YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Ljubav & Seks (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=78)
-   -   svrab dole (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=13984)

ружица 17.05.2010 13:07

svrab dole
 
cao.
imam devojku vec dugo, dugo, nemam drugu ni ona drugog.
ali vec 3 ili 4 puta mi se dogadja da posle seksa i meni i njoj se pojavi jak svrab dole.
prvo mi se pojave crvene tackice pa pocne nekako da se peruta itd da ne gadim dalje.
malo me je sram da idem kod doktora, a koga god pitam svi su to vec imali manje vise.
posle izvesnog vremena to se samo povuce, ali nekako mi se ne ceka nedelju dana, jer me stvarno muci.
cuo sam da su tome razni uzroci, i ne znam koji je pravi, ali mene interesuje koja se krema koristi i jel neko imao iskustva s tim?
hvala vam iskreno.

jeftabgd 17.05.2010 13:23

Moze da bude hiljadu razloga a jedan je recimo pad imuniteta usled cega se razvijaju razne bakterije i gljivice,a to se dogadja i usled koriscenja jakih antibiotika.U principu najbolje je otici na pregled kod dermatovenerologa i onda ces znati o cemu se konkretno radi.Ako ces nesto sam da petljas imas neke kreme za spoljnu primenu,na pr,Canesten(uglavnom za zene)ali ja sam i to mazao(tanak sloj)i pomagalo je uvek.

ружица 17.05.2010 13:29

tacno, to su mi svi rekli..hvala ti. reci mi samo da li je canesten isto sto i Kansen.?

prosli put sam kupio taj kansen, koji imam i sad, za koji su mi rekli da je isto sto i canesten samo nas proizvod "zdravlje"-a.

svrakan 17.05.2010 13:55

Brate Canesten,i to je to,moze da bude i od prehlade malo belog pranja i eto problema,a moze da bude svasta,trihomonas,Clamidia,Candida,uzmi kremicu i mazi macora,ako ne prodje kod Urologa.

grandia 17.05.2010 14:04

ja ne skontam nista vise ....:">

jeste da i moj nik malo podseca na zensko ime al ruzica je za mene definitivno ime zenskog pola ... pa kako sad? :confused:

pozdrav

ружица 17.05.2010 14:44

ok, hvala, bolje da mi ovde pomognete nego neka starina u ambulanti.
grandia svakakvih ljudi danas ima, ipak XXI vek je :D

zeljko 17.05.2010 14:53

Preporucio bih ti da batalis sex jer si alergican na to:lol:Meni se to nikad nije desilo a bavim se tim zanatom vec oko 23,5 godina:)

Ma i kad bih se desilo tako nesto promenuo bih zrtvu i vidio dalje:lol:poooz

grandia 17.05.2010 15:20

ma nema problema drug! ruzica - nego sam ja do sada celo vreme mislio i ubedjen bio da si ti "drugarica" :D mnogo sam srecan sto nisi ljut na mene, al ja sam ozbiljno verovao da je clan tog nika jedna koleginica :) sad znam bolje ... jos jednom izvini za nesporazum


zeljko brate, ti vodis knjigu o tem, ha?`e svaka ti cast :lol:

zeljko 17.05.2010 15:38

@grandija do duse mazem ja redovno kremicama dole i kupam se svaki dan...tako da mozda i radi toga sam zadovoljan sa svojim zivotem:lol:

Salim se ja malo ne zamerite...Kod mene npr.na kesi vec duze vreme imam neki cviljak kao dud,a ja se non stop kad sjedim igram stem..cackam i nikako da prodje:lol:

Proci ce to kologe samo se ti obrati pravom doktoru.poooz

alen248 17.05.2010 15:41

imam devojku vec dugo, dugo, nemam drugu ni ona drugog.??????????=))

Jesi siguran?:lol:

zeljko 17.05.2010 15:46

:lol:

jeftabgd 17.05.2010 17:14

Cansen i Canesten su cini mi se razlicite stvari ali bolje da pitas nekog strucnijeg.

gagy 17.05.2010 17:22

Moras promijeniti vise partnerica pa da vidis kako reagujes na njih!:lol:
Sala mala!Pravac kod doktora i neka ti on odredi terapiju,sve ostalo su nagadjanja!

