YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Demo snimci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Deeda - demo snimci (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=19171)

Deeda 10.08.2011 02:30

@dalibor jarmina
Svirao jesam u a-molu,a transponovao mi kolega jer je njemu lakse pevati (ma da ovde nije pevao,al tada smo vezbali),pa samo transponujem kako zelim,ne namerno ;)
Snimano je kamerom,samo sto sam ja zeznuo ,konvertovao u malu velicinu pa mutno ispalo,a i zvuk se konvertovao ,iduci put ce bude dosta bolje ;)

@sabancica
Nije jos legla masina,to je na masini od kolege,ja sam trenutno u Kanadi,i kad se vratim PA800 je tu ,hvala na komentarima,pozdrav svima ;)

Deeda 11.09.2011 15:35

Dejan Dedic - Radjaj sinove i Put me zove KORG PA800
 
Evo nešto na novoj mašini,KORG PA 800 , Dynamix Pro set,komentari,kritike,sve dobrodošlo,pozz :)


Dejan Dedic - Radjaj sinove i Put me zove KORG PA800
You need to upgrade your Flash Player

smuchac 11.09.2011 15:56

Kolika je velika razlika kad je bolji stroj u igri. :)
Ovo je sad mnogostruko bolje u pogledu i tvoje svirke i onog dosta jeftinijeg zvuka s Generalmusic-a, NHF.
Sve mi se više sviđa PA 800 kao i Korg općenito iako sam zagriženi Yamaha user,možda se desi čudo... :)
Samo naprijed. ;)

negovan 11.09.2011 17:09

Sto se tice tehnike, ok, malo gresaka u harmoniji, ali nije toliko strasno. Klavijaturu i zvuk necu da komenrarisem, stvar ukusa, jedina zamerka, kada ide strofa i refren, nemoj da sviras, uzmi neki patos, string, brass i cepaj, precice ti u naviku i imaces problema sa pevacima. Pozzz

Deeda 11.09.2011 22:01

Hvala na komentarima :)
Negovan,inace kada sam sa pevacom onda uzmem strings ili brass,a ovo sam čisto zato što sam svirao sam ;)

MrNobody 11.09.2011 22:57

svaka cast vezbanje se isplati samo napred rezultati se vide...sve najbolje pozzz

Deeda 13.09.2011 14:46

@Smuchac , ako budeš uzimao uzmi KORG veruj mi nećeš se iznevjeriti,za mene su to mašine perfekt,još kad ih središ pff :)

@MrNobody hvala na komentaru sve najbolje ;)
Dodato:
Evo jos nesto od mene:


Dejan Dedic - Avlije Avlije uzivo KORG PA800
You need to upgrade your Flash Player

Komentari,kritike,pohvale,sugestije,sve je dobrodoslo,pozdrav svima ... :)
Dodato:
Evo jos nekih snimaka


Dejan Dedic - Oziljci,Lijte kise,Djavolica uzivo KORG PA800
You need to upgrade your Flash Player


Dejan Dedic - Kraljica Srca Mog i Jos te sanjam uzivo KORG PA800
You need to upgrade your Flash Player

Pozdrav svima :))

nesaband 16.09.2011 09:53

@Deeda

imas odlicnu klavijaturu.
potrudi se malo da sredis aranzerski deo klavijature.
Nije dovoljno samo ubaciti neciji set i nista ne popraviti u istom.
potrudi se da ti se svi instrumenti u aranzeru cuju kako treba.

sto se tice demo snimaka:sviras malo nervozno,tempo ti je malo brzi nego sto bi trebalo da bude.

forspil je ok ali kada sviras deo koji se peva stavi neku neutralnu boju,neki strings ili nesu slicnu boju.

mlad si,imas perspektivu,mekana ti je ruka(sto je dobro)i nastavi da vezbas.

Povedi malo racuna i o harmoniji da bi bila tacnija.

ovo kako sad sviras moze da prodje ali se potrudi da budes jos bolji.

