YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Novi izgled sajta (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2325)

Vaxter 12.09.2007 20:09

Polako...
Bice sve... ;)
Ovo josh uvek nije gotovo...
Chekam da dizajneri zavrshe posao, pa da pochne da se radi osnovna strana, moduli za tutorijale, vesti, itd.
Takodje, ima josh dosta posla oko sredjivanja downloada, ali otom potom... ;)
Bitno je da konachno imamo neshto funkcionalno... :D

Edis85 12.09.2007 20:24

konacno ga izklepali hehehe mogu reci nisam se jos priviko ali je super!!! SVAKA CAST pohvale od mene!!!

WUK013 13.09.2007 00:28

Svaka cast domacine!
Stvarno ste ga sklepali !
Ma nema veze,uglavnom cestitke i samo napred !!!
Ipak,ne moze bez kritike: PASSWORT ili PASSWORD ?
Pozdrav od Wuka 013!

Jugo 13.09.2007 20:08

Nakon tumaranja po svom profilu i uz pomoc velikog gazde, evo i mene ....
=D>^:)^ Reci su suvisne!

Hvala vam svima na radu i trudu koji ste ulozili da bi sajt i forum dobili ovakav izgled!

Sejox 15.09.2007 23:35

Upalio je
 
Evo kao sto vidim yu-midi sajt je upalio-doduse,na guranje,:)ali upalio je i nema vise gasenja.Sad svi furajte!!!!;)Jucer sam samo malo gledao i ostavio da se slegne do danas.CESTITAM NA URADJENOM POSLU.Svaka promjena na bolje je dobrodosla,ali ovo je po mom skromnom misljenju velika promjena na bolje.Osvjezenje.Naviknuce se svi-polako.Svima koji su ucestvovali i jos uvijek ucestvuju u izradi SRETAN RAD i dobre kondicije,jer je ovo ogroman posao,a to zna svako ko se imalo razumije u ovu vrstu intelektualnog rada.
I taman kad sam vidio pocetnu stranu i logo na njoj,sutra ga nema.Procitao sam i navodno zasto.E moj BIG BOS,ti si previse dobar i veliki emotivac-sigurno.Ti bi da ugodis svima-ali to je ILUZIJA.Medjutim postujem tvoju ili odluku tvog tima.
Jedno kratko pitanje:Pisao sam jedan post i koristio vise smajlica u njemu,ali post nece da prodje nikako.Vjerovatno ima razlog za koji ja neznam.
Pozdrav za svu raju sa sajta i nadam se da ce svima biti ugodan boravak na njemu,kao sto je i meni.
Sejo

marco 16.09.2007 00:06

E, vratite onaj moj tutorial za STYLE WORKS, ali pustite preko onih slika da bledo ide tekst www.yu-midi.com Da vis ene kopiraju razni prevaranti, pa onda potpisu sebe i prodaju

city 16.09.2007 00:47

Sve cestitke i pohvale za ulozeni trud ,stranica je odlicna ,samo naprijed .

yu-midi 16.09.2007 04:36

Citat:

Originalno postovano od sejoroland (Post 16523)
Jedno kratko pitanje:Pisao sam jedan post i koristio vise smajlica u njemu,ali post nece da prodje nikako.Vjerovatno ima razlog za koji ja neznam.



Dobro jutro !
Evo ja sada sa svirke !
Ima razlog prijatelju nemoze se vise od 5 smajlova u jednoj poruci postaviti,limit se moze povecati ali reko da nebude previse sareno!


pozz..
Miodrag

yu-midi 16.09.2007 11:30

Citat:

Originalno postovano od marco (Post 16525)
E, vratite onaj moj tutorial za STYLE WORKS, ali pustite preko onih slika da bledo ide tekst www.yu-midi.com Da vis ene kopiraju razni prevaranti, pa onda potpisu sebe i prodaju




Halo Marco

Vraticu onaj tutorial na sajt,to sto kopiraju nase stvari na druge sajtove vidjecemo sta mozemo da uradimo!!
pozz...
Miodrag

Sejox 16.09.2007 14:35

U redu je
 
Sada je od mene dobar dan "BIG BOS".
U redu je ono za smajlice,nego sam ja pokusao malo radi probe da vidim kako to izgleda.Nevalja ni kad je puno sareno-ispadne drecavo.
Odradi li ti ikad onu svirku: "Rastajemo se mi...???:)
Pozdrav,
Sejo


Trenutno vrijeme na Forumu 04:18

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org