YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Roland (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Roland BK-5 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=21344)

Milan$ 13.03.2012 02:06

Kolega Morison, u Nisu nece biti organizovana promocija?? pozdrav

Morison 13.03.2012 02:45

U Nisu nismo posebno zakazali promociju posto je jedan od prezentera iz Nisa pa mozete svakoga dana probati instrument, dobiti detaljne informacije u radnji...da ne reklamiram ovde, snacices se?

Milan$ 13.03.2012 02:53

mislim da znam o kome se radi...hvala i pozdrav

Vex 13.03.2012 05:21

Dolazim sutra na zakazanu prezentaciju. Bas me interesuje da cujem bk5

Sent from TT

nikadvisekorg 13.03.2012 05:39

Aj pustite mi na P.M gde i u kojoj radnji u Nišu može da se pogleda taj model?

Vex 13.03.2012 16:37

Bio na prezentaciji danas....za te pare stvarno dosta pruza.

Sent from TT

mklavijatura 13.03.2012 20:16

Voleo bih i ja da dobijem u P.P. gde moze da se cuje i proba taj aranzer u Nisu, ukoliko nije problem?

VUNIMRAV 13.03.2012 22:36

Nisam pratio temu od pocetka, redje sam na forumu,ali sam se "vratio" na pocetak teme i procitao skoro sve postove od samog pocetka,i opet se nanervirao po ko zna koji put(a rekao sam sebi da necu vise).
Zasto i zasto,i po hiljadu puta zasto ljudi za koje (iako ih licno ne znam) smatram bas povodom njihovih izjava,(a cim se javno oglasavaju onda treba da budu i spremni na tudja misljenja i kritike i pohvale) daju neke svoje sudove,misljenja,kritike,i to uglavnom lose o necemu sto nisu ni videli ni culi i za sta su razni vunderkindovi iz celog sveta grejali stolicu satima i danima i dobili za to pozamasne plate,i unapredjenja od svojih sefova?
Zar misle da 'oni" u Rolandu,nisu i ne misle na konkurenciju,pa ce izbaciti na trziste neku "igracku" sa kojom ce rasturiti T i Kxpro?
Ne, oni ne misle o tom,oni ne prate konkurenciju,oni samo prate sta ce nekoliko "eksperata" sa Yu-midi reci i to im je sasvim dovoljno.
A, bas su ljudi napravili,za te pare i tu klasu mozda i vise nego pristojan aranzer,ali mnogi nikad nece shvatiti (ali bitno je da oni daju sud,eee,naravno)razlike u klasama modela,"babe i zabe",ili kruske i jabuke,uostalom,nije Balkan merilo uspesnosti neke firme sa zapada,(nazalost),pa ako se ne proda kod 30-tak mil "Balkanaca"-propast firme!!
Uostalom,ako je to lose i igracka,zasto gospodja Yamaha izbaci u 2godine dva vrhunska modela T3 i T4 i jos onu psr2000sa prosirenjem,ili zasto ponosni gospodin Korg dobi vise reklamacija za Pa 800 nego za sve druge modele!!
Zato,moj drugarski savet mnogima:ne petljaj tamo gde ne poznas i nisi siguran,as udri tamo gde znas!
Nikoga licno nisam prozivao,vec sam samo osetio za potrebu da iskazem moje licno nezadovoljstvo sa nekim neosnovanim sudovima.
Molim moderatora da mi oprosti,dvoumim se gde da postavim ovu temu,da li u rubriku"sta mi smeta" ili ovde,ali odlucio sam se za ovde jer bi tamo nekako iskocila iz konteksta.
Ako je moguce,vi je prebacite.
Veliki pozdrav svim forumasima,a i sa aranzerom iz ranih 90-tih se 'ladno odradi svadba!!

Vex 13.03.2012 23:35

@VUNIMRAV : Apsolutno se slazem. BK5 je svetlosnu godinu daleko od na primer G1000 a ljudi i dan danas presviraju veselje s njim... Danas sam poslusao klavijaturu,okvirno saslusao njene mogucnosti,malo oprobao dirke i za 890 eura je odlicna klavijatura. S obzirom da nije sempler ima u sebi dosta kvalitetan ROM tako da je cela prica navika na OS klavijature,nacin koriscenja i dupe u stolici a ruke na klavijaturi... Konkretno,probao sam neke stvari da se snadjem na njoj,i s obzirom da sviram korga sam negodovao u sebi kako je nezgodno,ali ,posto sam promenio vise klavijatura odavno sam svestan da je sve stvar navike i prakse na klavijaturi na kojoj se radi...Ne moze sve odmah da se zna... Bez problema moze svaka tezga da se odradi sa ovom klavijaturom- kad je rec o aranzerskoj svirci-ali kao i SVAKA,mora kod kuce da se napakuje i sredi. Nema mnogo filozofije.

nikadvisekorg 13.03.2012 23:47

Pa to je više nego pristupačna cena, kad se pogleda da u tom rangu ide pa500, znajući rolandov zvuk odlučio bi se za rolanda, od te dve nove klavijature, iako još nisam čuo bk5, ali ovih dana ću da odem do Niša da pogledam.....


Trenutno vrijeme na Forumu 23:18

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org