YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=60)
-   -   kupujem triton le 76 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=6052)

davidr 28.09.2008 19:03

kupujem triton le 76
 
pitanje dali svaki le cita semplove mozda je pitanje malo glupo al ja do sad to nisam imao pa me zanima a sad hocu da kupim tako nesto ovaj ima smc card slot jel to za nas dovoljno mislim za nas balakance i nasu muziku unapred hvala

zeko 28.09.2008 20:03

odgovor je DA! Znaci cita, a razlika tvog trazenog 76 je samo na broj tipki u odnosu na 61.I kao solo klavijatura je vise nego solidna za svu vrstu muzike, pa tako i narodnu.

davidr 28.09.2008 20:09

Citat:

Originalno postovano od zeko (Post 51649)
odgovor je DA! Znaci cita, a razlika tvog trazenog 76 je samo na broj tipki u odnosu na 61.I kao solo klavijatura je vise nego solidna za svu vrstu muzike, pa tako i narodnu.

hvala prijatelju ja sam je sad kupio za 411 eura na dam se da je cena solidna sad neznam dali je karta uz to il ne oni isto imaju kartu il ne izvini na glupim pitanjima

zeko 28.09.2008 20:55

da, cijena je odlicna, barem koliko sam ja upucen u njihove cijene. mogu ti to jos potvrditi kolege koji znaju vise o cijenama, pretpostavljam u Srbiji?
Karticu on prima, naravno.
A ovako ja ne znam dali ima karticu, pa morao ti je prodavatelj reci, ili sam pogledaj u slotu dali je kartica unutra ili nije.

davidr 28.09.2008 22:04

Citat:

Originalno postovano od zeko (Post 51654)
da, cijena je odlicna, barem koliko sam ja upucen u njihove cijene. mogu ti to jos potvrditi kolege koji znaju vise o cijenama, pretpostavljam u Srbiji?
Karticu on prima, naravno.
A ovako ja ne znam dali ima karticu, pa morao ti je prodavatelj reci, ili sam pogledaj u slotu dali je kartica unutra ili nije.

ja sam to kupio preko ebay jos nisam dobio tamo je pisala neka kartica sad videt cemo sta je tu ja mislim da cena nije losa i nadam se da cu uspeti to sve sredim jednom nadam se da nije komplikovano ubacivanje semplova na njega sta mislsi ti zeko jesi radio kad sa le

Mico23 28.09.2008 23:56

Imas odlicnih setova u downolad centru nabaci na karticu i upisi u synth,nadam se da ima RAM memoriju ta klavijatura sto si uzeo preko ebay-a.pozzz

davidr 29.09.2008 11:48

Citat:

Originalno postovano od Mico23 (Post 51671)
Imas odlicnih setova u downolad centru nabaci na karticu i upisi u synth,nadam se da ima RAM memoriju ta klavijatura sto si uzeo preko ebay-a.pozzz

prijatelju jel ima i bez ram nemoj me plasis pise da ima sml card slot nadam se da je to to

daisa 29.09.2008 12:18

Ja jos nisam vidio da neko prodaje bez rama ,sad zavisi sa koliko ce rama doci obicno dodje sa 16 ili 32 mb rama a ako imas srece mozda dodje sa 64 sto mu je maksimum,inace ram nije preskup...

davidr 29.09.2008 20:19

Citat:

Originalno postovano od daisa (Post 51701)
Ja jos nisam vidio da neko prodaje bez rama ,sad zavisi sa koliko ce rama doci obicno dodje sa 16 ili 32 mb rama a ako imas srece mozda dodje sa 64 sto mu je maksimum,inace ram nije preskup...


ma prosirit cemo raminu ako dode uzak heheheh nadam se da nije previse komplikovan za ubacivanje semplova

sinisa 29.09.2008 21:05

Koja je sad realna cena Le 61?


Trenutno vrijeme na Forumu 18:04

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org