YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Taj ludi, ludi svet... (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=17240)

Vaxter 31.01.2011 17:41

Taj ludi, ludi svet...
 
1 Privitaka
52-godišnjak duže vrijeme silovao susjedove svinje i prenio im vaginalne infekcije



Fajl 3771

Foto: Ilustracija

U MISSISSIPPIJU se nedavno dogodio zaista neobičan zločin. Naime, vlasnik lokalne farme primijetio je da se njegove svinje čudno ponašaju, a kad se zabrinuo za njihovo zdravlje, pozvao je veterinara. On je nakon pregleda ustanovio da svinje imaju vaginalnu infekciju koju su zaradile seksom. Vlasnik je, uskoro, zvao i policiju, jer je veterinar ustanovio da svinje imaju nekoliko unutrašnjih ozljeda vagine, što upućuje na prisilan seks.
Potvrdio je to šef policije tamošnje policije, Henry Purnell. Na zahtjev očajnog vlasnika, na farmi su postavljene skrivene kamere, kojima se utvrdilo da svinje zlostavlja susjed vlasnika. 52-godišnji Andrew Lee Nash uhvaćen je na djelu, sa spuštenim hlačama iza svinje. Poduže vrijeme bio je spolno aktivan. Odnose je održavao sa više svinja, a uhićen je i optužen po dvanaest točaka optužnice. Ukoliko ga proglase krivim, prijeti mu kazna od čak 120 godina zatvora.

IZVOR:
http://www.index.hr/xmag/clanak/52go...je/535728.aspx

jeftabgd 31.01.2011 17:43

A,zato nije dobro jesti svinjetinu!!!;)

mirandess 31.01.2011 18:04

a boze sta ovaj svijet radi!!!!! Ali puk'o sam od smijeha!
Evo da ja okacim sta su nasi prijatelji kinezi izmislili (nije vezano za brutalnost kao ovo gore al mozda se nekom svidi) :D :D :D kako ova tehnika napreduje!

http://www.bljesak.info/content/view/68092/159/ 4 tone vode mu minuti :D stvarno nevidjeno!

nesaband 31.01.2011 19:12

@vaxter
Brate,gde ovo nadje,
Sreca sto ja volim rebarca doduse praseca,nekako te svinje su bas bas prljave.
Mozda ce covek njih da tuzi za zlostavljanje;)

Vaxter 31.01.2011 19:17

Video na twitteru.
Na svašta se tamo nabasa...

dominik 01.02.2011 21:11

Ja bih prije rekao bolesni svijet..........fuj.......

nesaband 05.02.2011 16:44

gej populacija pocinje da vlada svetom

Dzenifer Aniston u emisiji na tv isprobala bibrator za bradavice.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/2335...r-za-bradavice
Dodato:
evo direktnog snimka sa youtube

Jennifer Aniston Tests the Vibrating Bra
You need to upgrade your Flash Player

Vule 18.02.2011 05:00

3 Privitaka
Živeo s nožem u glavi 4 godine

izvor: vesti-online

Nakon dugogodišnjih teških i bolnih migrena, jedan Kinez odlučio je da potraži lekarsku pomoć. Pri rutinskom pregledu na rendgenskom snimku otkriveno je da se u njegovoj glavi nalazi oštrica noža i da se tamo nalazi neko vreme.

Fajl 3733

Li (37) iz kineske provincije Junan, po zanimanju taksista, bio je 2006. godine žrtva ulične pljačke. U napadu je zadobio teže povrede glave, pa doktorima nije jasno kako tada u bolnici nije otkriveno da mu je oštrica noža ostala u glavi.



Još je neverovatnije da je Li pune četiri godine nosio nož u glavi, a nije imao ozbiljnijih problema, osim jakih migrena. Li je zadržan u bolnici "Pipls Hospital of Juksi", na operaciji kojom mu je uklonjen nož dug 10 cm.


Fajl 3734

Li i njegova porodica ostali su šokirani otkrićem pa su pre operacije zatražili i drugo mišljenje.



"Ovo je zaista neverovatno! Pravo je čudo da je Li preživeo ubod tolikom oštricom u glavu i da ju je nesmetano nosio čak četiri godine. Ovo je medicinsko čudo. Nož je bio skoro netaknut kada smo ga izvadili. Nikada nismo videli ovakvo što. Nalazili smo igle i manje predmete u glavi, ali nikada ove veličine", izjavio je hirurg Lu Živei.



