YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Ketron (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=63)
-   -   Ketron SX3000-B Balkan! (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5840)

No.1 10.09.2008 04:16

Ovo mi se uopste ne svidja.
Samo sto je razlicito malo od ostale aranzere..ne znaci da je bolje...

Vule 10.09.2008 04:51

Vidim ja da će frci izmedju Rolandovaca i Korgovaca pridružiti i treći...možda nastane opšta tuča...:lol:...već je počela priča da ovo ništa ne valja i te fore...u svakom slučaju pohvale kolegi Nedimu na trudu...:D

P.S. na par ritmova mi se dopala noga...:rolleyes:


Nedime,koja je cena ove kljave?

Millan 10.09.2008 12:08

A, sta fali ovoj dvojci, bolje ovakva cista, nego neke sa nekim zvoncicima i glupostima....

ketronaudya 10.09.2008 12:25

Kolega oko cega se ti zezas...... Sta reci cujete i sami ma da ovo i ne lici na Ketrona siguran sam da Ketron bolje radi ali nasem kolegi Nedimu ne ide bas kako treba. Nedime ako te jos i Ketron placa za ovo onda stvarno nemam reci...ti im polako ali sigurno pomazes da ne osvoje nikad nase trziste

vingula 10.09.2008 13:05

Za jedno sam siguran......ovo neće doputovat u Hrvatsku.

A što se tiče demo primjeraka...tu mi je nešt malo čudno (a šta....to ostaje u tajnosti).

milanceshow 10.09.2008 13:52

Citat:

Originalno postovano od ronaldinjos
P.S. na par ritmova mi se dopala noga...:rolleyes:


Nedime,koja je cena ove kljave?

Ma obe noge su opasne.......i fuz i bas.........

Koja je cena klavijature?

Alix 10.09.2008 14:11

Na poslu sam pa neam zvučnjake...Ali obavezno ću da vidim te primjerke i dam iskrenu ocjenu...pa nek se ljuti ko koliko god hoće...

krcmar 10.09.2008 14:22

Sredja zalost, ali ne moze praviti ritmove (za narodnjake), neko ko ne svira tu muziku. I nema nikakve veze sto se on razumije u sve zivo (na tehnickom nivou), ako covjek ne svira dobro-a ne svira bas zato sto se razumije u sve to.

neconix 10.09.2008 14:37

Sta ja znam,meni to i ne zvuci toliko lose,moglo bi to dobro da radi samo jos malo da se sredi.
Nego reci mi Nedime kako si radio ritmove,mislim jel si ih u klavijaturi pravio?

m@x 10.09.2008 14:41

Ispravite me ako griješim, ali ova 'nova' klavijatura mi izgleda kao dobra (relativno) stara SD-5 sa style-ovima i zvukovima za narodnu (i novokomponiranu) balkansku muziku. Nekako mi se čini premali napredak za "stvaranje" 'nove' klavijature, kad se sve to (osim novih zvukova) moglo postići izdavanjem Style Pack-a sa novim ritmovima.

I zar nije malkice čudno da se 'balkanska' klavijatura predstavlja i prodaje u Americi, a na stranicam matične tvrtke u Italiji ni traga ni glasa o njoj. Ne očekuju valjda da će netko odavde kupovati klavijaturu u americi (jest da su tamo jeftinije, ali putni troškovi bez problema 'pojedu' tu razliku u cijeni).

A i šta im je trebalo ono spominjanje nepostojeće države...

Nekako mi se čini da Ketron, usprkos tome što prozivodi izuzetno kvalitetne i dobre klavijature, nikako da se 'popenje na zelenu granu'.


Trenutno vrijeme na Forumu 23:58

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org