YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Mobilna telefonija (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Navigacija za android 2.1 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=15281)

armin 21.09.2010 15:14

Navigacija za android 2.1
 
Imam samsung galxy s koji dodje sa google maps i tom google navigacijom,i sve to radi perfekt ali online...

Da li postoji neka navigacija za offline modus, tako da mogu skinuti mape i offlinu tjerati...

hvala unapred svima...

dare987 21.09.2010 15:37

Postoji........znam da na Androidu radi IGO ja sam skinuo juce neku verziju da probam, nisam je jos testirao, imam HTC Wildfire isto radi na 2.1 androidu. Tako da skini nju imas ovde na netu da se nadje pa probaj jel odgovara.....pozzzzz

svirko 21.09.2010 15:54

Imaš i Navigon, kojeg ja koristim na HTC Tattoo,
a postoje još i Sygic Mobile Map, IGO Motonav, Copilot, Nav4All, NDrive...........

armin 24.09.2010 14:19

Znaci nema nista free kao sto je slucaj kod nokie... zalosno...

Nemanjam 24.09.2010 23:12

Kako nema nista free?Uzmi skini sa neta iGO za android i instaliraj.Snimi karte koje hoces i to je to.Tebi sada vuce karte sa neta pa ti skida kredit.Kada instaliras iGO on ce da vuce karte sa memorije tako da nema potrebe da se kaci na net,tako da ti je to "free".
Veci popust od toga nemas.:D
Ja sam video kako to radi na HTC-u,na samsungu nisam.Ali trebalo bi da radi ako je android.
Poslao sam ti linkove na PM sa kojih mozes da skines.
Pozdrav

Vaxter 25.09.2010 00:50

iGO je postao besplatan?
Kad to?
Zar im se isplati, nakon uloženih para i pare u 3d modele dobrog dela većih svetskih gradova?

Nemanjam 25.09.2010 11:01

Mislio sam besplatan u smislu da ne vuce karte sa neta.Recimo google maps ti vuce karte sa neta,i ako malo cesce koristis tu navigaciju posle kada stigne racun ne bude ti dobro.:)
Pogotovo ako odes u inostranstvo pa roming.
A imas mnogo sajtova gde mozes da ga skines kao i masu softvera za dzabe,
a znamo svi kako to funkcionise.
Isto kao sto i muzika nije besplatna,pa retko kada ljudi kupuju originalni cd zbog pesme koja im se svidja.Nego google pa izadje link za download mp3-a, i gotovo.

Vaxter 25.09.2010 23:51

Onda ne čitate dovoljno dobro, pa ne vidite koje je zaista pitanje!
Vaš odgovor nema nikakve veze sa pitanjem na koje ste odgovorili.
I onda se čudite zašto su Vam postovi uklonjeni,

armin 25.09.2010 23:55

resio sam problem tako sto sam kod svoje mreze uzeo neku opciju gdje imam 1gb interneta i rahat...
a bas samo pokusao to nesto skinuti ali sve je to katastrofa... ili je demo ili ne funkcionise kako treba itd... uglavnom hvala mnogo

aZZo 26.09.2010 09:39

Spominju se programi GmapCatcher, Google naivgator, Google Map saver. Proguglaj programe pa vidi kako to ide i da li ide. Ja nisam probao.


Trenutno vrijeme na Forumu 03:47

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org