YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Važno Za Sve Pa800 Ko Ima (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2486)

elvir 01.10.2007 17:15

Važno Za Sve Pa800 Ko Ima
 
E Ovako Ljudi ,čitao Sam Na Korgovom Forumu žale Se Neki Da Im Je Malo Mjesta U User Dk Za Drum Kitove (bubnje) E Sad I Meni Je Malo Jer Mi Terce Zauzmu Više Od Pola I šta Mi Ostane Jako Malo ,,boga Mu Nabijem Kad God O Ovoj Temi Pričam Iznerviram Se Tako Da Bi Razbio Pa800,,ostalo Mi Je Sve Ok Samo Ovo Je Stvarno Malo Kad Razmislim Da Je U Pa80 Isto 64 Dk Mjesta...


Ko Još želi Promjenu Da Bude Više Mjesta U User Dk Neka Napiše Ovdje

asanjtunje 01.10.2007 21:40

Potpuno se slazem sa tobom .
usput imam jedno pitanje ; mogu li se ubacivati semplovi npr.od sax, ili od truba ili od harmonike u DK user ?

No.1 02.10.2007 00:13

Ja nevidim razloga za to, meni user Dk mi je sasvim dovoljan.Vi treba da koristite terce koje su radjene na oscilatorima,i svaka terca bice vam u user program a ne u DK.Dk meni je slobodan i imam u njemu samo drums.
Terce u Dk to je pa80 stvar, zato sto nema oscilatore pa se ljudi tako snalaze.Ovde ja sasvim druga prica.
Moze da se ima jos neki prostor plus u Dk nije na odmet,mislim ako se moze sto da ne>..

No.1 02.10.2007 00:17

Ako vec se nesto moze djelovati na novi OS da se nesto popravi ja bih da puste EDIT/RECORD so PATERNE kao sto je bilo na stare i3-i30.Tako mozete praviti sve i svasta,Sada ne mogu jedan midi fajl ukucati na klav.Treba mi pola zivota.
Oni koji nisu radili sa ovom opcijom verujte bice zahvalne, a oni koju znaju za sto pricam volio bih da podrze ovu ideju.
Pozdrav.

registrovan 02.10.2007 01:01

Citat:

Originalno postovano od Korgovac-800 (Post 17277)
Ja nevidim razloga za to, meni user Dk mi je sasvim dovoljan.Vi treba da koristite terce koje su radjene na oscilatorima,i svaka terca bice vam u user program a ne u DK.Dk meni je slobodan i imam u njemu samo drums.
Terce u Dk to je pa80 stvar, zato sto nema oscilatore pa se ljudi tako snalaze.Ovde ja sasvim druga prica.
Moze da se ima jos neki prostor plus u Dk nije na odmet,mislim ako se moze sto da ne>..

Znas li mozda kako se prave te terce, ili je komplikovano ?

pozdrav

BasariStudios 02.10.2007 01:06

Kao prvo, meni licno a i mnogo njih koji ZNAJU STA RADE 64 user DRUM KITS je
previse, koristio sam samo 8 prazna mesta i ne verujem da je tvoj set veci od moj
niti da ima vise samplovanih bubnjeva. Dalje:
Ako ti je to MALO onda dalje mozes fabricke kits da izbrises koje ti se ne svidjaju i
preko njih da stavis svoje.

No.1 02.10.2007 01:33

Pa bilo je mislim nekud ovde dobro opisano kako rade terce na pa800, malo je komplikovano al kad se nauci nista strasno.
Procackaj te po postove ako ne pisite na P.M. bucu vam u susretu sto da e.

elvir 02.10.2007 01:49

Drago Mi Je Narode što Ste Se Odazvali O Ovakvom Kratkom Vremenu U Ovolikom Broju Nisam Se Nadao Da će Nas Biti Toliko Koji žele Promjene Na Pa800,,,,

Slobodno Se Javite Svi Koji žele Neke Promjene Pa Da Se Dogovorimo šta Da Radimo,,,

A Nedime Zašto To Tebi I Još Nekima Pojedincima Toliko Smeta Da Imamo Koje Mjesto Na User Dk Više ???? ,da Ti Neće Možda Klaviatura Drugačije Svirati Ili šta Je U Pitanju??????? Ajde Sad Nam Svima To Lijepo Objasni Svi Smo Znatiželjni Ovdje
Zašto Da Brišem Fabričke Soundove Ako Se To Može Možda I Drugačije Riješiti Ako Nas Se što Više Odazove Na Ovu Temu

BasariStudios 02.10.2007 01:52

Jedan prost i najprostiji odgovor moze biti 64x4 256 ritmova.
Znaci na svaki user kit da imas po 4 ritmova.
Ja ne verujem da ces to ikad imati, nemoj rec da.
Znam, imaces 350 hiljada setova sa neta, al ja pricam
o RITMOVIMA a ne smece i gluposti.
Nadam se da si me razumeo.

Pozdrav

elvir 02.10.2007 02:22

NEDIME NIJE PRIČA SAMO O DRUM KITOVIMA JA HOĆU TU DA IMAM TERCE ,,,a nisi mi odgovorio zašto bi ti smetalo da imaš više praznih mjeeesta u user dk


Trenutno vrijeme na Forumu 23:45

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org