YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Korg Hitno!!!!!!!!! (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=4910)

hamso 11.06.2008 21:10

Korg Hitno!!!!!!!!!
 
Ljudi trzim pomoc ovdje vec danima al niko ne pomaze
PA GDJESTE PRIJATELJI??????
Zafrko sam cjelu klavijaturu a nemam bakup uradzen ili bekap kako vec se zove?
probo sam da ucitam operativni sistem sa korgove stranice al nece da ga otvori moj operativni sistem je os 305
KAKO DA RJESIM PROBLEM STA DA RADIM????
Hocu da ga prodam da uzmem pa 800 al nemogu ga prodat kad neradi
UKUCO SAM NEKI MULTISIMP NA USER 12345 ONO NESTA SA SA ,MS DS ITD.
SAD NEMOGU NIKAKO DA GA NAPRAVIM SAMO CITA SA FLASHKARD A NISTA IZ BANKE.
HOCU RECI DA MU SE SVE POMJESALO I SVE UDARA NAOPAKO!!!
MOLIM VAS POMAGAJTE!!!

antalus1000 11.06.2008 21:32

kolega nego hoces da menjas taj pa800 za moj dobro sredjen pa50:)....salim se:)

probaj da nadjes ovde u download sekciji ako nema mora ti neko napraviti back up i uplodovati ovde pa da skines odavde:)

elvir 11.06.2008 21:33

dragi kolega nisi ni napisao koja je klaviatura u pitanju ,ali predpostavljam da je pa80 jer spominješ flash card i os 3.05.

jesi li ubacivao os kako treba.de nam opiši sve postupke i redoslijed šta si radio,da bi imali neku predstavu

gogspa80 11.06.2008 23:36

imas na korgovoj stranici i backup kompletan za skinuti...

vingula 12.06.2008 00:56

@HAMSO

Ja i dalje neznam o čemu je riječ,ajd probaj malo na finiji i polakši način da napišrš šta ti treba. ;)

Pozz

car mirko 12.06.2008 13:40

pozdrav .
daj nam reci koji PA koristis Brate nemoj da kukas sve se da napraviti samo mirno

elvir 12.06.2008 14:22

u hebote ovo ili nije hitno kao što piše u naslovu teme ,ili ili se je čovjek naroko od muke već me malo zabrinjava situacija

mykeli 12.06.2008 14:27

Ma Hamso nas je bas iscimao, oko toga imas teme i teme...sad treba neko umesto tebe da trazi odgovor, mislim da sam bas ja negde postavljao OS i bcp za pa80 tamo negad pre 2-3 godine!

hamso 14.06.2008 09:07

korg hitnooo!!!
 
Citat:

Originalno postovano od car mirko (Post 40518)
pozdrav .
daj nam reci koji PA koristis Brate nemoj da kukas sve se da napraviti samo mirno

Izvinjavam se ljudi sto nisam malo bolje pojasnio??!!
Upitanju je korg pa80 i treba bi neko uradit backup na svojoj kljavi i poslati jer ovaj moj nece da otvori one formate sa korgove stranice sve sam probo al nece!!!
Eto ljdi to je to spas je samo neko da posalje svoj backup.
pozzz.

tesla 14.06.2008 16:27

da i ako neko ima moze da postavi komplet bkp od pa 800 sa semplovima, ritmovima a bogami i tercama ali samo ako jos ima i TC-helicon sredjen da radi bas do j**a jer mi nece fabricki da ucita nikako pomaze samo neciji ali kompletno sredjen...........
=))=))HAHAHAHHAHAHAHAHAHA=))=))


Trenutno vrijeme na Forumu 09:19

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org