armin 17.05.2010 17:57

to inace hoce prije smrti na desetak dana heheheheh sala druze nemoj da se ljutis samo te malo zezam...

najbolje da odes kod doktora al ako ti je vec mrsko samo redovno neki balzam mazi...

zeljko 17.05.2010 18:02

Ma nek idu vragu zene..ko ce ga znati sta sve rade hehhe,pa prenose nama neduznima.Poooz

nesaband 17.05.2010 19:00

kolege,jeste vi culi da je odavno izmisljen kondom:lol:

koristite ga uvek ali uvek.nikome ne pise na celu da li je bolestan ili ne.

ja nekad stavim i dva komada,za svaki slucaj=))

zsimonovic 17.05.2010 19:59

Moze to da se desi ako ti devojka ima problem sa sekretom koji se javlja od koriscenja antibiotika.Neka poseti ginekologa.E lud je ovaj Alen. :)

nesaband 17.05.2010 22:06

ruzice ili kako vec:odes kod doktora i uzme ti bris pa das krv na analizu i saznas sta je.

ovako ljudi mogu samo da nagadjaju posto nisu strucna lica da ti pomognu.

Inace da znas mene zovu nesa doktor =))

javi sta ti je doktor rekao i ne gubi vreme,nije Dj..a sempl ili neki ritam da ovde trazis resenje svog problema.

zenicanin 17.05.2010 22:16

bogami zajeban slucaj :-O

Dell 17.05.2010 22:30

nemojte da zezate mnogo, ako mozete pomozite, ne stajte na muku, hvala :)

svirko 17.05.2010 22:39

Da to nije možda Kineski triper?:confused::confused::confused:

Vule 17.05.2010 22:48

Meni vise lici na suvi Marokanski kapavac? :confused:


@ Svirko

moguce i da je kineski Triper ali samo uz simptome da mu se oci iskose kad krene da mokri

nesaband 17.05.2010 23:20

L-)
ne zezajte coveka bas mnogooooo

Znachiiiii.... ima da me isposhtujete, mojne tebra da se 'vatam za kartone=))

svirko 17.05.2010 23:27

@Nešo, brate,

pa ne zezemo mi njega....
Mislim,..... od Kineskog tripera, nema boli.....dildač sam otpada.....
tako da nemora ić liječniku, i još nek se namjeri na nekakvu staru babetinu koja je željna takvog nečeg......ajoj mene.............:D:D:D:D
a u ostalom, u Sex šopovima ima za kupit svakakvih.....

bokivelik 18.05.2010 00:01

....
 
@Ruzice druze nije to nista strasno. Dogadja se to i kod zena i kod muskaraca. Kao sto su ti vec kolege napomenuli hoce jaki Antibiotici usred nekog gripa da prouzrokuju to. A naj cesci slucaj je koriscenje loseg sretstva za pranje vesa. Danas stavljaju svasta u sapune i praskove za pranje samo da bi imali bolju prodaju. Probaj taj Canesten i pocni koristiti drugi sapun za kupanje. Tipa bebi sapuna ili antibakteriskih proverenih.
Iskreno.
Javi kad bude bolje.

jeftabgd 18.05.2010 00:18

Ja koliko vidim ovde ima dosta poznavalaca ove materije.Izgleda da svi imamo kartone u svojim gradovima na kozno-venericnim bolestima.=)).

Vule 18.05.2010 00:24

Secam se one velike injekcije Extracilin ili tako nesto...zvali smo je Extra Nena u vojsci...kad ti je zviznu u debelo meso oni mesari u vojnoj ambulanti spavas narednih 7 dana na stomaku...


...takvih 5 komada i sve ko rukom odneseno :lol:

nesaband 18.05.2010 00:27

@jefta bgd>koliko se ja secam i ti si lecio naseg bubnjara pre mnogo godina u jednoj banji kad smo svirali=))
Jefto ja nema tu vrstu kartona=)).fala bogu ja sam to sve prelezao kad sam bio mali=))

Svirko:znas onu staru odseci i baci=))

ma nije lako coveku,mi se zezamo a on se preznojava.
vreme je da popije nesto zestoko i da zaboravi na sve probleme.

