YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=60)
-   -   TRITON: Tr vs Classic (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5514)

Alix 14.08.2008 15:32

prijatelju uzmi sta hoces ,ja bi uvijek uzeo Novog TR ipak je novi,i cita sa sd kartice,a Clasik je dosta stariji i moras imat za njega externi vanjski hard disk da bi ucitavao semplove ili sa flopijem al je sporo,a na tr nemas sta razmisljat i kosta ti oko 800eura novi ,a za 1000e kupis Studio koji ima Hdd u sebi isve drugo

---Cjena je 850 eur s tim da ima prerađen ZIP u HDD...Inače isti su to đavli i Classic i Studio---ne treba mi nijedan od ta 2...E sad Extreme ili M3 to je druga priča...Milane hoćemol napraviti pazar drug?Možemo se dogovoriti na 2 obroka ili kako drugačije (zemljaci smo)...

harisfaz 14.08.2008 18:27

joj brate ja bih ga tako rado uzeo... al je sad najgori moguci trenutak... da znam da ce biti do kraja mjeseca ili pocetka sljedeceg, uzeo bih ga 102%... ipka vjerujem u tvoju masinu i vjerujem da bih dobio kvalitetan stroj i kvalitetnih stvari uz nju...

milan_lekic 30.08.2008 20:41

evo ja sam juce kupio tritona classica sa uplicanim tipkama i nije mi zao posto znam kakvam monstrum je :)

sladykorg 17.02.2009 12:07

classic i pa1x pro elite..... ne bi je menjao nizasta na svetu....
a imao sam le+pa800 .... razlike ...derasticne . . . .
neracunajuci kvalitet ali ljudi moji kako to mocno izgleda na podijumu . . . . B-)8->

ne bez sale sada . . .stvarno odradjuje posao za 5. super ton... prijatno za rad . . e sad neko ce reci pa2x i m3 ...ali to su samo nijanse . ..

korg_man 17.02.2009 12:16

Kolege iskreno... Korg odkad je napravio prototip OASYS-a i odkad je napravio Z1, sve su klavijature samo nisnse. Prototip je izašao (ne u prodaju) 94'. Dokaz tomu je ono što ja radim, a to je da od Trinitya pravim Tritona pa soundu.

vele 27.02.2010 01:25

Razlika troton classik/TR,le
 
Zdravo prijatelju da ti skratim muke!
Razlke izmedju ova dva sinta na prvi pogled "Nikakve", medjutim su stvarno ogromne!Da ne podcjenjujem tr/le-a mogu da odradjuju poso ali ako pricamo o kvaliteti zvuka/tona i profi klavijaturi, to moras prvo da osjetis tu silinu mocnog zvuka u usporedbi sa ova dva mala sinta.
Recimo da ih stavis jedan pored drugoga i ucitas im isti PCG,da uzmis neki sempl harmonike ili rom boju i zasviras pa bi vidio kakvu definicuju ima Classik! koliko je Classik konkretan i uvjerljiv. TR ce tu boju isto tako da odsvira ali plasticno i nekonkretno(prodaje maglu).

Stvar je u Procesoru!!!!! koji je puno-puno kvalitetniji(mastan i mocan)kvalitet platina i kablica u njemu samom!

tr/le procesor ja tanak i od slabijeg je materijala!
On nema 5 Insert-Efekata i tu vec pocinje.......Znaci, NIJE ISTO!

milan_lekic 07.04.2010 15:49

vele pogledaj datum

Playboy_90 20.05.2010 02:51

A moze li mi neko reci koja je razlika u ceni tritona classic sa moss board i hard diskom i bez???? koje su trenutne cene.. Hvala


Trenutno vrijeme na Forumu 00:39

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org