YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   KORG PA800, YAMAHA Tyros 3 ili KORG PA2xpro (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=6228)

ivan tr 19.10.2008 17:12

kupi yamahu pss 280

BANDZI 21.10.2008 13:47

Biti ili ne biti pitanje je sad!
 
Ja sam tri godine svirao na Pa1xPro i vec godinu ipo dana imam Tyros2,i presrecan sam.
To je samo pitanje ukusa,kao kada bi pitao da li da uzmem Mercedesa ili BMW.
I Pa2x i Tyros3 su odlicni,naravno razlika je u ceni i u saundu.Uzmes i probas i jednu i drugu,pa sta se tebi vise svidja.Ovako,na forumu ima da se trucka do prekosutra ko je bolji.Samo jos fali da se neko javi i da kaze kako je Roland G70 u stvari najbolji!!!:-)
Koju god da uzmes mislim da neces pogresiti.
Danas,hvala bogu,za obe imas da nadjes sve,i ritmove i boje

Veliki pozdrav svima!

brnjeuska74 23.10.2008 01:38

Cestitam na izboru instrumenta ( i ja ga imam od prosle nedelje) T3 je velikih mogucnosti i svakako za one koji vole yamaha aranzere je odlican izbor ali i prilican trosak. No tebi ti nije bio problem koliko si naveo, samo se potrudi da izvuces iz njega sto vise mozes. pozz

Vule 23.10.2008 01:50

Citat:

Originalno postovano od BANDZI (Post 54185)
Ja sam tri godine svirao na Pa1xPro i vec godinu ipo dana imam Tyros2,i presrecan sam.
To je samo pitanje ukusa,kao kada bi pitao da li da uzmem Mercedesa ili BMW.
I Pa2x i Tyros3 su odlicni,naravno razlika je u ceni i u saundu.Uzmes i probas i jednu i drugu,pa sta se tebi vise svidja.Ovako,na forumu ima da se trucka do prekosutra ko je bolji.Samo jos fali da se neko javi i da kaze kako je Roland G70 u stvari najbolji!!!:-)
Koju god da uzmes mislim da neces pogresiti.
Danas,hvala bogu,za obe imas da nadjes sve,i ritmove i boje

Veliki pozdrav svima!

E uze mi reč iz usta...:lol:=))

Marco7 23.10.2008 03:50

Aj da se ukljucim i ja u ovu temu!Uopste nije bitno sta ce ko da svira,evo ima download sekcija pa svi izvolite ipostavite svoje demo snimke pa neka uho svakog od nas po naosob odluci sa mu lezi najvise i sta mu se najvise svidja da se ne bi pljuvali vise ovde ovaj ovo a onaj ono i evo ja kazem da od sad ovakve teme dali ovo ili ono ili nesto trece licno ja staviti na CLOSE!!!!E aj sad dok traje udrite i pljujte jedni po drugima ;)

Vule 23.10.2008 03:57

I to što kažeš...SAMO NEK SE SVIRA...I ZARADJUJE...;)

Marco7 23.10.2008 09:24

Pa pazi ovako,na svakoj ovakvoj temi javi se problem!Neko kudi Roland,neko ga uzdize,neko ispljuje yamahu i korga i tako sve u krug!Krecem od sebe,ja kad sam kupovao klavijaturu nisam nikoga nsita pitao nego sam lepo seo u kola i za Bg i isprobao sve modele koje sam mogao da nadjem!Sta da sam ja pitao nekoga sta da kupim?Od kud taj neko zna za sta meni treba klavijatura,koje su moje potrebe i mogucnosti,kakva mi je svirka i tako tome slicno...Znaci tema je suluda a i u temi svako hvali ono sto licno svira i niko ne gelda realno na stvari!Sto se mene tice svaki proizvodjac klaviajtura ima nesto svoje i svaka klavijatura ima svoj smek a na nama samima je da vidimo sta nam najvise odgovara a nikako sta nam drugi kaze da kupimo!!!

sinisa 23.10.2008 11:02

Drugi koji normalno razmislja na ovom sajtu.:)
Svaka cast Marco7

romario 23.10.2008 13:26

Treći

Igorčina 23.10.2008 13:39

četvrti


Trenutno vrijeme na Forumu 22:24

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org