Fajl 3735

Vaxter 25.02.2011 16:19

1 Privitaka
Zabranjena reinkarnacija



Kina donosi zakon koji zabranjuje reinkarnaciju dalaj-lame

Fajl 3770
Guliver/Getty images

Novi kineski zakon koji bi trebalo da stupi na snagu sledećeg meseca, zabranjuje reinkarnaciju dalaj-lame i ostalih budističkih monaha na Tibetu.

Zakon se odnosi na sve reinkarnacije koje budu bile izvedene bez dozvole, što znači da će monasi ubuduće morati da traže dozvolu od vlasti ukoliko žele "drugi život".

Kineski zvaničnici zaduženi za verske poslove su novi zakon ironično opisali kao korak ka institucionalizaciji reinkarnacije.

(MONDO)

Vule 14.03.2011 20:49


click here to watch the video
You need to upgrade your Flash Player


:(

Vule 15.03.2011 11:21

Piton ugrizao manekenku za dojku pa uginuo
 
Orit Foks je izraelska manekenka koja je ubila zmiju sopstvenim grudima

Obdarena Orit, koja bujne grudi ima zahvaljujući silikonima, igrala se sa pitonom u rukama, a onda je htela da poliže zmiju.




Piton je skliznuo u njen dekolte i ugrizao je za bradavicu, a posle nekog vremena uginuo je od trovanja silikonom, prenosi The Sun.



Manekenka je prebačena u bolnicu gde je dobila vakcinu i za razliku od zmije, nema nikakvih problema posle ugriza.


click here to watch the video
You need to upgrade your Flash Player

Vule 29.03.2011 17:21

Uhvatio se za avion u letu (Video)


Padobranac i ljubitelj ekstremnih sportova, Troj Hartmen već godinama izvodi opasne scene za filmove i reklame.

Ovaj sportista je otvorio svoj kanal na "Ju tjubu" gde "kači" neke on najopsnijih podviga koje je izveo.




Snimak u kom u slobodnom padu hvata avion u letu, za kratko vreme je postao hit na "Ju tjubu".




Plane to Plane Skydive (Original) - Troy Hartman
You need to upgrade your Flash Player

Vaxter 12.04.2011 01:44

2 Privitaka
Bizarno - Valjevac uhvaĆen na delu
Silovao psa pred unukom

Manijak Dragiša R. (62) iz valjevskog naselja Brđani seksualno zlostavljao psa lutalicu u garaži svoje kuće naočigled unuke, njene drugarice i komšije! Dragiša pola sata silovao kuče u garaži, a potom ga odveo u svoju sobu i nastavio celu noć da se iživljava nad njim
Fajl 4001
Žrtva ... Ženka mešanca koju je silovao Dragiša R.



Dragiša R. (62) iz valjevskog naselja Brđani silovao je psa lutalicu! Dragišu su policiji prijavili njegova unuka, njena drugarica i komšija, koji su videli kako zlostavlja ženku mešanca u garaži svoje kuće! I pored njihovih molbi da prestane Dragiša je otišao u sobu sa kučetom i nastavio celu noć da se iživljava nad njim!Kako saznaje Press, Dragiša R. je psa lutalicu, koji je poslednjih nekoliko dana boravio u njegovom dvorištu, silovao u subotu uveče u svojoj garaži! Cvilenje ženke mešanca čula je njegova unuka, koja sa roditeljima živi u prizemnom delu iste kuće. Devojčica je i prva u subotu uveče otkrila ovaj bizaran slučaj, a onda je u pomoć pozvala prvog komšiju.
- Unuka ga je zajedno sa jednom drugaricom videla kako siluje psa! Pozvala me je, ali ja nisam mogao da poverujem u to što mi je rekla. Kad sam ušao u garažu, imao sam i šta da vidim. To je nešto nezamislivo! Dragiši su bile svučene pantalone, silovao je kuče koje je sve vreme cvililo! Molio sam ga da prestane, ako ništa drugo, zbog unuke koje ga gleda. Međutim, on se nije obazirao na nas! To je bila neopisiva scena, a sve to je trajalo najmanje pola sata. To štene je inače doveo pre nekoliko dana - priča za Press očevidac ovog bizarnog događaja Branko Obradović, koji je odmah obavestio valjevsku policiju.
Komšinica Dragiše R. kaže da je on potom kuče odneo na sprat kuće i zaključao se, a cvilenje se i dalje čulo!
- Pokušala sam da ga sprečim, lupala sam na vrata njegove kuće, jer su se i dalje čuli krici životinje, ali Dragiša nije odgovarao i nije hteo da otključa vrata. Posle toga smo pozvali policiju koja nije uspela da uđe u kuću, jer nije hteo da otvori vrata. Dragiša je tek sutradan pustio kuče na ulicu i posle toga je otišao u policiju da da izjavu - priča jedna od Dragišinih komšinica.
Komšije kažu da se Dragiša R. još od 2003. ponaša veoma čudno. Pričaju da je bio jedan od najboljih električara, radio je u nekoliko valjevskih preduzeća, ali je nakon udaje ćerke počeo da živi kao osobenjak i da u dvorište dovlači smeće i karton. Prizemlje njegove kuće skoro i da ne može da se vidi od nabacanog smeća.
Fajl 4002
Strava i užas ... Kuća i dvorište Dragiše R.



