YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   OBAVESTENJE ZA SVE CLANOVE(procitati obavezno) (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=6439)

Marco7 29.10.2008 18:33

OBAVESTENJE ZA SVE CLANOVE(procitati obavezno)
 
U ime tima moderatorskog tima foruma:

Ostalo mi je jos jedino ovim putem da obavestim sve clanove da ne bude posle zasto sam banovan,zasto ne mogu na stranicu i slicno!

AKO SAMO JOS NEKO POSTAVI NA DOWNLOAD STRANICU BILO KOJI ZASTICENI MATERJAL TIPA STYLE WORKS,KAT2000,AWAVE STUDIO,LA********* MIDI FAJLOVE I SLICNO TOME MOMENTALNO DOBIJA ZABRANU NA STRANICI ZA SVA VREMENA!NADAM SE DA SAM BIO JASAN???SVAKI MATERJAL KOJI PRODJE NA DOWNLOAD PROLAZI PROVERU PA DA ZNATE DA NECE PROCI NI POD DRUGIM IMENOM KAO MASKA STO SU NEKI POKUSALI!SVE SE PRESLUSAVA I KONTROLISE!!!!

Da lepo ne bi vlasnici prava tuzili naseg druga Mikija i da ne bi zatvarali ovu stranicu zbog pojedinih indijanaca koji nisu procitali pravilnik i neznaju osnovni red kako se treba ponasati u odredjenim situacijama primoran sam da to obrazlozim ovim putem!Nadam se da ce svi korektni i pravi clanovi ovog foruma razumeti sve ovo sto sam napisao!Pozdrav ;)

aleksandar031 29.10.2008 23:53

Dobra ideja,da se tome vise stane na put

Marco7 30.10.2008 11:55

Nema sta,posto ova stranica ima planove da siri svoje aktivnosti i sve vise poboljsava svoj rad i sadrzaj u predstojecem vremenu mora se raditi po pravilima i tu je tacka.

Igorčina 30.10.2008 15:06

Podržavam akciju!

harepa50 30.10.2008 15:21

I ja podrzavam akciju takodjer!
Pa ljudi, sajt je osnovan 2003. godine, i savrseno funkcionise, i da se sad nadje neko da sve upropasti! A sve u svemu vaki dan dolaze novi clanovi sto znaci da sajt jako dobro napreduje... A kad bi se sajt zatvorio, ja ne bi znao sta bi onda jer ovo je za mene jedini sajt na kom mogu naci pomoc za sta mi god treba sto se tice muzike ali i jos mnogih drugih stvari. Kolega Marco7, ovo je jako dobra ideja da se ovo konacno zaustavi.;) pozdrav

P.S. Sta su la********* midi fajlovi? Cuo sam za to jednom, ali nikad nisam znao sta znaci?

No.1 30.10.2008 17:13

Bolje ti je i da ne znas.;)

harepa50 30.10.2008 17:17

hmmm...ali bas me interesuje...sta je toliko strasno?

munjabend 30.10.2008 17:17

slazem se =D>

zvekan 30.10.2008 17:25

Slazem se u potpunosti
Pozz

Alix 30.10.2008 17:41

###P.S. Sta su la********* midi fajlovi? Cuo sam za to jednom, ali nikad nisam znao sta znaci?###

Harise drug bolje ti je da ne znaš,vjeruj mom prijatelju...To je NAJGORA bagra i uš koju pozna internet i mnogo krvi je poteklo zbog tih šupaka...Dakle mnogo banani,grožnji,itd je bilo uvezi toga i nemoj toga spominjati drug...Ako te baš ono interesuje javi se na PM pa da ti kažem,al vjeruj ne želiš znati...Al pošto si mlad vidim da ti radoznalost ne da mira...A što se tiče izjave dr.Gredića---Znaš da sam ti iza leđa buraz,ošini po prašini!;)


Trenutno vrijeme na Forumu 23:07

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org