YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Fajlasi , grrrrrrr (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=25712)

yamahapassion 28.07.2013 19:48

Ovaj decko sa zadnjeg snimka ima ok glas, verovatno ga zato i zovu po slavljima, sumnjam cisto da ima tezgi zbog tehnike sviranja :lol:

@tranzit: moram mali off topic, primetio sam da u zadnje vreme u dosta postova savetujes premlacivanje, lomljenje, motke i druge namenske rekvizite, sto mi ne ide bas uz tvoju licnost.... jel to iz nekog licnog iskustva, ili zamor materijala? ne bi bio na odmet jedan godisnji, ha :D

Narodnjak300 28.07.2013 20:16

haha, aj vi ovo odradite sa levom rukom dok ide pesma, ovo su prednosti fajlasa s levu cesas glavu s desnu pijes pivo... http://youtu.be/RmBYNzFQt9w?t=2m28s

da se nadovezem na ovog, zali boga sto ga komsija izlagao da zna da peva cisto da bi taj komsija imao nekog da mu peva na slavu.

zeljko 28.07.2013 20:50

:lol:Najbolje na onom mjestu kad pjeva "Znam da nisi bila"kad oteze glavom i odmice se od mikrofona i zmiri:rotflol::rotflol::rotflol:

gagan 28.07.2013 22:46

e zeljo , ja sam se amejo , i smejo , kozna mozda mu je to imidz , kada mlati glavom , ili tera komarca hahahahahaha
Dodato:
kolega narodnjak , bravo za komentare , hahahaha a ima jos jedna pesma sto peva , golubica , e to da cujete


Gulubica - Robi
You need to upgrade your Flash Player
Dodato:
nije mi jasno sto uvek menja ruke kad drzi muk , cas u jednoj cas u drugoj ,,, hahahaa mozda je tako u fajlu napisano :lol::lol::lol::lol:

tranzit 29.07.2013 02:28

Citat:

Originalno postovano od yamahapassion (Post 249979)
@tranzit: moram mali off topic, primetio sam da u zadnje vreme u dosta postova savetujes premlacivanje, lomljenje, motke i druge namenske rekvizite, sto mi ne ide bas uz tvoju licnost.... jel to iz nekog licnog iskustva, ili zamor materijala? ne bi bio na odmet jedan godisnji, ha :D

Imas ti dosta prava sa tim "zamorom materijala", kao i sa neophodnim godisnjim, koji cu ove godine izgleda morati da zaobidjem, ama ima i druga strana medalje, bez obzira koliko to islo ili ne islo uz moju locnost. Ta bagra koju kolege ovdje pominju je kao kuga koju treba zatrti u korijenu. Takvi Clipovi me povremeno podsjete na sav pogrom koji ti ljudi u sustini svojim "radom" i uposte bitisanjem, cine i koliko pravih i velikih muzicara, koji su ulozili sav svoj zivot u muziku, sjedi bez posla, a sa dvoje-troje djece na ledjima. I sad reci ti meni je l' to jedan normalan covjek ne bi trebalo da umlati ili... ??? Naravno, shvati ovo potpuno figurativno jer nisam nasilan covjek. Samo reagujem bezkompromisno na ovakvu gamad i nista vise. Posto im zakon, cini se, gleda kroz prste ili bolje receno, zakon je totalno corav no to oko, bar mi na forumu mozemo da osudimo te ljigavce najzesce sto mozemo, pa makar to bilo i figurativno.

maricm 29.07.2013 08:40

Za njih treba uvest autorska prava za puštanje pjesama.

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

yamahapassion 29.07.2013 10:04

@tranzit: tu moram da se slozim s tobom... Mogu samo da mislim kako se oseca muzicar (umetnik) koji ceo svoj zivot posveti ucenju muzike, ceo zivot studira i unapredjuje se, zavrsava visoke skole, odrice se svega u zivotu da bi postigao sto veci kvalitet u onome sto radi... i onda dodje neki fajlas koji veze nema sa muzikom, kupi malo opreme i krene da "radi" i jos uz sve to ima i prodju.... zalosno je to

tranzit 29.07.2013 10:56

Za plakanje i kukanje, tuga golema. Vjerovatno sam malo "dublje" u svoj toj prici jer sam "posmatrac iz prvog reda", posto mnoge moje blize kolege, vrsni muzicari iz iste generacije (vrlo matore), sa zavrsenim konzervatorijumuma, akademijama i slicnim obrazovanjem a uz to i ogromnim iskustvom, sviraju za neku crkavicu, za mrvice ispod stola, koje su ostale poslije ovih, gore navedenih, gusara i razbojnika na muzickom bojnom polju. Razlika u znanju izmedju te dvije grupe je astronomskih razmjera, a razlika u novcu koji zarade nikakva, pa cak i u korist tih strvinara, bogohulnika, spodoba, mutanata i mracnih utvara Hada. Njihova sva umjetnost se sastoji u brzini pronalazenja odgovarajuceg midi filea ili audio matrice i spretnosti prstiju da pravovremeno pritisnu Start/Stop i Transpoze komandu.
Ne znam, niti mogu da predpostavim da li je ova mladja generacija muzicara svjesna tog zla. Umjetnost je dar Boziji koji u sebi nosi samo mali broj ljudi. Tehnologija je medjutim, poremetila prirodne granice i norme, pa su i oni polugluhi u stanju da od sebe nacine iluziju umjetnika i tako je prikazu razularenim, polupijanim i polunadrogiranim masama, koje se u transu ljuljaju ispred njih po raznim bircuzima bijelog svijeta, sto je ovima naravno, jos veci podstrijek za jos vece "poduhvate". Tome nema kraja. Znajuci sve ovo, opet se nadje poneki pametnjakovic, koji ce krenuti da brani ovu sablast i neman. Kako onda covjek da ne "premlati", kako da ne "ubije" svaku celiju jer takvi ljudi nemaju drugi valjan razlog postojanja, osim da napune i isprazne sopstvenu guzicu. Zivotinje su daleko plemenitije i humanije od te Full Playback populacije.

zeljko 29.07.2013 11:06

:lol:Fajlasi lose vam se pise:)]

dalibor jarmina 29.07.2013 11:20

[quote=tranzit;250016] Tehnologija je medjutim, poremetila prirodne granice i norme, pa su i oni polugluhi u stanju da od sebe nacine iluziju umjetnika

Potpisujem ovo
Sent from my LT18i using Tapatalk 2


Trenutno vrijeme na Forumu 09:08

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org