YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Modifikovan OS.3.06 od PA-80 za PA-50. (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=1673)

Atanackovic 12.02.2007 16:47

A jel mogu semplovi da se stavljaju?

blatusan 12.02.2007 17:52

Nemogu nema memorije dovoljno!

elvir 12.02.2007 18:19

SEMPLOVI SE TEK MOGU UČITATI TEK NAKON PAR ZAHVATA ŠTO SE TIČE ELEKTRONIKE BEZ FLAŠH CARD NEMA NIŠTA OD SEMPLOVA

stefan72 12.02.2007 22:53

Bas tako elvire!Jer mu je veoma mali SSD negde oko 2mb.
Bez Flash Karte nista.Ali da bih to uradili kasnije potreban vam je ovaj OS koj podrzava hdd i flash.


POZDRAV! :D :D :D

blatusan 13.02.2007 14:05

Ugradit cu mu ja kard disk od PC 200gb :lol:

stefan72 13.02.2007 14:44

samo moze da podrzava maximalno 40GB Hardisk i to 2,5" IDE.


:D :D :D

blatusan 13.02.2007 15:51

Ma joooooj nije to nikakav problem, ako je nemognem natjerat da uzme 200gb uzmem hard disk i isjecem ga taman na 40 i vozdra ha ja, neeznam u cemu je problem!! :lol: :lol: :lol: :wink:

blatusan 23.02.2007 10:44

Vozdra drugovi. Ovaj OS je stvarno zakon nema sta ali evo da se malo potuzim. :lol:
Kad sam stavljo os u klavijaturu dodze do nekih 85% i pise: ERROR READING OS. Onda sam ugasio klavijaturu i upalio bez diskete sve radi kako treba i pise pa80 i kolko sam primjetio ima sve opcije. Ali klavijatura dodze do ludila, poludi. Npr. cijela BANKA 8 mi je bila da kazem zarazena nisam mogo nista prepisat preko nje pojedinacno. Uzmem namjestim performance i i kad idem na disk write, ide donekle i pise CAN NOT SAVE! Onda pogledam i na to mjesto gdje sam stavio ima ta performance ali kad ugasim klavijaturu nema je. Uzo sam pa sam prekopiro cijelu banku u ( i sad je sve normalno.
Zatim, kad uzimam tuning na nekoj boji. ostane taj tunung na svakoj boji dakle neide(rijetko se desava al se desi). I sve tako dok nerestartujem. Kad bi se ovi problemi mogli rijesit bilo bi dobro.
Pozdrav, Alen!

mikikg 23.02.2007 16:59

no comment

Atanackovic 23.02.2007 17:15

Citat:

Originalno postovano od blatusan
Vozdra drugovi. Ovaj OS je stvarno zakon nema sta ali evo da se malo potuzim. :lol:
Kad sam stavljo os u klavijaturu dodze do nekih 85% i pise: ERROR READING OS. Onda sam ugasio klavijaturu i upalio bez diskete sve radi kako treba i pise pa80 i kolko sam primjetio ima sve opcije. Ali klavijatura dodze do ludila, poludi. Npr. cijela BANKA 8 mi je bila da kazem zarazena nisam mogo nista prepisat preko nje pojedinacno. Uzmem namjestim performance i i kad idem na disk write, ide donekle i pise CAN NOT SAVE! Onda pogledam i na to mjesto gdje sam stavio ima ta performance ali kad ugasim klavijaturu nema je. Uzo sam pa sam prekopiro cijelu banku u ( i sad je sve normalno.
Zatim, kad uzimam tuning na nekoj boji. ostane taj tunung na svakoj boji dakle neide(rijetko se desava al se desi). I sve tako dok nerestartujem. Kad bi se ovi problemi mogli rijesit bilo bi dobro.
Pozdrav, Alen!

Dobro je da si mi reko da ne stavljem na moj :lol:


Trenutno vrijeme na Forumu 05:57

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org