YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Editori ritmova (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Style works-problem sa convert (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=21226)

Jovan4e 12.01.2012 02:12

Style works-problem sa convert
 
Dali je moguce da se konvertuje **** set sa style works xt za roland g600/800? nasao sam **** set pa kad probam da otvorim ritmove u program, onda kada izaberem neki ritam kaze mi Overflow in Style_works_2000.... at line 148. sta bi to moglo biti i dali je uopste moguce da se konvertuje ? hvala vam unaprijed

mirandess 12.01.2012 02:16

Ne mozes setove konvertirati nego samo 1 po 1 ritam!!!

Jovan4e 12.01.2012 02:19

znam da je samo ritam po ritam i zato sam naglasio da kada izaberem neki ritam iz tog seta mi kaze overflow in .... at line 148... :S

mirandess 12.01.2012 02:22

ali 1 ritam kuzis? 1 ritam se moze naci samo u setu ne 1 cijela banka.... u kojoj se nalazi 2.4.5.7.8 ili vise ritmova, moras samo 1 imati ritam iz 1 banke, npr. Favorite1 1.Rumba! i to je to.... to je sto posto zato jer imas vise ritmova u toj nekoj banc(k)i...

Jovan4e 12.01.2012 02:27

ahaaa.. probacu sad i tako ... nije mi to palo na pamet jer sam roalndovac pa se ne razumem toliko u korg :$ :D ... ali dali bi mogao da mi redom objasnish kako da to izvedem ? Hvala unaprijed :)

mirandess 12.01.2012 02:31

Nema veze isti je postupak, predpostavljam da bi ti od nekog korga da konvertujes ritam, kao prvo, otidjes u download u korga i ritam sekcija, nadjes neki ritam npr, idi drugome, u kojem se nalazi samo taj ritam i niti jedan vise, i ides u style works, kliknes na onaj prvi kvadratic u gornjem lijevom ekranu(ono gdje se konvertira ritam zaboravio sam kako se zove) odaberes od kojeg je korga taj ritam, od pa50/60/80 ili od pa1x pa1xpro ili pa800 i konvertiras za rolanda(a to namjestis na glavnoj pocetnoj strani predpostavljam da to vec znas) i to je to... :)

Jovan4e 12.01.2012 02:36

to znam da uradim ... ali kod mene je druga situacija ... pr. oznacavam svoju klavijaturu G800, pa idem style convert pa biram korg pa1x, pa idem na single i otvorim user03.sty i otvaraju se vise ritmova ... izaberem jedan od njih i tog momenta kada izaberem izadje ono overflow... :(.. pa ima li neki drugi nacin da konvertujem samo jedan ritam od njih ? :(

mirandess 12.01.2012 11:04

pa znam zato ti se to i dogadja, zato sto se u tom user03.sty nalazi vise ritmova, najveci problem je sto moras 1 ritam imati u tom useru razumijes! Znaci samo 1 ritam, a da bi kovertirao iz korga u rolanda moras imati korga :( da bi mogao izvaditi ritam po ritam iz tog seta... to je malo veci posao... Jedino ova situacija sto sam ti ja rekao, probaj download-iraj par ritmova iz download sekcije i to je to...... nema ti druge. Znaci samo 1 ritam mora biti u 1 useru ili favorite-u. Ne smije biti od 1,2...32. razumijes, zato ti se taj error i otvara.

gnovako8 12.01.2012 14:05

probaj sa starim workstyle on odlicno radi,e sad jedino on nema od pa800 i novije ove,ali sve od predhodni pa50,60,80 mozes konveritrat ili drugih probaj,meni se isto desava na ovom xt samo izadje. ili jedan po jedan ,ali znam ti imas mapu style a u nutra su 16 ritmova primjer,,e sad kako tih 16 izvadit po jednog van pa da bi mogo ici u xt.

danijel011 12.01.2012 14:22

Nema nikakve veze da li u banci ima 1 ili 21 ritam, graška se javlja je zbog toga što koristiš (loše) krekovanu verziju SW. Skini sa EMC sajta najnoviju demo verziju, potpuno je funkcionalna 3 dana i videćeš da radi ;)


Trenutno vrijeme na Forumu 11:22

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org