YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=60)
-   -   triton le ili tr i transpoze ?? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=4770)

medino 29.05.2008 17:05

triton le ili tr i transpoze ??
 
danas na nekom postu procitah da je neko ko koristi transpoze hteo da svira na nekoj svirci tritona pa nije mogao jer nema transponovanje pa me zanima JEL TO BRE MOGUCE LJUDI ???????? pa za X5D znam da ima svirao sam ga ,dal je moguce da triton nema... :-O:-O

Vaxter 29.05.2008 17:07

Ma, ima...
Ako se dobro secam...

zsimonovic 29.05.2008 17:13

transpose
 
O Boze,pa kako nema transpozer.Naravno da ima i nije komplikovano za koriscenje.Udjes,brate u global i tu je.Spustis kursor na transpozer i kad ti zatreba samo pritisnes global i pomeris ga na inc-dec i vratis na commbinaciju ili program gde sviras.O Boze kakva pitanja.Koliko znam svaka klavijatura ima transpoze.

medino 29.05.2008 17:25

Citat:

Originalno postovano od zsimonovic (Post 39072)
O Boze,pa kako nema transpozer.Naravno da ima i nije komplikovano za koriscenje.Udjes,brate u global i tu je.Spustis kursor na transpozer i kad ti zatreba samo pritisnes global i pomeris ga na inc-dec i vratis na commbinaciju ili program gde sviras.O Boze kakva pitanja.Koliko znam svaka klavijatura ima transpoze.

pa bre brate neznam,zato i pitam..ovde sam procitao ...mislim da je u temi "koristite li transpoze"...SORRY

Shwawko 29.05.2008 17:42

Da... Ja sam rekao da Triton nema transpoze... Ali, kada sam to rekao, mislio na klasichne dugmice kao na svakom aranzzeru, a nisam zalazio u to da li u podeshawanjima ima transpozer... I, to shto je kolega pitao da li ima, jer ne zna, ne mora da znachi da ga treba izbombardovati rechima: "O, Boze, glupog li pitanja, itd..." Ako ti nije problem odgovorish, a ako te neshto vec smara, bolje nemoj nishta odgovoriti, nego napushiti choveka... Svashta...

laze 29.05.2008 18:31

Da ima transpoze idi u global tamo ti je podesavanje za transpoze.

mykeli 29.05.2008 23:00

Eeeee...jbg, taman sam hteo da kupim Tritona, a on nema transpoze, eeee...jebi ga :p=))=))

vingula 30.05.2008 02:29

A jel se može na LE-u i TR-u isprogramirat TRANSPORSE na one dvije SW tipke (Assignable Switches)?????
Znači da SW1 bude -Transporse,a SW2 +Transporse.

Ja sam si tako napravio na FANTOM X6.

Vule 30.05.2008 12:41

Citat:

Originalno postovano od vingula (Post 39148)
A jel se može na LE-u i TR-u isprogramirat TRANSPORSE na one dvije SW tipke (Assignable Switches)?????
Znači da SW1 bude -Transporse,a SW2 +Transporse.

Ja sam si tako napravio na FANTOM X6.

Ne može...samo preko Global kao što je kolega napisao...;)...a zašto si ti to radi na fantomu kad on ima dugmiće za transpose?

vingula 31.05.2008 00:27

Brate ako mi kažeš gdje su ti gumbiči da on ima Soft. složeno ja ti dam svog Fantoma.


Trenutno vrijeme na Forumu 02:12

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org