YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Stalci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=55)
-   -   Koji stalak (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5522)

MileGuerrini 12.08.2008 19:42

Koji stalak
 
2 Privitaka
Ljudi, trazim pomoc.
Uvjek sam svirao klavijature na stalke rucne izrade a sad bi konacno uzeo novi!
Tu pocinje dilema da li SPIDER PRO ili Ultimate Apex????
Da li netko ima iskustva s njima (sa spiderom znam da ima), jer me zanima samo VISINA (stalka) i stabilnost? (ultimate mi se vise svidja :p)

LJUDI POMAGAJTE!!!!:(

P.S.I molio bi informaciju i savjet gdje kupiti u HRVATSKOJ?

ognjen-ogy 12.08.2008 20:11

Meni se lično više sviđa Spajder ....

zsimonovic 12.08.2008 22:28

Brate,veruj mi da ti je bolji stalak spider zbog toga sto su nogice odozgo prema dole pa je zbog toga stabilniji.Na ovom drugom stalku nogice su postavljene ravno na tlo pa ako je malo kriva bina ne mozes lako da ga namestis,da ne klima.Cak i kod spajdera je problem sa 4 nogice pa kad je neravna bina moram da trazim polozaj stalka da nebi klimao,ovaj drugi vec da ne pricam.Najzadovoljniji sam bio na Proelov kosi stalak sa 3 pobadajuce nozice.On se najlakse postavi i nema sanse da klima zbog 3 nogice a i cvrsci je od ova dva samo sto su ova dva modela mnogo lepsa i modernija.Meni je spider jednom prilikom pao i slomila se nozica posto su zglobovi od spialtera,mekog materijala pa sam morao da varim i nalivam olovom i armaturu sam ubacio da bi ga ojacao.Sad radi ali se uvek plasim da oped ne dozivi istu sudbinu.Proelov mozes da bacis sa teceg sprata i nece nista da mu fali.Pozdrav!B-)

medino 12.08.2008 22:37

bas kao sto sam ja u jednom postu i rekao,spider je samo lep i nista vise...svirao sam na proel,pa prodao i kupio spider,radio 3 svirke i poklonio ga ortaku i kupio sebi stari dobri proel...

Denky Pecanin 12.08.2008 22:48

samo proel...

harisfaz 14.08.2008 19:51

samo spyder

milanceshow 15.08.2008 05:41

Citat:

Originalno postovano od medino (Post 46349)
bas kao sto sam ja u jednom postu i rekao,spider je samo lep i nista vise...svirao sam na proel,pa prodao i kupio spider,radio 3 svirke i poklonio ga ortaku i kupio sebi stari dobri proel...

Mogo si meni da ga das....Ja bi ti dao i neki euro pride.......:D

Salim se ja malo......pozdrav brate......;)

medino 15.08.2008 07:25

ha,ha,ha...pa i on mi dao neki evro ali sam mu to dao tako jeftino da je bolje da kazem da sam mu ga poklonio nego prodao...pa milance,tebi bi morao da ga poklonim stvarno,zbog onog piva sto dugujem,a po svemu sudeci nista od toga da banem u nis ovih dana ko sto sam planirao...vidimo se bratic...

Dule Va 15.08.2008 09:26

Ovde kod mene svi imamo lose iskustvo sa spajderom svima je pukao taj deo napravljen od špialtera,našli smo čoveka da nam izlije isti takav od aluminijuma,za deo nam je naplaćivao 5000din po komadu/bolje nego da ga baciš/
Ja razmišljam o skeli mislim da je to opet nekako bolje od svega.

milan_lekic 15.08.2008 13:16

samo spider neces se pokajati cini mi se da apexa ima cedo klaviaturista mile kitica


Trenutno vrijeme na Forumu 12:12

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org