YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Tehnike i teorija (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Sviranje Solo Orgulje (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=4405)

Cristiano777 23.04.2008 01:53

Sviranje Solo Orgulje
 
Poz Svima ovde na Forum !

Ja vezbam vec nekoliko 6 meseci i ide nekako ali nije to to.
Drugi sviraju isto 6 7 meseci i rasturaju.
Hteo bi da vas pitam dali moze da mi pomazate da sviram bolje.
Moj idol je Miki Cortan i hteo bi da sviram njegove kola,forspile.
Ako moze neko da mi salje njegove kola,forspile midi formati ili text format ?

Ko mi posalje .. ima od mene nove pesme albumi programi slike (od cortana gurbet natasa ) itd.

Hvala !!

vingula 23.04.2008 02:31

Od sveg tog mislim da si zaslužio jedan odmor pošto več imaš 3 upozorenja i opet neprestano žicaš.

Menko 23.04.2008 18:24

nauvcu se par skali i setaj po klavijaturi gore dole to ti je sva cortanova svirka,meni nije poznato da coki ima neko svoje kolo

Cristiano777 23.04.2008 23:15

poz
 
Citat:

Originalno postovano od Menko (Post 34969)
nauvcu se par skali i setaj po klavijaturi gore dole to ti je sva cortanova svirka,meni nije poznato da coki ima neko svoje kolo

pa to je to kako da naucim te skale ?

ima coki njegove kola !!

mozes ti da mi pomognes ?

Alix 23.04.2008 23:20

Ono što Cortan svira....Samo plete po skalama i iste fošpile preokreće n akontra i uz duž i narod govori VAAAU...A u suštini je on nula prema Azi Tairovom,Mići Nikoliću,itd...Al nema veze,ima brzu ruku ali on nema svojih kola već ih skida od Mozarta...Pozdrav!

Cristiano777 23.04.2008 23:23

Cortan je Kralj !!!
 
Citat:

Originalno postovano od Alix (Post 35008)
Ono što Cortan svira....Samo plete po skalama i iste fošpile preokreće n akontra i uz duž i narod govori VAAAU...A u suštini je on nula prema Azi Tairovom,Mići Nikoliću,itd...Al nema veze,ima brzu ruku ali on nema svojih kola već ih skida od Mozarta...Pozdrav!

kako nema znam da ima !!!

ja ga prepuno slusam i zato znam da ima svoj kolo!!

Menko 23.04.2008 23:24

Cristiano kad udjes ovdije na sajt,imas tekst sa lijeve strane pise internet skola sviranja i lestvice to ti garant moze pomoci,a i konaktiraj kolegu neleta imao je neke vido snimke od skole sviranja,za pocetak ti je to dovoljno a do tebe je da vijezbas minimum par sati na dan niko tebe ne moze da nauci ako ne vjezbas.

Cristiano777 23.04.2008 23:27

Cao
 
Citat:

Originalno postovano od Menko (Post 35011)
Cristiano kad udjes ovdije na sajt,imas tekst sa lijeve strane pise internet skola sviranja i lestvice to ti garant moze pomoci,a i konaktiraj kolegu neleta imao je neke vido snimke od skole sviranja,za pocetak ti je to dovoljno a do tebe je da vijezbas minimum par sati na dan niko tebe ne moze da nauci ako ne vjezbas.


ne znam ja da sviram znam i neke skale od cortana.
e dur skale d mol adur

znam paar skale ali nijje to dosta.

posto cortan svira non stop sa skalama i ako hocu da budem bar mali cortan treba da znam kako ide te skale ;)

haha

poz

coke357 23.04.2008 23:32

Citat:

Originalno postovano od Alix (Post 35008)
Ono što Cortan svira....Samo plete po skalama i iste fošpile preokreće n akontra i uz duž i narod govori VAAAU...A u suštini je on nula prema Azi Tairovom,Mići Nikoliću,itd...Al nema veze,ima brzu ruku ali on nema svojih kola već ih skida od Mozarta...Pozdrav!

Stvarno vas ne razumem sta fali tom cortanu pa sto vi ne svirate te skale gore dole uhvatili ste se za taj JUVE i tri akorda u pesmi i to je za vas svirka ovoga sveta ceo forum ako klavijatura nema farbe i drums za JV odmah ne valja ili ako nije nesto JV jebes to ...mozda ste i u pravu treba svirati kao vi aranzerom za 100 evra na vece nego kao cortan i ostali becki cergari za po par hilajda za vikend

Menko 23.04.2008 23:43

svako ima svoj ukus i svako slusa i svira sta njemu odgovara,meni pase sve od juznjaka,sevdaha,narodnjaka,dvojki itd samo mi ide na zivce ovaj turbo,aranzer licno ne koristim niti ga imam,sto se tice cortana mnogi ga dizu u nebo i to je njihov ukus samo ko je god normalan i malo sklovan muzicar zna koliko vrijedi njegov kvalitet svirke jedino od toga svega coki ima jaku ruku nista vise


Trenutno vrijeme na Forumu 17:17

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org