- Njegovo dvorište i kuća puni su đubreta. Non-stop dovlači neki otpad, a niko od nadležnih ne reaguje. U poslednje vreme iz grada je uvek dovodio po jedno kuče, isključivo ženke, koje su neko vreme boravile u njegovom dvorištu. Komšinica je našla dva mrtva kučeta u njegovom dvorištu, a jedno štene je zatvorio bubnjem od veš-mašine, da ne bi moglo da pobegne - kaže Branko Obradović.Predsednica valjevskog Društva za zaštitu životinja Ružica Brajković sumnja da Dragiša R. još od prošle godine zlostavlja pse lutalice koje odvodi svojoj kući.
- Ti psi koji su ga pratili po gradu su se vrlo čudno ponašali, a imali smo prijave građana koji su uočili povrede pojedinih pasa u predelu genitalija, ali nismo uspeli da prikupimo dovoljno dokaza da bismo podneli krivičnu prijavu protiv njega. Ovaj poslednji slučaj, u kojem postoje očevici događaja, samo potvrđuje naše ranije sumnje - kaže Ružica Brajković i dodaje da u valjevskom kraju nikada do sada nije zabeležen tako bizaran slučaj. U policiji su su najavili krivičnu prijavu protiv Dragiše R. zbog zlostavljanja životinja.
Slađana Stevanović, Valjevo

Izvor:www.pressonline.rs

Vule 04.06.2011 19:11


click here to watch the video
You need to upgrade your Flash Player

Vule 14.07.2011 13:07

BEČ 14. 07. 2011
TANJUG



Vanzemaljci napadaju Zemlju u novembru?


Američki naučnici iz malo poznatog programa "Potraga za vanzemaljskom inteligencijom" (SETI), tvrde da će u novembru vanzemaljci sa planate "Zeeba" napasti Zemlju i da će doleteti sa tri ogromna svemirska broda, preneo je bečki bulevarski list "Esterajh"
Najveća letelica imaće prečnik od oko 320 kilometara, naglasio je jedan od eksperata SETI-ja Džon Malej.
"Trenutno se tri letelice nalaze kod Jupitera. Polazeći od njihove aktuelne brzine kretanja, oni će do Zemlje stići na jesen ove godine", tvrdi Malej, a prenosi "Esterajh".
Prema njegovom mišljenju, letelice će, običnim teleskopima, moći da se vide negde u novembru, kada budu prolazile Mars.
Malej navodi da su naučnici obavestili američku vladu o predstojećoj poseti vanzemaljaca i tvrdi da će od avgusta SAD informisati svoje stanovništvo u vezi mogućeg napada vanzemaljaca.
On smatra da Zemljani mogu da se odbrane od napad svemirskih brodova koji dolaze sa planete "Zeeba".

Dell 14.07.2011 14:58

Evo jedna za tu svrhu ;)




Edo Maajka - Jesmo Li Sami
You need to upgrade your Flash Player

sinisa 14.07.2011 15:09

Nesto im spori ti brodovi.=))

Ace 14.07.2011 15:36

Nek ponesu setove za korg da razmenimo :lol:

Vule 14.07.2011 15:37

Ako krenu da napadaju ameriku ja prelazim na stranu vanzemaljaca,prijavicu se da sviram u njihovom vojnom orkestru :lol:

Ace 14.07.2011 15:42

Ti izgleda ne gledas filmove ..... pa Amerikanci uvjek pobede vanzemaljci :lol:

Vule 14.07.2011 15:45

Vazno je ucestvovati :lol:

MikiB 14.07.2011 16:23

Sve dok imamo Cak Norisa,netreba se sekirati....:D:D:D

milanceshow 15.07.2011 03:53

Zna li se kakvu muziku vole?
Da navezbamo do novembra!

bokajunior 15.07.2011 08:52

Znaci da sinoc na RTS-u nisu bezveze pustili "Americkog nindzu".

Ja se vec pripremam. Ja cu harmoniku na grudi, pa nek pucaju.>-)

P.S. U poverenju, cuo sam da vanzemaljci vole slatko od jagoda.