Hvala na tvom komplimentu koji si mi uputio na PP

pozdrav

mirandess 16.09.2011 15:26

Evo poslusao sam i ja kolegu, sve u svemu nije lose! Potpuno se slazem sa kolegom Nesom, mekan zglob cuda cini, fini trileri skroz! Samo vjezbaj, i slazem se sa ostalim kolegama, kada ide pjesma malo ubaci strings-a ili koji brassic,ili mozda pokoji bell(nalazi ti se na performansi synth1) a na refrenu opleti onako kako se i pjeva :) i ožeži, sve u svemu, dobra mašinka je u tvojim rukicama, i nabaci malo aranžmana iz download centra, malo ih preuredi i super :) sve u svemu ocjena od 0-10 je 9.5 :)

P.s. volio bih da cujem kako pjevas, ili pjevate, ako vec imas pjevaca ili pjevacicu, posto sam ja vise fanatik za glas nego za sviranje, a opet volim i jedno i drugo :) Eto ga prijatelju, svako dobro i samo naprijed :)

Deeda 16.09.2011 15:34

Citat:

Originalno postovano od nesaband (Post 192720)
@Deeda

imas odlicnu klavijaturu.
potrudi se malo da sredis aranzerski deo klavijature.
Nije dovoljno samo ubaciti neciji set i nista ne popraviti u istom.
potrudi se da ti se svi instrumenti u aranzeru cuju kako treba.

sto se tice demo snimaka:sviras malo nervozno,tempo ti je malo brzi nego sto bi trebalo da bude.

forspil je ok ali kada sviras deo koji se peva stavi neku neutralnu boju,neki strings ili nesu slicnu boju.

mlad si,imas perspektivu,mekana ti je ruka(sto je dobro)i nastavi da vezbas.

Povedi malo racuna i o harmoniji da bi bila tacnija.

ovo kako sad sviras moze da prodje ali se potrudi da budes jos bolji.

Hvala na tvom komplimentu koji si mi uputio na PP

pozdrav

Hvala na komentaru,fazon je u tome što baš ne znam nešto mnogo o klavijaturi pa tek sve učim,dobio sam ju sredjenu,malo po malo ju kontam,polako naučiću oko nje,tak da ne znam baš šta trebam tačno sređivati oko klavijature,zato sam ti i poslao,možda znate neki savjet ili nešto slično ;)

A što se tiče tog dok sviram dio pesme koji se peva,kada sam sa pevačom onda ubacujem strings,ili brass zavisi kakva je pesma... :) A na solo ovde sviram čisto radi vežbe ;)

Iskreno,kad sviram nisam nervozan,nego se možda previše opustim,pa negde se osjeti po neki falš,neke pesme volim da sviram original neke po svom ukusu,inače sam samouk :)

Hvala,pozdrav ;))
Dodato:
Citat:

Originalno postovano od mirandess (Post 192742)
Evo poslusao sam i ja kolegu, sve u svemu nije lose! Potpuno se slazem sa kolegom Nesom, mekan zglob cuda cini, fini trileri skroz! Samo vjezbaj, i slazem se sa ostalim kolegama, kada ide pjesma malo ubaci strings-a ili koji brassic,ili mozda pokoji bell(nalazi ti se na performansi synth1) a na refrenu opleti onako kako se i pjeva :) i ožeži, sve u svemu, dobra mašinka je u tvojim rukicama, i nabaci malo aranžmana iz download centra, malo ih preuredi i super :) sve u svemu ocjena od 0-10 je 9.5 :)

P.s. volio bih da cujem kako pjevas, ili pjevate, ako vec imas pjevaca ili pjevacicu, posto sam ja vise fanatik za glas nego za sviranje, a opet volim i jedno i drugo :) Eto ga prijatelju, svako dobro i samo naprijed :)

Hvala na komentaru ;)

Ja iskreno imam dobar sluh,i dobar glas,nekad mi kažu 'unovči' ga, a nekako me trema hvata kada pevam,ali sam rekao sam sebi da cu morati propevati ,samo mi treba malo da se oslobodim,ne znam ni sam zašto imam tu neku nervozu oko pevanja,ali proce me ubrzo :D

Hvala,pozdrav,svako dobro ;)


Trenutno vrijeme na Forumu 23:03

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org