YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Ritmovi (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   4 - Shared (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=31159)

MILUN KORG 19.01.2019 14:21

4 - Shared
 
Ljudi da li imate iskustva sa skidanjem fajlova (setova, ritmova itd.) sa sajta 4-shared, da li je pouzdano skidati setove sa tog sajta, ima li nekih virusa itd? :confused::-??

casper 19.01.2019 17:33

1 Privitaka
Ako želiš dobiti nametnika na računalo onda je posjet ovakvim sajtovima idealna prilika.

smuchac 19.01.2019 20:33

Ako se zna što se radi,mnoge "opasne" stranice nisu opasne. Spimenutu sam stranicu jako puno koristio dosad. :)

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

casper 19.01.2019 20:42

Onaj tko zna što radi ne postavlja pitanja poput ovoga iz teme. ;)
Zato je bolje upozoriti, nego se "pravit pametan".

MILUN KORG 22.01.2019 08:27

Citat:

Originalno postovano od MILUN KORG (Post 305208)
Ljudi da li imate iskustva sa skidanjem fajlova (setova, ritmova itd.) sa sajta 4-shared, da li je pouzdano skidati setove sa tog sajta, ima li nekih virusa itd? :confused::-??

Hvala Vam na informacijama!

zeljkostrbac 10.11.2019 09:41

Ako se skida od pouzdanih accounta nije problem, ja sam ga koristio za cloud ali sad ima mnogo boljih nacina

djmt 10.11.2019 12:20

Ja dosta skidam tamo, nadje se svasta... za sad nisam imao nekih problema oko virusa... ali nikad nisam naso neki set da stvarno bude kompletan i da sve radi kako treba...

Kad sam uporedjivo setove kod drugara sto su kupili neki set sa zvucnim imenima ili taj isti set skidao tamo... nisu bili isti... nekako ispadne kao da na ******* bude neka "demo verzija" sto je namenjena da malo kruzi okolo kao reklama ... dobro dodje da bar priblizno vidis kako je sta poslagano i sta mozes da ocekujes ... ali skoro sigurno nije finalna verzija pa sa time nista nije nivelisano kako treba, buguje, fale semplovi i slicno...

stefangajic 17.01.2022 20:18

Mozes dosta da nadjes tamo,a i ima lepih setova takodje

mahooney6 27.01.2023 20:07

Citat:

Originalno postovano od MILUN KORG (Post 305208)
Ljudi da li imate iskustva sa skidanjem fajlova (setova, ritmova itd.) sa sajta 4-shared, da li je pouzdano skidati setove sa tog sajta, ima li nekih virusa itd? :confused::-??

Sigurno je,skinuo sam mnogo setova odatle i nema virusa nigdje. Ali za svaki slucaj otidji na virustotal i skeniraj fajlove pre nego sto ih prebacis u klavijaturu. Iako je nemoguce na korga virus ubacit (male sanse) opet to uradi da budes siguran

eprogramiranje 28.01.2023 20:17

nalazio sam svakakvih fajlova ali imam prestaru klavijatruru pa pola njih sama klavijatura i nepodrzava , tesko je naci u pretrazi nesto konkretno za model ali obicno ljudi drze po folderima vise fajlova pa kad nadjes nekog sa liste nadjes odjednom vise , problem zna biti u tome sto je vecina zip fajlova vec zakljucana dodatnom lozinkom .


Trenutno vrijeme na Forumu 21:34

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org