YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Brisanje samplova na korgu TR-u (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=6638)

korg_player 12.11.2008 13:52

Brisanje samplova na korgu TR-u
 
Ljudi dajte recite jel na TR-u mogu BEZ sampling opcije brisati samplove Koji su vec ucitani u njega, npr imam ucitan svoj set od nekih 55mb i kad ucitam par samplova pise memori overflow i naprimjer da obrisem te samplove koje sam naknadno ucito da mogu Ucitavat i pregledat druge, napominjem TR bez Sampling uppgrade-a.

milanche007 12.11.2008 16:12

nadji tutorial za TR tamo sve pise,samo da te obavestim da moze...:D

milanche007 12.11.2008 16:15

zaboravio sam ta te pitam koliki je tebi RAM,sta ti pise kad palis klavijaturu
SLOT1 32 SLOT2 32 ili nesto drugo?ovo ti je ram od 64mb a ti mozda imas od 32mb pa zato imas problem da ne mogu svi semplovi da se ucitaju....pozz

GALA 12.11.2008 16:18

Ja bi rekao da ne moze brisati pojedinacno semplove iz ram memorije ..bez sempler boarda

korg_player 12.11.2008 16:20

Ma imam ja 64 mb rama ali kad ucitam set ostane mi tek 10ak mb, i kad ga napunim dok pregledavam ostale samplove (znaci ne iz svog seta nego sto sam skinuo sa neta), pa me zanima kako brisem, u uputstvu nisam nasao zato sam i pitao vamo jer sam sjuzio da svako prvo kaze pogledaj uputstva, pa sam ih i pogledao ali nisam nasao.

CRNI GALEB 12.11.2008 17:31

Mislim da ne mozes brisati semplove, ako ti nije ugradena sampling opcija !!!! Ali opet ne znam :confused:

Millan 12.11.2008 18:03

Mogu da se brisu semplovi bez sempling boarda, nemojte siriti dezinformacije....:)

vladimir68 12.11.2008 19:03

probaj......
 
Predpostavljam da znaš sa korgom da barataš no probaj preko kompa ovako:Otvori set sa kartice (moras imati čitač kartica u kompu ili čitač kartica kao usb) na kompu.Kad ti poređa imaš: folder+KSC+PCG+SNG.Otvori folder.Sad ti poređa foldere+KMP.Izaberi i Obriši šta ti netreba ali i folder i to KMP istog imena(možda prvo na klavijaturi vidi i zabeleži šta ti netreba).Upali korga i takvu (˝delimično izbrisanu˝)karticu ubaci u korga i loaduj.Tamo gde nema boje ispisivaće ti .......skip (pritisni).I tako dok neučita ceo set.Kad učita set idi na: save all,imenuj set i snimi ga na karticu.Posle ugasi korga skroz.Zapali ponovo,loaduj taj set koji si predhodno snimio i trebalo da imaš mesta.;).

GALA 12.11.2008 19:18

Mogu da se brisu semplovi bez sempling boarda, nemojte siriti dezinformacije....:)

Pa dobro Milan reci vise kako ???

GALA 12.11.2008 19:21

Vladimir68 u pravu si jedino tako,i sam tako radim,iz postojeceg seta samo na taj nacin mozes izbacit semplove,iz rama da bi obriso treba ti sempler board...al evo cekam Milana da objasni puno bi nam pomoglo u pitanju je TR


Trenutno vrijeme na Forumu 10:42

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org