YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Yamaha (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   psr 3000 jacina ritmova (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=6514)

caka012 04.11.2008 17:48

Zaboravih, kad zavrsite, na istoj stranici imate opciju SAVE, da biste sacuvali nove postavke.

Otpisani-EA7 04.11.2008 18:27

hvala svima na odgovorima, pokusacu veceras pa cu javiti kako prodjem, pozdrav

gibanica 04.11.2008 18:59

pa tako isto moze i na stw samo jednostavnije..
al ne dobijas opet nista.. ja sam mislio da postoji fora selektujes sve ritmove i da ih izjednacis..
jer ja bi trebao da iznivelisem oko 50ak ritmova sto standardnih sto namenskih..
zato ti kazem da je to posao od bar 2h..sto mi ne pada na moju malu pamet..:D

caka012 04.11.2008 19:23

Ne mozes sve da ih selektujes, moras jedan po jedan. Ali svi su ti tu, ako ih podesavas preko STW, opet nemas pravu sliku i kad ih vratis u klavijaturu, zvuci sve drugacije nego da compu, tako da to nije pravi posao.
Najbolje je na ovaj nacin koji sam opisao, jeste malo pipav posao, ali cak i ta 2 sata nisu nista prema tome da mozes da sviras i da ne razmisljas o jacinama.U svakom slucaju, kako ko voli. Ja sam sve svoje ritmove stavio u isti nivo sa fabrickim ritmovima i, veruj mi, mnogo je lepo da se radi. Najbitnije je to da ti i instrumenti po registracijama nisu preglasni ili pretihi u odnosu na ritmove koje stalno menjas.

yamahapsr2100 04.11.2008 19:55

RE
 
Caka,
za ovu "caku" nisam znao !!!
To definitivno moze promeniti situaciju nabolje. Ostali odgovori nisu
niti dobri niti tacni. Stilovi se moraju u osnovi podtaviti dobro.
Posle toga se rade boje, padovi, efekti itd..., i na kraju mfd i registracije.
Nemojte slati odgovore koji coveku odmazu i odvlace paznju... Kakvi bre
programi na pc-u za nivelaciju, kakav soundforge....boze !!!!
Zna se koji su style-editori na pc-u za psr, i kako oni funkcionisu,
a ja vidim koliko znate kada pisete stvari koje pisete.
Dakle, ako znate tacan, ispravan i pravilan odgovor pisite, u suprotnom-
nemojte trositi papir i dragoceno vreme drugima.
Pozdrav za "caku' i kolegu g800 za kojeg se nadam da ce ovim popraviti stvari.

caka012 04.11.2008 21:00

Dakle, kolega PSR, vidim da si probao moj "tajni recept". U pravu si, prvo se srede nivoi ritmova, pa sve ostalo. Jedini nacin da sve funkcionise besprekorno.
Pozdrav

Otpisani-EA7 04.11.2008 21:14

Extra strava, svaka cast kolege, evo za nekih sat vremena sam sredio tridesetak ritmova onako kako meni pase, nema glasniji nema slabiji malo detalji jos da se nasteluju i to je to, uradio sam direktno u klavijaturu kao sto je Caka012 to objasnio, jednostavno i lako i nije cak ni trajalo godinu dana ;-) salim se, jos jednom hvala operacija uspela i pozdrav za sve

caka012 04.11.2008 22:24

Drago mi je da sam uspeo da pomognem.

romario 05.11.2008 00:37

Sad ću probati i ja.
Valjda je tako i na tyrosu.

caka012 05.11.2008 00:39

Probaj pa javi obavezno sta je bilo, trebalo bi da je isto i na TYROSU, posto sam nesto malo gledao i slican im je taj meni, ali nisam ulazio u detalje.


Trenutno vrijeme na Forumu 12:04

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org