YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Moduli (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=44)
-   -   Roland Sonic cell (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5299)

jeftabgd 20.07.2008 02:09

Roland Sonic cell
 
Ako neko ima Roland sonic cell,modul,bilo bi dobro da postavi neki snimak video ili mp3 za download da cujemo kako to zvuci.Mislim da bi kombinacija Tyros2 ili Korg 2x pro,sa ovim modulom bila "smrtonosna".

Jolly 20.07.2008 06:54


click here to watch the video
You need to upgrade your Flash Player
Mozda ce ovo biti od kakve pomoci.

Vule 20.07.2008 13:56

Pisah nešto već o tome...ja sam probao pa2x i sonic cell...ništa bolje i praktičnije nisam čuo...

ljuboja84 20.07.2008 16:45

Jedno Pitanje u Vezi Sonic Cellaaaa
 
Jel vi koji hocete da kupite ovaj Sonic namjeravate da svirate narodnu i Zabavnu muziku ili mozda deeyaa da zamjenite neznma za koji svrhu ova Stvar Sluzi osim Efeki i malo nabiven sa loupovim ali to u Nasoj Muzici u opste i netreba

ljuboja84 20.07.2008 16:49

A uuuuuuuuuuuu Cena mu je Strasna
 
Pa za 700 Evrica moze s Dobar Synt naci ova sprava i nije bas nesto gledao sam razne video snike po youtubu i nije bas nesto jedni Dj moze ako radi sam ti efektima da se posluzi

BasariStudios 20.07.2008 17:07

Citat:

Originalno postovano od ljuboja84 (Post 44402)
Jel vi koji hocete da kupite ovaj Sonic namjeravate da svirate narodnu i Zabavnu muziku ili mozda deeyaa da zamjenite neznma za koji svrhu ova Stvar Sluzi osim Efeki i malo nabiven sa loupovim ali to u Nasoj Muzici u opste i netreba

Prvo bi trebalo da malo poznajes masine i samu sintezu i kako glas nastaje
pa da onda takve stvari pricas. Taj Sonic Cell je vredan isto ko i svaki
Fantom ili PA2X, nista manje a mozda negde MNOGO bolje zvuci od njih.

BasariStudios 20.07.2008 17:09

Citat:

Originalno postovano od ljuboja84 (Post 44403)
i nije bas nesto jedni Dj moze ako radi sam ti efektima da se posluzi

O kojim efektima pricas? Dal znas uopste o cemu se radi? To je citavi
FANTOM X unutra alo, nije to effect masina vec je citavi SINT!

ljuboja84 20.07.2008 17:19

E Care gledao sam neke Video Snimke
 
U bukvalnom i nisu efekti ali boje su ostre to Recimo strogog synta e sad da se tu krije neki Fantom X ili Bilo koja druga serija to me i ne Cudi posto je tu Roland u pitanju hocu da kazem da je preostrar za narodnu muziku barem po mom misljenju e sad 100 Ljudi i 100 cudi svako ima svoje misljenje i poz...

Vule 20.07.2008 17:52

Citat:

Originalno postovano od ljuboja84 (Post 44406)
U bukvalnom i nisu efekti ali boje su ostre to Recimo strogog synta e sad da se tu krije neki Fantom X ili Bilo koja druga serija to me i ne Cudi posto je tu Roland u pitanju hocu da kazem da je preostrar za narodnu muziku barem po mom misljenju e sad 100 Ljudi i 100 cudi svako ima svoje misljenje i poz...

Jesi li ti uošte čuo kako to radi ili pričaš napamet? Snimci sa youtube nemaju veze sa mozgom...a ovde je priča o kombinaciji Sonica sa Tajrosom ili PA2X...ja tvrdim da trenutno ne postoji bolja kombinacija na tržištu...B-)

Sve što Sonic Cell-u fali imaju ove sprave i obrnuto...u Sonicu postoji mogućnost ubacivanja proširenja sa Fantoma...mislim da sam dovoljno rekao...;)

branoy 20.07.2008 23:16

Ovo je extra stvar, jednom cu sebi ovo nabaviti, a ovi sto pricaju da ne navodim o ovome lose mislim da nema potrebe da komentarisem.... sta rec :)


Trenutno vrijeme na Forumu 14:19

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org