Vule 18.05.2010 00:31

Nesho...jedan nas kolega je dva puta dok je sluzio vojni rok,negde u Sloveniji fasovo kapavac...i to od iste ribe :lol:

kad mi je pricao suze su mi isle...ja ga pitam ajde prvi put al sto drugi... :lol:...kaze,jbg,primio sam one inekcije kod prvog pa sam mislio da sam prelezao a i hteo sam da se oprostim sa devojkom kako dolikuje...:lol:

Dell 18.05.2010 00:33

znate kako je najbolje, treba zakazat rat sa Albanijom dok ne izlijecimo cika paju :lol: (film Karaula)

nesaband 18.05.2010 00:38

@ Vule:znaci do suza si me nasmejao :lol:

Vule 18.05.2010 00:42

Da se malo uozbiljimo,ipak tema zahteva studiozniji pristup problemu. Sad mi pade na pamet da se razni problemi javljaju i od uticaja crevnih bakterija koje se zapate na muskom polnom organu,tako da i to treba imati u vidu svakako...bilo je slucajeva da se ljudima pojavi u toku odnosa i zrno pasulja na vrsnjaku,a nauka ni dan danas nije uspela da objasni taj fenomen... :lol:

ружица 18.05.2010 01:12

sve jeb*aci nikom ponikose :rolleyes:
hvala izuzetcima..
danas sam stavljao cansen, jer sam mislio da je isto sto i canesten..a do juce sam mazao bekutan.
sad budem li sutra kupio jos i canesten, ko zna sta ce mi izrasti na pisi,jer se takve kreme kao ni antibiot ne smeju mesati.
sutra cu javiti dal se smirilo od ovog..
laku noc! ;)

tranzit 18.05.2010 01:19

Burazeru, na panj i odsijeci ti to, za svaki slucaj da se ne siri dalje. Nije to nista ozbiljno jer da jeste do sad bi ti otpala pisa. Djevojka vjerovatno ima gljivice, za sta ni ona nije kriva, a to je vrlo cest slucaj. Pripazi malo sa tim Canestenom jer to je kortizonska krema i obavezno poslije tretmana uzmi neku od krema sa ureom da povratis malo kozu u normalno stanje.

drakan 18.05.2010 01:30

@Vule:=))=))=)). Kralj si definitivno!

milanceshow 18.05.2010 02:21

Desava se da crevne bakterije udju u urinarni trakt i izazivaju neke od venericnih bolesti.
Pojacan sekret kod zena takodje utice na polne organe nakon odnosa.Inace ova tema i nebi postojala!!!!

Nemora da znaci da se devojka ne pere i ne vodi racuna o higijeni.Mada ima dosta slucajeva.Vrlo je moguce da muskarac ne vodi dovoljno racuna o higijeni,pa posle svoje bakterije prenese devojci.Kada se to desi,zenski organizam se brani i onda se pojavljuje sekret iz vagine.Tada se menja miris vagine,da ne kazem da pocinje da smrdi na "mrtvu macu"
To mozes utvrditi ako pomirises..........

Posle taj sekret pravi problem i muskarcu,sto je slucaj kod "ружица"!!!!

armin 18.05.2010 11:52

Dr. Milanceshow... =D> profesionalno strucno :D

davidr 18.05.2010 12:34

drugari vi ste legende
 
ja se ovako nisam dugo nasmejao hvala vam na ovim komentarima a vuleeeeeee ti imas i cevape brateeeeee:lol::lol::lol: jak si ko crna zemljaaaa nema dalje

Simke 18.05.2010 13:11

varijanta1) Ruzice,da li ti ribica nosi gacice ispod suknje(ako nosi suknju)...ima slucajeva da zensko ne nosi gace,vozi se gradskim prevozom,naravno ima da sedne ako joj se ukaze prilika,a na sedistima vladaju svakakve bolestine!!
varijanta 2) ako ti ribica brije ribicu i posle 2-3 dana zna da bude "KAO SMIRGLA"....pa prijatelju oce i od toga da ti se vata tackice,crvenilo i kojekakve neprijatnosti i tebi i njoj...
varijanta 3) bolje da ne znas!! :D

Vule 18.05.2010 14:10

@ Simkeres


Brate...meni ovo pod tri smrdi na onu varijantu "dragi,ti si mi prvi i jedini" :lol:


E sad ti me ispravi ako gresim? :confused:


Trenutno vrijeme na Forumu 08:13

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org