YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Demo snimci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Deeda - demo snimci (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=19171)

Ace 31.10.2011 10:59

Da me ne razumes pogresno, meni se svidja kako ti sviras, na odlican si put ... samo ovaj 7/8 mix mi malo tehnicki odstupa, trileri ne sviras komplikovano a ipak malo prepletes prste pa se i poneki ton nadje da zakasni ili podrani. Samo to je moja zamerka.
Pozdrav

Deeda 31.10.2011 23:42

Citat:

Originalno postovano od Ace (Post 195801)
Da me ne razumes pogresno, meni se svidja kako ti sviras, na odlican si put ... samo ovaj 7/8 mix mi malo tehnicki odstupa, trileri ne sviras komplikovano a ipak malo prepletes prste pa se i poneki ton nadje da zakasni ili podrani. Samo to je moja zamerka.
Pozdrav

E to priznajem i ja sam,nekako brzopleto uradim,ni sam ne znam,ali vežbom se sve sredi.. :D pozz

gnovako8 08.11.2011 00:39

Odlicno , druze ako trebas kakvu pomoc javi se oko pa800

negovan 08.11.2011 15:06

Sve u svemu nije lose! Malo mi je cudno to kako u nekim deonicama odsviras dobro, sa puno ukrasa koji su manje vise tacni, a onda odsviras neku deonicu veoma tanko! Pokusaj da to malo izbalansiras... a sto se tice trilera u 7/8 oni ne trebaju biti ostri, vec razlozeni i mekani... Puno srece u daljem radu :)

tranzit 09.11.2011 04:39

Dedicu 'ajd to da nam snimis na PC direktno iz klavijature. Danas svako ima nekakav PC, a poneki cak i u kupatilu i spaizu. Svi ti kao nesto daju komentare a nista se tu brate na tim snimcima ne cuje. Snimas svirku mikrofonom sa kamere. Gore i zalosnije nema. Sta on moze da snimi. Vise ti cujem komsiju kako se dere jer mu je glasna tvoja svirka, nego tvoj instrument. I smanji taj reverb i delay, sve pliva u njima. Cuje ti se delay sa solo instrumenta i u slijedecoj pjesmi koliko je jak i dug. Imas ti dosta tehnike, ne treba ti nista da kamufliras tim delayom. Inace, sviras ti to vrlo pristojno momak. Uz malo vise vjezbe svasta nesta moze biti od tebe. Ne mogu nista konkretnije da ti napisem jer su snimci katastrofalni. Snimi to kako treba (obavezno u stereofoniji) pa da onda cujemo sve sto ovako ne cujemo, a mislim da ima kod tebe dosta da se cuje.

Deeda 10.11.2011 01:13

Citat:

Originalno postovano od tranzit (Post 196516)
Dedicu 'ajd to da nam snimis na PC direktno iz klavijature. Danas svako ima nekakav PC, a poneki cak i u kupatilu i spaizu. Svi ti kao nesto daju komentare a nista se tu brate na tim snimcima ne cuje. Snimas svirku mikrofonom sa kamere. Gore i zalosnije nema. Sta on moze da snimi. Vise ti cujem komsiju kako se dere jer mu je glasna tvoja svirka, nego tvoj instrument. I smanji taj reverb i delay, sve pliva u njima. Cuje ti se delay sa solo instrumenta i u slijedecoj pjesmi koliko je jak i dug. Imas ti dosta tehnike, ne treba ti nista da kamufliras tim delayom. Inace, sviras ti to vrlo pristojno momak. Uz malo vise vjezbe svasta nesta moze biti od tebe. Ne mogu nista konkretnije da ti napisem jer su snimci katastrofalni. Snimi to kako treba (obavezno u stereofoniji) pa da onda cujemo sve sto ovako ne cujemo, a mislim da ima kod tebe dosta da se cuje.

Jedino mi je taj zadnji klip snimljen u računar,ove ostale nisam,jer nisam imao kabl,sada će ostali snimci biti mnogo kvalitetniji... hvala na komentaru, pozz :))

@Negovan , hvala druže,bude se sve sredilo vežbom :D pozz

Deeda 23.11.2011 18:21

Evo nesto novo,pozdrav :D
Kritike,pohvale,komentari,sugestije sve je dobrodoslo :)


Dejan - Novi mix pjesama KORG PA800
You need to upgrade your Flash Player

zeljko 23.11.2011 22:55

Super boje mi se svidjaju koje imas na klavijaturi i ritmovi su dobri...Svirka kao i uvijek nije lose ali uvjek moze i bolje..tako da samo nastavi dalje i bice uvjek sve bolje i bolje...Ko vjezba taj i uspije...Pozzz

Deeda 23.11.2011 23:28

Citat:

Originalno postovano od zeljko (Post 197647)
Super boje mi se svidjaju koje imas na klavijaturi i ritmovi su dobri...Svirka kao i uvijek nije lose ali uvjek moze i bolje..tako da samo nastavi dalje i bice uvjek sve bolje i bolje...Ko vjezba taj i uspije...Pozzz

Hvala brate,ma uvek moze bolje,iskreno i to sto sam snimio,nekako u knap sa vremenom,stvarno puno obaveza,nekad se desi da ne sviram po 2,3 dana,treninzi,skola,praksa,devojka,sviranje,nema cega nema :D :cool:

zeljko 23.11.2011 23:39

Ma nemoj sad da se vadis:lol:Dje moze djevojka da smeta dok vjezbas=))Salim se malo...Druze razumijem te skola je na prvom mjestu pa onda sve ostalo..bice vremena za sve dok je zivota i zdravlja..Pozz


Trenutno vrijeme na Forumu 11:28

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org