YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Splitovanje na Korg le (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2722)

zeks 06.12.2010 17:18

Znaci, moram da imam gotove kombinacije sa vec sredjenom podelom levo bas, desno boje/terce... Hvala Beli za set, isprobacu ;)

Emilio25 11.02.2011 13:42

Da li je moguce to splitovanje nekako memorisati u RAM. Imam Korg TR76 (64mb) i volio bi to saveovati da mi uvijek bude tu kad mit treba, znaci da nemoram uvijek prije svirke splitovati. Znaci kao na rolandu performance napraviti i saveovati sa nekim imenom?

Iggy Prince 16.02.2011 03:46

Naravno druze...kada splitujes sve sto zelis ides na opciju media gde ucitavas boje, potom pritisnes f2 to ti je za save i ides na f8 to ti je utility, a posle toga ides na save pcg, i sacuvas pod kojim hoces imenom na karticu da bih ga imao za nedaj boze a inace kada jednom splitujes to ostane u klavijaturi osim ako ne poremetis nesto ili ne resetujes klavijaturu e zato ti sluzi taj pcg fajl, da bi mogao ponovo da ucitas prog i i combi boje...

NikolaBand 09.02.2015 00:53

Citat:

Originalno postovano od g800 (Post 40164)
evo posto je tema otvorena da postavim i ja jedno pitanje, uradio sam sve po ovome redosledu kao sto je navedeno sve je to ok, ja sam splitovao recimo da mi bas bude u levoj ruci medjutim, ja taj bas ucitam radi sve ok kako treba ali kada ga postavim na levu ruku vise nikako ne lici na bas, zvuci drugacije, kako se bas moze jos srediti da se cuje kao kada sam ga ucitao, hvala na odgovorima

Proveri da li je ukljucen IFX na tom basu moze da se desi da je ukljucen neki efekat na IFX-u i remeti bas.... :)

dejong 17.10.2015 19:09

A kako da na Triton LE prebacim Bas na L/mono izlaz ?

Al Kapone 24.12.2016 11:13

Imam Rakic set ubacen u moj LE 73. Desna strana solo radi bez problema dok leva bas ne, ne cuje se nista. Bas radi jedino na tercama npr.harmonike.

Usao sam u podesavanja KEY Z tamo stoji bas g6 pojacano na 120 mapirano (ja sam produzio posto mi je 73 dirke) i opet nista. Jednotavno ne radi.
Da li neko mozda ima neki predlog ili resenje :(

dmmacak 25.12.2016 12:53

Jesi probao na induvidualnim izlazima.. 1 i 2. Kod Rakica je tako uradjeno

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Al Kapone 25.12.2016 14:42

Nisam probao na ind.izlazima nemam kutije i pojacalo, koristim samo slusalice.
Probao sam da spojim izlazi indv.1 i 2 spojim na laptop i ukljucim snimanje ali ne izlazi nista, dok na MONO L i R izlazi normalno, snima racunar.
Dodato:
Citat:

Originalno postovano od Al Kapone (Post 293857)
Nisam probao na ind.izlazima nemam kutije i pojacalo, koristim samo slusalice.
Probao sam da spojim izlazi indv.1 i 2 spojim na laptop i ukljucim snimanje ali ne izlazi nista, dok na MONO L i R izlazi normalno, snima racunar.

Da li mogu da koristim indv. 1 i 2 na bilo kojoj mini liniji?

dmmacak 26.12.2016 10:40

Mozes. To su ti izlazi kao i LiR samo sto na njih ne utice potenciometar za volume.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Al Kapone 26.12.2016 18:35

Hvala puno [emoji4]


Trenutno vrijeme na Forumu 21:49

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org