YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Muzički Software (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Kat 2000 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=24677)

makl 01.02.2013 23:07

Kat 2000
 
Pozdrav svim kolegama, molio bi ako mi netko moze objasniti kako da spojim 2 ritma u jedan sa navedenim programom, jer sam cuo da to s njim moze, samo neznam kako....ako je tema vec bila postavljena ispricavam se jer gledao sam po forumu ali nisam nasao nista...:(

Unaprijed hvala

vadexfly 01.02.2013 23:42

Ne znam za taj program, mozes to da uradis u sony vegas programu.. i samo da ti kazem procitaj pravilnik, ova tema je trebala biti postavljena u drugoj sekciji a ne u akordi i partiture, da znas ubuduce :) Pozdrav..

mrgud 02.02.2013 00:20

Jesam li ja to nesta propustio ili vi kolega vadexfly grijesite.
Koliko je meni poznato program "sony vegas" je za obradu Audio i Video materijala

makl 02.02.2013 00:27

jao vadex u pravu si nisam uopce uocio da sam postavio na krivo mjesto...isprike moderatorima jel mogu to izbrisat sad sve da postavim drugdje?

acakasper 02.02.2013 11:39

Sta podrazumevas pod spajanjem,ako hoces da ubacis neku varijaciju u drugi ritam,prvo onu koju smatras nepotrebnom iz prvog ritma izbrises,jednostavno kliknes na VARIATION i delete i to je to,pa onda iz drugog ritma sta hoces da kopiras ili fill ili varijaciju kliknes na CV1 desnim klikom pa copy i odes na prvi ritam gde si obrisao predhodno i tu paste,pa onda ako ima CV2 isto u radis i ako ima CV3 isto,nije tolko komplikovano,ako treba jos nesto oko tog programa pitaj.Nadam se da sam malo pomogao.

makl 02.02.2013 12:14

Ma mozda nisam najbolje objasnio sta trebam...znaci imam 4 varijacije koje mogu imat u jednom ritmu, a meni bi trebalo da dvije stavim dvojku a dvije sirtaky u jedan ritam tako da u pjesmi mogu mjenjat recimo uvod u sirtakyju a refren u dvojci, isto tako rumbu i dvojku...probat cu ovako kako si reko valjda cu uspjet...

acakasper 02.02.2013 13:29

sve isto kao sto sam ti objasnio,2 prve varijacije izbrisi i kopiraj grcku.

makl 28.02.2013 00:19

Da ne otvaram novu temu postavit cu tu pitanje, iako nema veze sa kat-om...

Dali postoji program preko kojeg se mogu slusati ritmovi na kompu, znaci da ne moram prebacivat na klavu....(da pojasnim ako ne shvacate iz prve, znaci imam hrpu setova koje sam skinuo, ali u klavi imam vec dosta toga sto sam si slozio i sad nebi htio ucitavat cjele setove nego mozda jos pokoji ritam, medutim ako ucitam 10ak ritmova i pobrisem oni ce mi pobrisati pola ovog sto sam si vec slozio, to mi se vec dogodilo jednom, pa me zanima dali ima kakav program preko kojeg bi mogao preslusati te ritmove na kompu pa onda lako ubacim pojedine u klavu)...imam korg pa 50sd...Hvala

mrgud 28.02.2013 01:02

:)Ima program i zove se Style Works.:">

NikolayTheM 28.02.2013 01:31

koja verzija podrzava pa800, pa2x ? hvala

Послато са GT-S5360 користећи Тапаток 2


Trenutno vrijeme na Forumu 23:50

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org