YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Mixeri (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Nova Mixeta (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=16747)

pedjajazz 05.02.2011 13:02

Apsolutno nije u redu, slažem se. Pa mene koji čitam postove i pratim nekakvo rešavanje nečijih problema interesuje krajnji ishod a ovi što su davili kao što si rekao ne napišu,..... to treba kazniti

nesta13arso 07.02.2011 17:49

Cao ljudi, evo i ja da se ukljucim na ovu temu!
Meni isto treba neki mixer, do 600e, ali za klavijaturu, harmoniku i vokale! Sta mi preporucujete, sta je najbolje? Da li da uzmem neki Martin Wisman nov, ili mozda polovnu Dynacord PM600, ili nesto trece...?

pedjajazz 07.02.2011 18:04

Bezi od martina to sigurno,.... takvih tema je bilo sto puta, ali krenimo redom,...prvo reci koje kutije koristis, ili iznajmljujes,... pa da ti damo savete.

Milan$ 07.02.2011 18:54

drugare ja sam uzo nov martin wisman,i nisam se pokajao ni ich...pmf1200 je u pitanju..2x350 wati,ali stvarno prave snage,znaci ima je,sto je i meni bilo tesko da verujem pre nego sto sam uzo ovaj mixer...nov je oko 450 eura..2 EQ-a,2 efekta,12 kanala,4 izlaza za kutije,2 SUb,ma milina jedna za te pare,znaci ja sam i vise nego zadovoljan sta sam dobio za te pare,jer iskreno nisam icekivao toliko,ali ispalo je bas ok kupovina....meli licno dinakord prve generacije ne svidja mi se kako radi...druga generacija vec skroz nova prica,milina jedna..ne kazem ja da je wisman bolji od tog Pm 600 1,ali i ne zaostaje mnogo,to je polovan izrabljen mixer,ko zna sta je sve proso,a ima isto ili manje snage od wismana...znaci veruj mi kad ti kazem da ovaj wisman ima pravu snagu 2x350,znaci skroz provereno...odi do pleyera i probaj mixer..ako nadjes Pm 600 u bas dobrom stanju,bila bi i to Ok kupovina,ali gledam neke oglase pre neki dan,tako neki stariji mixeri,kao da je preso voz za njih i jos traze ljudi po 600,700 evra za njih...apsurd,ako im neko da tolke pare za onakav krs,znaci ni dzabe da ga ne uzmes...pitaj isto i kolegu Boban010 sa foruma,kupio i on novog wismana,cuces utiske,a covek svirao na dosta razlicitih mixera...u svakom slucaju,nov wisman,ili eventualno ako je u top stanju-pm600..pozz

pedjajazz 07.02.2011 20:50

Kolega Milan$,
Ovo je pravo obrazlozenje, to je druga prica, ja sad tu mogu samo namerno da lupetam protiv wismana a nisam ga probao, trebalo bi svi na osnovu iskustva da pisu postove, kao Vi! Pozz

Milan$ 07.02.2011 21:02

@pedja
:)samo pokusavam da pomognem kolezi:D,da kupi sto bolje za svoj novacB-)...pozz drugari

domino 07.02.2011 21:25

@nesta13arso
Prelistaj postove od pocetka ove teme, ili slicne, na forumu i bice ti jasno.

@Milan$ - Jel' to tvoj prvi mikser u zivotu ?

Milan$ 07.02.2011 21:28

licno moj je drugi..inace probao sam sve dinakorde iz pm serije..proslo leto sam drndao svakog vikenda na njima,iznajmljivano jer nisam imao svoje.. zadesilo se jednom da sam jedne veceri radio na pm1000-1,a sledece na pm1000-2...nebo i zemlja to je sve sto cu reci..
btw..jel tako tesko prihvatiti da jos nesto na ovom svetu moze da odradi posao sem dinakorda?

pedjajazz 07.02.2011 21:35

Citat:

Originalno postovano od Milan$ (Post 171134)
jel tako tesko prihvatiti da jos nesto na ovom svetu moze da odradi posao sem dinakorda?

Milanče, gde me nadje, bravo, to je to. Upravo tako dinakord je golf dvojka, kada će ljudi da shvate da smo svi različiti i da imamo svoje mišljenje i ukuse. Podržavam te skroz,... svako je lud na svoj način, i svako radi za svoje pare šta hoće!

mimiki 07.02.2011 22:48

pazi ja sam danas prodao Yamahu 5014c za 450e sa torbom bila je kao nova ima pojačalo 2x500w i ona može da se našteluje ali mi je ipak za vokal bolji dinakord tako da sam i ja danas postao vlasnik pm600/2 kupio staru par meseci baš ocuvano za 780e ,a pm600/1 mislim da ti je 600e cena za nju prava ,ali kazem ti i ova yamaha za male pare može da odradi super posao samo mene smara to silno stelovanje na njoj...


Trenutno vrijeme na Forumu 05:12

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org