YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   pa 800 set (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=1818)

dalabu 19.03.2007 04:50

pa 800 set
 
kompletan uradjen.prvenstveno JV na njemu.javite se ko je zainteresovan.Samir Salzburg rajvosa@aon.at

triton_Extreme 19.03.2007 09:21

Pozdrav,

nejma reklame ovdje :wink:

dalabu 19.03.2007 09:38

pa 800 set
 
Ma NEJMATE vi seta komsija.Haha.Pa vas to malo sikira.Al nema ni problema,ja se izvinjavam evo tako da vam u buduce necu ni dosadjivati.A za moderatore je set besplatan naravno samo moraju doci po njega u Salzburg.Pa bujrum gospodo hahaha.Pozdrav za vas i raju sa stranice.Samir Salzburg.

fico 19.03.2007 10:02

Dobro dosao medju nas Samire .Ako malo prelistas po ovom forumu utvrdices kako na ovoj stranici za razliku od mnogih drugih pomazu jedni drugima i sto se tice pomoci oko sinta tako i drugih stvari.Takvi su i moderatori i mnogo puta dopustaju neke stvari koje na drugim forumima nebi pa cesto dolazi i do prepirke i svadje .A sto se tice setova imam ja i toga iako nemam pa800 ali veruj da za te setove nisam otiso dalje od svog kompjutera barem je to u danasnje vreme putem interneta lako .A ako ga zelis dati moderatorima samo ga uploudas i napises na njega samo za moderatore i nemoze niko do njega samo oni jer se sve sto se postavi na sajt prvo pregleda sa njihove strane.
Bez zamirke .
Pozdrav fico

dalabu 19.03.2007 10:54

set pa 800
 
Super je vasa stranica.Komplimenti.Niti mi je bila niti je sada namjera da se ja sa nekim svadjam ovdje.Jedino sto sam uradio je da sam napisao jednu jedinu recenicu,a forumi i postoje zbog toga.Star sam ja i umoran da bi se svadjao.Jedino sada ne kontam u cemu je problem,ako sam ponudio ljudima pomoc.Ali me i vrijedja ako neko tako glupo i provokativno napise repliku i doda(NEJMA)i posalje to meni.Onda ja to shvatam kao provokaciju.A ja se nikada nisam niti cu dao provocirati.Namjerno nisam dao niti ponudio nesto tebi ili ostalim RUKOVODIOCIMA stranice zato sto vi kako ti(FICO)rece dobijete sve na kompjuteru gotovo.Znaci poruka je bila namjenjena svim clanovima.Tako da ja nevidim problem ovdje izuzev sto necu reagovati na repliku doticnog NEJMAM gospodina,mada se mozda i znamo. usput:set za pa800 NEJMATE i to je vas problem a ja imam i to je moj problem pa kome treba nek se javi LJUDSKI.drugarski pozdrav od SAMIRA iz SALZBURGA?pozdravi ti meni raju iz slovenije FICO:EDU SUDU BEKU Emila Mirsu Sanela...

elvis 19.03.2007 11:06

,,gospon dalabu.ja sam zainteresovan za taj set i to jako,,samo me jedno interesuje za taj set od jv...jel bas pravo uradjen?????

Millan 19.03.2007 11:11

Pa, i mene interesuje, ono, nije da nije.... :D

dalabu 19.03.2007 11:19

pa 800 set
 
pozdrav za elvisa i milana.znaci za obojicu vazi:javite se na moju adresu.Set je sa semplovima JV kompletnog uradjen. upali i deri [/img]

elvis 19.03.2007 11:34

..poslo sam ti privat poruku..pozdrav

crni4 19.03.2007 12:06

i ja sam zainteresiran


Trenutno vrijeme na Forumu 03:47

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org