YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Demo snimci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Deeda - demo snimci (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=19171)

nesaband 16.09.2011 16:07

najvaznije je dao proucis klavijaturu sta sve moze a to ces najlakse da uradis ako imas uputsvo za pa800 i procitas ga deo po deo.

precesljej prvo to da znas na cemu sviras i samo vezbaj i bice sve OK.

kad sam rekao"nervozna svirka" nisam mislio da si ti nervozan nego da treba malo da usporis da bi ti tempo i metrika bili bolji.

Deeda 18.09.2011 13:42

Prokleta je zena ta i Lazu da vreme leci sve
 
Pozdrav,evo još nešto od mene :

Miroslav Ilic - Lazu da vreme leci sve


Dejan Dedic - Lazu da vreme leci sve KORG PA800 uzivo
You need to upgrade your Flash Player

Halid Beslic - Prokleta je zena ta


Dejan Dedic - Prokleta je zena ta uzivo KORG PA800
You need to upgrade your Flash Player

Kritike , pohvale,sugestije,komentari sve dobrodoslo... :)
Pozdrav, Dejan.

nikola1980 04.10.2011 20:14

Izvini,matori nisam video odmah!!!! super je,samo pichi,provalices je brzo nije to neka velika nauka!!!!

Deeda 30.10.2011 00:15

Pozz evo neki moji snimci,nisu svi ritmovi dynamix-a prepoznacete koji su(rumba i 7/8) no u ostalim sam koristio i boje,svašta smixano,po mom ukusu :D
Komentari , kritike , pohvale,sve je dobrodošlo... :D



Dejan Dedic - Mix pjesama KORG PA800
You need to upgrade your Flash Player

Neke sam pesme ponavljao u ovom snimku sto sam snimao kablom u računar,to sam cisto radi kvaliteta zvuka,tako cu svaku pesmu + jos mnogo novih... komentari kritike,pohvale,sve je dobrodoslo :D Pozdrav!

zeljko 30.10.2011 00:22

Svidja mi se kako ti zvuce snimci i klavijatura sto se ritmova i boja tice jos samo kad bih malo pripazio na takt u svirci i da ne zuris sa tim prelazima...koliko ja sad momentalno cujem...jedan pjevac bih se ispatio dok bih uhvatio ritam...To je moje misljenje i bez ljutnje...nastavi dalje sa vjezbom imas potensijala to se cuje...pozzz

Deeda 30.10.2011 00:26

Jeste to i ja priznajem negde nesvesno ubrzam,ja planiram da sam pevam ,ali probao sam sa jednim pevacem svojim kolegom iz razreda,nije tako lose,samo vezba,ali Boze moj zavisi kako kome odgovara,ja iskreno ne volim sporo da sviram,mada neke pesme se moraju sporo svirati :)
Inace isto dok se peva strofa i refren ne sviram sa bojom,obicno uzmem brass ili string zavisi sta je u pitanju :D poz

zeljko 30.10.2011 11:50

Aha pa dobro ako ti tako pjevas i tebi pase onda je ok...mislio sam na ovaj zadnji mix pjesama.Upravu si kad ide pjesma trebalo bih da se sviraju neki tisi instrumenti,jer ovako zbunjuje pjevaca pogotovu ako nisu svi trileri na svom mjestu kad harmonika svira preglasno u strofama....Jos nesto koliko se da primjetiti kao i da malo imas problema sa akordima kad tacno treba da se mjenjaju ali u sustini svidja mi se kako izvodis poneke trilere u ovim predhodnim dva snimka....Pozzz

Ace 30.10.2011 13:11

Forspil koji si oznacio kao "Ajde jano" je ustvari forspil pesme "Milke duso"
Inace fino je, kada pade noc je verojatno i najdobra medju ostalim, kod narodnjake trebas izostriti triler.
Pozdrav

nesaband 30.10.2011 15:43

Meni se dopada kako ti sviras,mlad si,treba jos da ucis ali sve u svemu je dobro.
Samo tako nastavi

Deeda 31.10.2011 01:23

Citat:

Originalno postovano od Ace (Post 195716)
Forspil koji si oznacio kao "Ajde jano" je ustvari forspil pesme "Milke duso"
Inace fino je, kada pade noc je verojatno i najdobra medju ostalim, kod narodnjake trebas izostriti triler.
Pozdrav

Ma joj sta ja znam,neki pevaju ajde Jano...
Kako mislite izoštriti triler,da se bolje,lepše čuje ili šta već ;)


Trenutno vrijeme na Forumu 02:54

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org