YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Korg Triton Le 61 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=254)

Dane85 31.05.2005 22:59

Korg Triton Le 61
 
Caooo

Evo danas sam kupio novog Korg Triton Le 61 i 128 MB smart media card.

Sad bi htjeo da znam , dali mi potrebno prosirenje da stavim boje na njega.

Molim vas pomozite mi , jer se nerazumjem jos u ovaj Triton .


Hvala :)

vane 31.05.2005 23:50

koliko sta znam ja teba da imas i ram memoriju najbolje ti je 2 x 32megabajta to je onu istu memoriju za racunar ako zna neko vise za ovo ke ti odgovori na temu toliko od meni pozdrav

hrci 01.06.2005 00:14

Ako te Interesuje Imam 2x32 MB novi zapakovani od Firme Kingston cjena 60,- Eura plus PT Troskovi.
Ovi Moduli su bas namjenjeni za Korg Triton Seriju, dosta Muzicara je od mene Kupilo ove Module a nekima sam odmah Ugradjivo i niko se jos nije Pozalio. Za daljne Informacije obratite se na wwww.hrci@arcor.de

Hvala i Pozdrav!

Hrci

Dane85 01.06.2005 00:40

Jeli mi potreban sampling board ili dosta prosirenje i smart media card ?????

Pa evo pisat cu ti hrci jos , ali kako izgleda trebat ce mi...

Millan 01.06.2005 00:53

Dane, sampling board, ti je potreban samo ako hoces sam da usemplujes neke boje, znaci nije ti neophodan!
Za sviranje sa semplovanim bojama ce ti biti potrebna Ram memorija i SM card!

hrci 01.06.2005 01:13

Sempling Board ti nije Potreban. Tebi je Potrebno Samo Moduli 2x32 MB i Smart Card 64 MB i to je Sve.

Pozdrav!
Hrci

Dane85 01.06.2005 01:45

Mnogo vam hvala kolege !!!

Hrci , izvini molim te... kupio bi ja od tebe ali mi treba vec sutra za jednu svirku i siguran sam nece do toga doci do mene.

Nego , ajde molim te reci gdje mogu u radnji da kupim RAM... jebiga znam da cu vise platit ali trebam hitno...

Imam vec sve boje i semplove , to su kolege ovde iz Frankfurta za mene napravili...

hrci 01.06.2005 02:00

Netrebas se Izvinjavati Bruder, Naprotiv ja mislim da su u Computer Radnji i Jeftiniji, Znaci odes u Radnju gdje se Prodaju Polovni Computeri i Zatrazis EDO RAM Module 2x32 MB 72 Pin 60 NS.
Stvar je u Tome da neki Rade a Neki Ne sta znaci radi i Neradi Ustvari oni Svi Rade ali Oni Moduli koji recimo kad ladujes Semplove u Njih i Pocnes da Sviras oni Ferceraju to znaci da ih Triton ne Podrzava i nisu Kompatibel.

Moras da budes Sretan da Potrefis na Prave Module, Ali ti se dogovori sa Prodavacem da Kupujes za Klavijaturu module i da Nisi Siguran dali ce da ih Podrzi tako da bi Mogo da Zamjenis za Druge.

Pozdrav!
Hrci

Dane85 04.06.2005 01:54

Kolege !!

Evo novo pitanje za Korg-a !! :D

Jeli je to tesko da se ugradi EDO RAM u klavijaturu ?? Jel bi to mogo da napravi jedan sta radi u kumpjuter radnji ??

Pomozite mi ...

Hvala

vane 04.06.2005 02:02

ZDR
 
TO MOZES SAM DA URADIS NIJE TESKO TREBA SAMO DA STAVIS RAM MEMORIJU U SLOTU AKO NE ZNAS BOLJE ODNESI GA U NEKI SERVIS ZA KOMJUTERE POZDRAV


Trenutno vrijeme na Forumu 12:06

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org