YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Midi to Style Korg pa4x Problem (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=31461)

korgic 10.08.2019 11:40

Midi to Style Korg pa4x Problem
 
Pozz,svima



odradio sam od jednog midi style preko korg pa4x.Ali sad imam problem kad pustim intro da mi svira iz pogresnog tonaliteta.Forspil je iz original Emol.Ali meni svira kad pretisnem Cmol ispade drugi tonalitet.Dali moram jos jnesto da podesim na klavijaturi itd?Hvala svima

Fekete 10.08.2019 13:41

Ne znam kako to točno ide na pa4x, ali ja kad sam radio to u style works programu znam da sam što se tiče intro-a radio ovako...


ideš na start na play da cujes kako zvuci taj intro (play u tom prozoru gde si sve to stelovao).Kod dugmeta exit izlazice akordi koji su svirani u introu.Namesti sa gen.part transpozerom da intro pocinje iz c dur-mol.To se radi da bi kasnije kad uhvatis c na aranzeru intro isao iz c,kad uhvatis as intro isao iz as ...)


e sad predpostavljam da onda i ti moraš postaviti dobar taj transpozer kod sebe na klavijaturi, mislim da bi recimo ako ti sviraš tu pjesmu u E duru onda morao naštimat transpoze za intro na - 4 tako da on kreže na tonu C, onda bi ti intro trebao krenut iz točnog dura koji ti želiš, znači ako želiš da sviraš iz E dura stisneš E i sviraš, ako hoćeš iz G stisneš G... ali znači moraš naravit taj transpoze na intru točno...

<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Obična tablica"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin:0in; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <o:shapedefaults v:ext="edit" spidmax="1026"/> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <o:shapelayout v:ext="edit"> <o:idmap v:ext="edit" data="1"/> </o:shapelayout></xml><![endif]-->

korgic 10.08.2019 14:27

Imam original Styleworks za korga,preko njega nece nikako da mi odradi ceo Style.Sad mi kazi onda moram u Style edit na korg pa4x da podesim za intro Transpozu?Hvala

Fekete 10.08.2019 14:50

pa ja mislim da da, no ne znam točno kako to ide na pa4x jer ja imam korg pa80 i sve sam radio na kompu u style worksu, nadam se eto da će se javit netko još od kolega ko zna točan postupak

muzicar_kao_fol 07.10.2019 18:23

Pozdrav!

Ima li neko noviji tutorijal za ovaj Style Works 4.5 ili 4.9? Ja se sjećam da sam normalno konvertovao starije SETOVE (ne ritam, style i to, nego baš setove) na starijim verzijama, a sad kad konvertujem i sačuvam SET - sve je prazno, osim STYLE foldera...


Trenutno vrijeme na Forumu 18:01

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org