YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Muzički Software (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Program za sviranje. (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=32202)

Markann 20.09.2021 04:31

Program za sviranje.
 
Pozdrav. Mozda malo glup naslov, potrudicu se da objasnim sto bolje sta mi treba. Da li postoji neki program gde ja mogu solo klavijaturu koristiti kao aranzer. Da pojasnim, moju solu klavijaturu spojim sa racunarom preko Midi usb kabla, i onda u tom programu ubacim set od neke klavijature i da mogu da menjam boje, ritmove. Znam da postoji onaj Sofesh Music Studio, bas to mi i treba, takav program. Ali meni on ne radi, ne znam zasto, sve sam probao. Hvala Vam na izdvojenom vremenu i pomoci.

casper 20.09.2021 08:07

Sve što valja ima svoju cijenu.
Dva programa s kojima ćeš sigurno biti zadovoljan su

vArranger2 (nema demo verziju)
i
Groovyband (ima demo verziju)

BlueMan_86 07.05.2022 20:42

Da li si uspeo da napraviš da ti radi Sofeh? Možda mogu da ti pomognem preko TeamViewer...

Tajnovit 25.10.2022 10:15

vArranger 2

Definitivno najbolji izbor.

korgic 27.11.2022 10:28

Jer ima ovde neki Strunjak oko V2Aaranzer mozda?Hvala svima

pekilik 28.11.2022 20:15

Šta te muči?

korgic 30.11.2022 10:41

Problem je da nemogu nikako da podesim da mi sviraju boje preko kontakta i V2.Bilo kako da sam probo nije htelo.I ako sam kao nesto uspeo onda mi ceo ritam nesto bezveze sviro a i boje ne zvuce kako bi trebale da zvuce.Ja imam ovde moj Aranzer Korgpa700 i hteo sam isti ritim kako mi iradi na pa700 dami to radi i. na V2 ali nazalost nisam uspeo.Verovatno necde nesto greseim u Postavke.Hvala

pekilik 30.11.2022 13:45

Predpostavljam da imaš legalnu verziju i da koristiš njegov interni vst host ili preko virtualnog midi kabla spajaš sa Kontaktom, Ritmovi od Pa 700 ako imaju trake u kojima je korišćen guitar mode neće raditi takođe da bi zvučao slično kao na Pa 700 moraš imati identične instrumente u kontaktu kao na Korgu, svojevremeno sam ubacio ritmove iz jednog poznatog seta za Pa2x ali sam imao originalne instrumente za kontakt koji su korišćeni u tom setu i zvučali su identično kao i na korgu sa sve rx notama, predpostavljam da ti hoćeš ritmove iz Korga da upariš sada sa nekim drugim instrumentima iz Kontakta ali to nije uvek jednostavno, moraju se ti instrumenti prilagoditi u Kontaktu da bi radili, obično su oktave problem ili velocity u kom su ritmovi odsvirani i kao što već pomenuh gitarske trake gde je korišćen guitar mode neće raditi, i instrumenti se moraju lepo poređati po kanalima u Kontaktu jer vA2 ne koristi iste kanale kao Korg...

korgic 30.11.2022 13:58

Imam Original V2,A imam I original boje iz pa700 mogu da ih exportujem nije problem.Ako imas vremena bar 1 ritam da odradimo da se to podesi a ja cu kasnije sve polako da sredim ostale stvari.Hvala ti unapred

pekilik 30.11.2022 14:03

Može nije problem mogu probati da ti podesim preko Teamviewera...
Javi se na privatnu poruku


Trenutno vrijeme na Forumu 07:52

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org