YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Boje i semplovi (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Trebaju mi Boje za Motif Es6 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5162)

DAKi-CORTAN 06.07.2008 16:27

Trebaju mi Boje za Motif Es6
 
Treba ju mi boje za motif es6 od dalibora,gorila itd.

format w8a.

molim vas da mi postavite na downloadcentar .


poz svimaa

josipv 06.07.2008 16:51

A uuuuuuuuuuu............ Tek doso a vec zica........

laze 06.07.2008 18:53

Pretrazi malo u download pa nacices sto ti treba nemora da je taj format, preko awave studio convertiraj za Es 6 i to je to.

DAKi-CORTAN 07.07.2008 11:36

ej hvala ti za otgovor

e ovakO convertirao sam syx boju u fOrmat w8v.

i to sam probaO da prebaCim na UsB ..

kad sam uKjuCio UsB na MotiF kao da niSam nista postavio na Stick.

kad ides na saVe aS u avawe studio pise samo w8v. i jos nestO ..

Mico23 07.07.2008 12:02

Citat:

Originalno postovano od josipv (Post 43201)
A uuuuuuuuuuu............ Tek doso a vec zica........

i to jos bezobrazno :mad:

kreso 07.07.2008 14:07

@ DAKi-CORTAN

Tek si se učlanio a već žicaš. Nit "Dobar dan !", nit "Kako ste kolege ?", ma ništa. Nego odmah DAJ ! DAJ !. A siguran sam da nisi nit pravilnik pročito, a kamo li neke starije postove. Odmorit češ malo da naučiš kućni red i bonton.

dominik 07.07.2008 15:38

Bogme nema zezancije sa Šerifom!
Kad bi nam ti Krešo pravio zakone u Hr ne bi se sigurno više nitko poigravao sa zakonom, a vjerujem da bi ove sada stupljene na snagu promjenio,jer mislim da je ovo najveća glupost koju su mogli izmisliti! Kao "Slovenski model",moš mislit.....

kreso 07.07.2008 15:41

Ma daj, dosta mi je ovakvog žickanja, traženja keksi (MIDI fileova), bezobraznog prepucavanja, deaktiviranja starih tema, po n-ti put postavljanja istih pitanja ... :mad:
Nema me par dana i naiđem na rusfraj.
Sad imam malo više vremena. Možda je ruka zakona spora, al za svakog je dostižna.

A domača politika me ne interesira, pogotovo jer su mi puno više do sada uzeli nego što su mi dali. Nedo im Bog da im ja pišem zakon. Lepoglava bi trebala bit velika ko Zagreb.

Marco7 07.07.2008 17:33

Citat:

Originalno postovano od kreso (Post 43322)
Ma daj, dosta mi je ovakvog žickanja, traženja keksi (MIDI fileova), bezobraznog prepucavanja, deaktiviranja starih tema, po n-ti put postavljanja istih pitanja ... :mad:
Nema me par dana i naiđem na rusfraj.
Sad imam malo više vremena. Možda je ruka zakona spora, al za svakog je dostižna.

A domača politika me ne interesira, pogotovo jer su mi puno više do sada uzeli nego što su mi dali. Nedo im Bog da im ja pišem zakon. Lepoglava bi trebala bit velika ko Zagreb.

Cepaj brate :)

josipv 07.07.2008 19:27

Hura za Šerifa!!!!!!!!

Mico23 imas nekakvu bubu tam u lijevom cosku,probao sam ti je zgazit al nemogu je ulovit! HA HA HA!


Trenutno vrijeme na Forumu 13:43

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org