YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Servis klavijatura - uradi sam (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=46)
-   -   Karbon na klavijaturu ? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=24203)

hakala 27.11.2012 13:32

Karbon na klavijaturu ?
 
pozz kolege zanima me jel neko radio karbon na klavijaturi ? ja kontam da uradim na pa80..jer mi se sva boja izlizala dole kod varijacija i prelaza..pa sta mislite o tome ??

nikadvisekorg 27.11.2012 13:55

Izgledace ti kao kutija za otpad. Bolje uradi natpise za tastere u nekoj stampariji i prefarbaj celu u sivo.

Послато са Skate користећи Тапаток 2

hakala 27.11.2012 14:07

pitao sam vec za natpise kazu da je tesko izvedivo,razmisljao sam i o tome :S

EmirTotic 27.11.2012 17:04

Idem malo u offtopic ali nema veze. Skoro sam video crveni tyros 2 i mnogo mi je bio zanimljiv. Tip ga je prefarbao a ostala mu je fabricka stampa slova na njemu. Nemam pojma kako je uradio ali verovatno svaki majstor to moze da uradi samo da se plati koliko treba. :)

nikadvisekorg 27.11.2012 17:16

Citat:

Originalno postovano od hakala (Post 229840)
pitao sam vec za natpise kazu da je tesko izvedivo,razmisljao sam i o tome :S

nije to teško izvedivo svima, već verovatno tome kog si pitao :D

ja sam za lične potrebe nešto radio takve natpise malo većeg formata fonta, oko 1 cm, ali može i manje, za spoljnu reklamu na autu, evo već drugu godinu stoji na nekoliko auta i pored pranja u perionicama, tako da znam da može. Samo uradiš manji font i to je to.

hakala 27.11.2012 17:48

nista onda mi se valja jos negdje raspitati :) a ti natpisi jel budu na nekoj providnoj foliji ili direktno da se na plastiku tj na klavijaturu ispisu ?

nikadvisekorg 27.11.2012 23:16

ne znam sad tačno kako se zove, ali znam da sam dobio na onoj beloj foliji pa se veoma lako odlepljuje od nje, raspitaj se ako imaš neku štampariju u okolini.

edit: ako farbaš klavijaturu uzmi miš sivu boju mnogo lepše izgleda.

mimiki 28.11.2012 14:29

2 Privitaka
evo ti kako igleda crni ,moj ortak sto svira sa mnom ofarbao svoj pa80 u crno pre dve god otprilike .Karbon nije pogodan za klavijaturu zato što je debeo i on je hteo isto. Sad mi je pa80 trenutno baš u beloj boji ali nemam slike da stavim...može da se uradio sa folijom,ali kupiš malo kvalitetniju ima ih dosta vrsta...mora da bude baš elastična i kad lepiš moraš da greješ kao lud bukvalno uzmeš četri fena...jer će onda bolje da se prilepi i neće da se gužva na ivicama... e da zaboravih da napišem prvi put kad je farbao ofarbao ga je običnim sprejom za kola :)

hakala 28.11.2012 16:24

aa pa ne izgleda ovo lose :) a kako vidim on je ove natpise zastitio nekom trakom jel tako a ostalo sve ofarbao ?? mozda cu i ja ovako da uradim :)
Dodato:
aa ako mozes kako nabavi i te nove slike da vidim , bas me zanima :)

mimiki 28.11.2012 16:49

jeste zastitio je sve natpise i onda prskao sprej ,nabavicu nove slike trebalo ovih sutra prekosutra da odem do njega ,al ovo s folijom ima vise posla on jos nije zavrsio,posto je sve prelepio belom folijom a jos nije odradio natpise


Trenutno vrijeme na Forumu 12:52

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org