YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Saveti za bolju svirku i bolji bakšiš (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=40)
-   -   Pomoc!!! kako se sviraju trileri ? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5283)

ibro22 18.07.2008 11:40

Pomoc!!! kako se sviraju trileri ?
 
kako ste raja!
ja evo poceo da sviram znadem da sam mozda malo zakasnio ali opet imam volju!
volio bi da mi neko moze pokazati sta su trejleri i ostalo sto je vazno!
Sviram na korg pa 50



hvala

fico 18.07.2008 11:55

Dobro dosao Ibro .
Prvo moras da ucis sreda sta su akordi sta su skale i tako sve kad to savladas onda idu i trileri .Nisi napiso nista dali si vec svirao i koliko znanje o muzici posedujes .Ako sad kreces od nule moj ti je savet skini si lakyjevu skolu tu na forumu i polako pocni uz nju .Kad savladas to sve drugo je igranje oko sinta.

ibro22 18.07.2008 11:59

ja sam sviro malo prje nesta ali taj ucitelj mi pokazo pjesme nije ono vazno! a vako sam prije i sada pogotovu sam probo da ucem ali samo je tesko! mogu malo da pjesmu sviram ali bez akkord po sluhu samo kaka je to skola=?=

tesla 18.07.2008 12:01

obrisi care u prvom postu adresu, jer nije po pravilniku (savet da proucis malo taj pravilnik da ne bi bezveze dobio ban)
pozzzzz

fico 18.07.2008 12:02

Imas na pocetnoj strani pise tutorijali tu ces naci sve objasnjeno od jednog clana ovde sa foruma , Lepo je napisano sve da mozes pored da ucis od pocetka do kraja .

ibro22 18.07.2008 12:05

evo naso sam......................
hmmm moj bosanksi nije baz najbolji.zvi govore bez ucitelja ne muzike.
imam od neleta video skolu dobar je pravo ali on je odsviro na harmunike probo sam naucio sam se puno samo trejleri nisu baz sta??? jel to vjezba samo ili imali tu tehnika neka

fico 18.07.2008 12:07

To je sve samo vezba imas na forumu jos jednog momka koji ima video skolu cak bolja nego od nele potrazi ga zove se gorpet i mislim da ti on moze pomoci vise i lakse da razumes sve .

ibro22 18.07.2008 12:09

a ta skola na webstrani sto je napisana kako to ide

fico 18.07.2008 12:10

Ajde dole ispod imas chat da ne trosimo mesto ovako nego da odma mozes da pises i citas u isto vreme

tesla 18.07.2008 12:11

Citat:

Originalno postovano od ibro22 (Post 44231)
evo naso sam......................
hmmm moj bosanksi nije baz najbolji.zvi govore bez ucitelja ne muzike.
imam od neleta video skolu dobar je pravo ali on je odsviro na harmunike probo sam naucio sam se puno samo trejleri nisu baz sta??? jel to vjezba samo ili imali tu tehnika neka

vidi care harmonika ili klavijatura desna ruka je ista....... trilere daj bre care nele ti je tamo pokazao sve i jedan triler kako ide kako se svira i kakva je tehnika, rotacija ruke vezbe za trilere i cela kola tako da mozda bi trebalo da malo bolje to proucis. a ako si mislio da postoji neka mantra ili carobna formula sa kojom ces preko noci da sve to savladas NE POSTOJI nego samo PUUUUUUUNO rada i vezbe svakodnevno..........
pozdrav


Trenutno vrijeme na Forumu 10:09

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org