Vule 31.07.2011 20:56


Jump the shark - Chatham Massachusetts Erik Jacobs
You need to upgrade your Flash Player

gega 31.07.2011 21:38

**
 
Ovaj ili ima velika m...a ili je pod uticajem neke droge :lol::lol::lol:

nesaband 13.08.2011 11:35

ovo je suluda zona svastare pa i vi da vidite ovaj snimak


Ubijena najveca zmija na svijetu
You need to upgrade your Flash Player

=))

Simke 13.08.2011 11:52

srecom znao sam za foru!!! :D

nesaband 13.08.2011 11:54

brate ja nisam znao i slucajno sam naleteo na ovaj snimak

Vule 14.09.2011 20:05


Hilarious Hang Gliding Puke at 2,000 Feet
You need to upgrade your Flash Player

Vaxter 12.11.2011 02:53

Ko zna engleski neka baci pogled... :))
http://www.geekologie.com/2011/11/ma...i-aircraft.php

keza 13.11.2011 16:46

na ovom svetu, što kaže propaganda, nije istina :)

nesaband 28.05.2013 00:38

http://www.youtube.com/watch?v=8jS_26ylj3I
Ovakav ringispil prvi put vidim a bogami i ovo sletanje aviona je prava atrakcija za turiste.

http://www.youtube.com/watch?v=kPlCEXAqhnU

milepsr 28.05.2013 05:08

Ne svidja mi se ringispil, fali mu najvazniji detalj, ovaj sa desne strane =))

http://www.gbns.rs/slideshow_nagradj...0ringispil.jpg

VUNIMRAV 24.07.2013 18:04

Ne znam gde bi ovo trebalo ici,ali ja cu ga ovde postavitiOvih dana nas bombarduju sa vescu u stilu "jeli mali kakio,piskio ili mosda povracao?" ~X(
Naime;rodio se sin mali gospodin,a jos k tom princ prestolonaseldnik!!!!Mos' misliti,zabole me ......i mnoge druge!
Narod nema leba da jede a oni na svim televizijama objavljuju na sva zvona rodjenje engleskog princa,pa jos nije bilo dosta da se rodio nego danas i baka (kraljica majka-baka) je obisla unuce.Nama naturaju PP a oni se drze tradicije i pravila jos iz 15 veka i jos celi svet se povampirio za kraljvskom kucom i njenim novopridoslim clanom.
Neka je se on rodio,ziv i zdrav bio ali da li je zbilja potrebno vec cetrrrrr dan o tome blejati na drzavnoj televiziji!Uredno placam pretplatu!! >:P
Dobio sam koprivnjacu, od njihovog imena,prezimena,koliko je tezak..... ~X(

sale_band 24.07.2013 18:07

To ti je samo da se zna ko okrece antenu a ko vice "ne valjaaa"

milepsr 24.07.2013 20:43

@VUNIMRAV

Fukara! Izdajnici, lopovi, strani placenici, govna... Sta drugo reci za ljude koji nam vode drzavu.

zeljko 24.07.2013 20:57

Cuti i trpi nema ti druge:-??Ja otkad razmisljam sve da odjavim i samo ostavim Internet da Imam,zasto da placam i da gledam njihove budalastine po televizoru i jos nam kvare i djecu raznim emisijama Koje se vrte zadnjih godina.Cak i mnoge odrasle su zavukli i pokvarili.Rastaju se ljudi sad pa sad,valjda vidjeli na televiziji po onim emisijama Koje se vrte svaki dan te neki sudovi ,te sexi emisije itd.da poludi covjek normalan,samo se to vrti od jutra do navece.

VUNIMRAV 24.07.2013 21:38

Dodje mi,harmoniku na ledja i pravo u Sibir i to 500km od i do prve bandere!
Ali, i tamo bi me na nasli sa zombijskim emisijama, prilozima,reklamama...nasli bi oi vec nacina kako! %-(

zeljko 24.07.2013 21:51

Mora covjek htio ili ne da postane moderan i da sve isto radi kao i ostali,inace odmah kazu ne uklapas se u sredinu i u drustvo:lol:A ja bas ono starinski nastrojen i uvijek isti,mogu da me povuku gdje sam najtanji:lol:Ne gledam vec par godina uopste televiziju,jedino malo kad se radi o politici tek samo da budem u toku.Najvise pogledam na YouTube sta me zanima ili utipkam na Google i procitam i to je to

Kad sam iznerviran i kad hocu da se malo opustim odem na koju pivu,cugnem a to bude bar jednom u mjesecu i poslije opet Miran i bas me briga orilo ili gorilo hehe


Trenutno vrijeme na Forumu 15:27

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org