YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Download ograničenja (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=21196)

Vaxter 10.01.2012 01:14

Download ograničenja
 
Kolege,

Obzirom da je primećeno da mnogi zloupotrabljavaju neograničen download, koji sada skoro svi vi aktivni imate, uvedena su nova pravila vezana za download ograničenja.
Iako sam se ponadao da smo dovoljno ljudi da je mouće svakome dati neograničen download, očigledno je da to nije nimalo tako.
Većina članova samo gomila nepotrebne postove, kako bi sakupili 25 postova neophodnih za download.
Neki skidaju materijal odavde i postavljaju ga na druge sajtiće i slično.
Zato od danas uvodimo nova ograničenja i privilegije za download koja NEĆEMO reći čanovima.
Ovo nije slučajno.
Ovo je samo zato da utvrdimo ko je ovde zato što želi da zajednički učestvuje u ovom projetu, koji je tu da pomogne svim muziarima, a ko je tu samo da se okoristi i uzme neki novac, materijal za sebe ili svoj sajtić.
U svakom slučaju, verujte da će download privilegije svakako imati oni koji ih i zaslužuju, a da će svi oni, koji i ovaj sistem pokušaju da zloupotrebe, biti banovani trajno!
Žao mi je što je do ovoga moralo da dođe, ali mnogi "članovi" su nas prisilili na takav korak.

Pozdrav u ime YU-MIDI.org tima,
Vaxter

tranzit 10.01.2012 03:50

Jedva jednom. Alal vjera za ove nove mjere. Nakupe se tako oko 2 - 3 sata po ponoci i od njih 50 na forumu, 49 je na downloadu a onaj jedan preostali kuka, moli i kumi na chatu da mu neko skine fajl jer on jadan jos nema dovoljno postova pa ne moze.

denix 10.01.2012 07:23

Ispravno. Nikad ni pomislio nisam da bezveze skrabam da bih na osnovu tih praznih postova mogao download!Svaki put sam platio, i download mi je omogucen!Nisam neki specijalac za setove, te nisam nista uploadovao, ali cijenim i zahvalan sam za svaki set koji ste mi omogucili da imam,,,i samo poremecene duse mogu jos to i da zloupotrijebe.Bezveze!

harepa50 10.01.2012 10:10

Bravo Vaxter, tako treba, nema treće.
Sam sam svjedok ovoga što tranzit kaže :lol:

zeljko_mo 10.01.2012 10:22

ovo je trebalo odavno uradit... svaka cast Vaxter...
a inace 50 ljudi na sajtu, i ja se sam sa sobom dopisujem na chatu, svi u downoad sekciji... pa ono, stvarno... :/

spale 10.01.2012 10:24

Podrzavam u potpunosti......

nedimI 10.01.2012 12:40

Svaka cast na toj odluci iako nemam pravo na download jer nemam tih 25 postova.Za ovo vrijeme koliko sam clan mogao sam ih bez problema skupiti ali mi nije bilo u cilju pisati bezveze.
I jos jednom da se zahvalim mnogim kolegama koji su se potrudili da kvalitetnim odgovorima i objasnjenjima pomognu kolegama HVALA

nelica2002 10.01.2012 13:54

Ispravna odluka, sajt nam je stvaro od pomoči, a ne za neke druge stvari.

agrimo 10.01.2012 14:18

Svakako da ima ljudi koji sto svjesno sto nesvjesno iskoristavaju max. ovo sto im se nudi , neki su konstantno u download sekciji .Na chat box-u se vrte uvijek isti ljudi i totalno je beskoristan.

harepa50 10.01.2012 16:02

Chat je namijenjen za zabavu i druženje, pa korisno ili beskorisno :)


Trenutno vrijeme na Forumu 23:59

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org