YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   UNIVERZALNI SET - POSLUŠAJTE !!! (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=1338)

korguser2005 22.11.2006 11:20

UNIVERZALNI SET - POSLUŠAJTE !!!
 
Pozdrav svima na forumu !

Primjere u MP3 formatu iz moga PA1XPRO možete poslušati ako ih skinete u download sekciji !

Svi fajlovi su snimljeni direktno u MP3 format u PA1XPRO bez ikakve daljnje obrade ! Semplovi su svi studijski obrađeni i dorađeni!

Set koji je djelomično predstavljen će biti univerzalni tj. imat će svakakve stilove od stilova za narodnu tako i za zabavnu muziku !

Komentari su dobrodošli ! Sve je snimljeno "na brzinu" radi predstavljanja soundova i stilova tako da ako ima neka greška neka slušateljstvo ne zamjeri !

Pozdrav svima,

Alix 22.11.2006 13:31

Svaka čast masjstore potrudio si se...Samo imam jednu primjedbu...Trebo si napraviti i koji JuVe demo ili kakav oriental onako malo i da dirneš Južnu žicu...A inače svaka čast tako bi trebali svi muzičari da nešto snime pa da uploadaju...Samo tako napred i snimi još kakav material...A kolega Anel,Blatusan,Blusa ako ovo čitate to valja i za vas...Snimajte i stavljajte gore :lol: ...Pozdrav!

korguser2005 22.11.2006 14:03

Nema frke Alix - imam složenih i JuVe ritmova i zvuče "strava", jednostavno "ubijaju" - isprobano i na jeftine zvučnike i na komplet razglas samo ih nisam stigao snimiti u demo - napravit ću par snimaka pa ću staviti da poslušate !


Uskoro će biti nove mp3 snimke -pratite i komentirajte !

Još možda večeras !



Još nitko nezna za famozni "KARA.SET" ?

AneL 22.11.2006 23:33

alix..
 
Zdravo, alixe bice uzivo od nas, a cekamo i od tebe da nam nesto uzivo snimis (kako ti znas da razvuces JuVe sa tvojim korgicem pa1x..

pozdrav za sve ostale..

p.s. izvinite sto sam vako kratak ja neznam da pisem romane kao sto alix naprimer moze.. haha (sala)

fostex 23.11.2006 08:57

Eto i ja
 
Pozdrav evo i ja sam nesto snimio, ali neide mi bas od ruke kvalitet jer je sound karta bezvezna, ali da se poslusat.
........................
Klikni ovde
........................

Da opet napomenem, Upload centar je prijavljivao gresku stalno kao da file vec postoji pa sam nasao resenje na jednom domacem sajtu za upload www.upload.ba nemorate se ni registrovati, a radi ko sat.
Ciao

korguser2005 23.11.2006 16:53

Svidja mi se, kvalitet bubnja je dobar, odnosi isto !

Moraš jedino napraviti "boje" tj. soundove ako hoćeš da još više zvuči bliže originalu, mada ja smatram da netreba iće preblizu originalu jer ionako nemožemo sve odsvirati što je snimljeno u studio (nemamo deset ruku" a opet ako idemo na playback onda se gubi smisao "aranžera" !

Jel to tvoj set bubnjeva ili je to neki od RealDrum kitova malo poboljšan ?

yu-midi 23.11.2006 17:09

@Korguser2005
Prijatelju ovo sto si postavio DEMO odlicno je uradjeno i bez primjedbe!
Imash li kakvih Rumbi,SA-SA itd.. koliko imash uradjeni Ritmova na PA1xpro.

fostex 24.11.2006 00:47

da
 
Ma naletio sam na ovo poslusao, pa onda nabrzaka to malo sklepao i eto ga nisam radio na tome 15 min, a kit je iz RealDrum samo malo ukrasen po mom ukusu jer volim vise kafansku zivu svirku, a to na aranzeru koliko mogu prilagodjavam, naravno u mogucnostima koje mogu, a i znam :? hehe..
Pozdrav

Alix 24.11.2006 01:27

Jarane daj nešto Južnog Vetra...Kad budeš imo vremena snimi neki juve Demo neku rumbu,begini,sa-sa...ma znaš ti dobro...Eto puno sreće kod novog materiala i javi se kad uploadaš...Pozdrav!

fostex 24.11.2006 01:30

naravno
 
Nije problem, u mene je stalno klavijatura upaljena hehe.
Odma cu to ja.
Ajde na msn ako imas da cujes live.


Trenutno vrijeme na Forumu 12:51

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org