YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Pakovanje (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Torba/kofer za EFX 8 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=19607)

skoricnik 24.08.2011 11:06

Citat:

Originalno postovano od Millan (Post 190417)
Skoricnik ima lepsu, sa medama...:P:lol:

Vise nemam, isfurao sam taj fazon :D :lol:

Vaxter 25.08.2011 12:38

Sad si uznapredovao na štrumpfove?

Vule 25.08.2011 12:54

...ili na pokemone :lol:

smuchac 26.08.2011 19:42

5 Privitaka
Nema me i odma štumfovi i pokemoni napadaju... :p

Malo se je radilo na koferu pa da ubacim par sličica da vidite kako stvar napreduje. Naručio sam iz jednog music shopa u Zagrebu kopče i ručku i nije skupo s obzirom na sve samo su me ogulili za dostavu ko malog majmuna. Dvije kopče i ručka su 105kn od Adam Halla a dostava 70kn ilitiga skoro 10€. Dosad sam svašta i odasvud naručivao,al da me za paketić veličine kutije cigara netko ovako odere još nisam doživio. Đaba je sad plakat...

Sve u svemu,danas sam bio kod kolege u radionici i pošpricali smo kofer u crnu boju. Loš mobitel daje loše slike pa eto samo da se bar nešto vidi...

Kad sve bude gotovo bit će još koja slika. Još moram izmisliti neku spužvu i naravno naljepnicu za na kofer. Šteta je da nema jednu Soundcraft na sebi... :) Do tad,pozdrav!

smuchac 08.12.2011 23:57

1 Privitaka
Da vam kažem da od onda kofer leži prazan ne biste vjerovali. :confused:

Tek sam sad došao do spužve kakvu sam htio i odmah sam otišo po mixer i donio ga doma i krenuo oko završavanja kofera. Ljepilo,skalpel,malo mjerenja i eto ga... :)

harepa50 09.12.2011 00:18

Svaka čast, sviđa mi se :) Inače sam uvijek za kad su "uradi sam" stvari u pitanju, naravno, ako se isplati.

spasoje88 09.12.2011 00:20

Koliko je tezak taj tvoj kofer? Mikseta nema ni 3kg?! ;)
Mozda ti je bolje resenje bilo da napravis neku kombinaciju na reku za mikser. Ja to sad nameravam napraviti...

nesaband 09.12.2011 01:25

kofer je sigurno tezi nego sam mikser.

Nego,prijatelju kazi mi gde si nabavio taj sundjer?Gde to ima da se kupi?

smuchac 09.12.2011 14:26

@ harepa: Imam znanja s izradom ovih stvari samo nisam mogao tako brzo doći do potrebnih materijala tu pa je sve pričekalo. Isplatilo se je jer kad sve zbrojim izašlo me je sve max. 50€ što je za ovakav kofer realna cijena. Da sam kupovao neki po trgovinama,sa svojim dimenzijama ne bi odgovarao 100% a vrlo vjerojatno bi bio skuplji. :)

@ spasoje88: Mikseta je nešto sitno iznad 5kg a kofer je nešto sitno ispod 5kg s tim da sam sad, kad si me upitao,skočio do vage (neka obična kućna...) i tako sam izmjerio tako da nije sve precizno u bobu,al čisto da se orjentiram. Dakle,cijela priča je teška manje od 10kg. To da mikseta ima 3kg ne ide nikako a uzmem li u jednu ruku kofer a u drugu miksetu,jasno osjećam da je kofer lakši. ;)

@ nesaband: Ni tvoja tvrdnja nije točna. :p

Spužvu mi je frend dofurao iz Rijeke iz neke radnje šta prodaje boje i lakove. Valjda toga po takvim trgovinama ima. Ako ne nađeš,sigurno ćeš naći u radnjama koje prodaju krojački materijal i pribor. Obje vrste takvih trgovina kod nas ima ali nisu opremljene ovime pa mi se je otegnulo sve ovo,al konačno je gotovo. Kolega je to stavljao u vrata za izolaciju od zvuka i ovoliko mu je ostalo,taman za mene... :D

nesaband 09.12.2011 15:39

:lol: pa dobro,nisam u pravu da je kofer tezi od miksete,ali je tezak a to dok si mlad nece da ti smeta.

hvala na informaciji za sundjer.Ovde kod nas u Beogradu nisam nigde video da bas takav sundjer ima da se kupi.pozdrav


Trenutno vrijeme na Forumu 13:22

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org