YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   YU-MIDI Žurka 2013 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=25378)

Dell 27.05.2013 12:25

YU-MIDI Žurka 2013
 
Evo ljudi, ljeto je na pragu, a evo pomalo u tradiciju prerasta okupljanje forumasa u nekom restoranu. Okupimo se, od svakog pomalo sastavimo razglas, malo sviramo, pjevamo, jedemo, pijemo i sto je najbitnije od svega - lijepo se druzimo. Pretprosle godine bili smo kod Vaxtera u Simanovcima, prosle godine bili smo kod Nece u Zablju, a ove godine bi bio red ukoliko se mogne izorganizirati da ja budem domacin, odnosno da se zurka odrzi u Mostaru.
Sto se tice datuma, mozemo odrediti, ali ono sto je sigurno da ce zurka bit ili u utorak ili srijedu, zna se vec zasto. Sto se restorana tice, imamo otvorenih nekoliko opcija, pa cemo vidit sta nam je najbolje i najisplativije od svega. E sad, javlja se mali problem ako bi ljudi dolazili iz Srbije ili malo dalje od Mostara, a to je smjestaj. Ja mogu smjestiti maksimalno 3 osobe kod sebe u kuci 10km od Mostara, jer u stanu u centru s roditeljima zivim. Tako da smo gledali kombinacije neke, u Hotelu Ero postoji grupni popust od 10%, a noc je 50 eura, sto je malo i preskupo, ali kako je Mostar turisticki grad moze se nac dosta apartmana, pa cu i to malo provjerit kako ide.
Pa hajde, da vidimo ko bi sve mozda dolazio da mozemo vidit kako cemo iskombinirat. Ocekujem od svojih zemljaka Hercegovaca, ama i Bosanaca da nas ne izrade i da se i oni u sto vecem broju pojave na okupljanju :)

ЂолеПФК 27.05.2013 14:07

Južnjaci javljajte se da se dogovaramo oko odlaska :D

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 990 using Tapatalk 2

maricm 27.05.2013 14:48

Ja bih došao,ja sam iz srednje bosne

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

yamahapassion 27.05.2013 15:17

Eh... mislio sam ove godine doci, ali mi je mostar malo podaleko... kud napravim 1200km do srbije pa jos da idem 500-600km... ne vredi :( U svakom slucaju zelim vam lep provod, i nadam se da ce biti neki live stream bar da gledamo.

al bundy 28.05.2013 19:09

.....
 
ima li neki datum u planu??

Vaxter 28.05.2013 21:59

Tema je i otvorena da zajednički smislimo datum, a čak i mesto ako ima problema.
Iskreno, smatram da je BiH najbolja ovaj put.
U Srbiji je bilo dva puta.
Ovaj put bi bio red da je van Srbije, tako da je izbor pao na BiH, tj. Mostar, Delovim zalaganjem. :)

zeljko 28.05.2013 22:01

Dell napravis satore za spavanje:D

Dell 28.05.2013 23:05

Osim onih "jutarnjih" satora, druge nemam :lol:

zeljko 29.05.2013 00:01

Drugi im nece ni trebati hahaha

al bundy 29.05.2013 09:15

Znaci zbog dijasporaca (auslendera) u vrijeme godisnjih odmora.to znaci kraj sedmog i pocetak osmog. Od 15.jula do 10.Augusta mi bi odgovaralo.
....a ta zurka...sa skakanjem sa starog mosta ili bez :)


Trenutno vrijeme na Forumu 17:58

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org