YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Muzički Software (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   One man band 11 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=24620)

koraj84 24.01.2013 20:10

One man band 11
 
Ljudi jel iko probao ovu zadnju verziju. kakvi su utisci jel ima bagova?

tranzit 24.01.2013 20:28

Nema Bugova, odlicno odradjena verzija.

koraj84 24.01.2013 20:38

Pa ja sam probao trial verziju i kad idem na midi out i npr na prvi kanal stavim NF8 i kad idem na ok potvrdim komp mi se restartuje. Ne znam sta je.
Pentium D dualcore3.00
2gb rama

marko87 24.01.2013 21:31

Onda ti sa kompom nesto nije u redu. Sto se tice generalno verzije 11,mogu reci dobra je, osim sto se tice style edita , kod verzije 10 je po meni bolje izvedeno. A i onaj mixer u predhodnoj verziji dosta znaci.

koraj84 24.01.2013 21:41

pa ne znam sta bi moglo biti a desavalo mi se to i na verziji 10 ali samo kad uradim isto.. inace verzija 7 je odlicno radila. do duse ona nije ni imala tu opciju ali ovako je obavljala posao bez greske.

tranzit 24.01.2013 22:37

Definitivno za problem kod tebe mozes da "zahvalis" sistemu. Ovako "izdaleka" da postavim bilo kakvu dijagnozu, sta to nije uredu sa tvojim sistemom, bi bilo neozbiljno.

Marko, Editor je cak i detaljniji kod v.11 ama potrebno je izvjesno vrijeme da se malo naviknes na njega, kao i da upoznas sve njegove funkcije i prednosti nad Editorom iz v.10. Naravno da OMB ima dosta nedostataka ali kao Style Editor je veoma dobar a moglo bi se reci i kao Style Player sa nekoliko bolesti od kojih je najvazniji (pa i jedini ozbiljna) da ne salje Midi Clock sinhronizaciju vani. Sve ostale "bolesti" se daju rijesiti ili midi routingom u nekom od softver midi procesora ili specijalnim midi VST pluginovima. Medjutim iz razloga nedostatka Midi Clocka je na kraju otpao iz konkurencije kao moguci aranzer za Trans Audio sisteme. Nazalost !!!!!

maricm 24.01.2013 23:41

Koji onda software ide u transaudio?
Ako smiješ da otkrijes znatiželjan sam pravo

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

tranzit 25.01.2013 00:46

Sto ne bih smio da otkrijem... nece niko da me mlati radi toga... ama nije jos vrijeme a uskoro ce doci to vrijeme pa ces moci zadovoljiti znatizelju. U svakom slucaju je to jedna vrlo specijalna verzija softvera.

maricm 25.01.2013 23:52

Ok.jedva čekam.
Požuri te!!!!!!!!!

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

pekilik 14.02.2013 15:00

Dali na verziji 11 postoji nesto tipa (Pc keyboarg 2 na verziji 10) tacnije da ritmovi mogu da se sacuvaju kao preseti i kao takvi pozivaju sa dva klika na tastaturi, skinuo sam demo verziju 11 ali u live prozoru ili uopste cackajuci nisam pronasao da ritmovi mogu da se odabiraju tako, ako ne gresim ostaje jedino da se odabiraju dvoklikom misa na ritam u prozoru?


Trenutno vrijeme na Forumu 11:46

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org