YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Dilema,M3 ili Extreme? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=6427)

josipv 28.10.2008 21:11

Dilema,M3 ili Extreme?
 
Trenutno imam obe klavijature e sad jednu bi prodao ali neznam koju?::

EXTREME--
sam imao 3 puta i sad 4,i znam ga skoro u dusu,sacuvan je ko nov,sve ispravno,96mb,tj.uzeo sam ga od kolege kom sam ga i prodao.

M3-- sam nedavno uzeo i u procesu je slaganja posto pcg od tritona nejde,takodj.je ko novi,tj.star par mjeseci,64mb,ali ruzan do bola:D

Znam da ce bit:"Extreme moze moss ovaj nemoze",--al to me ne zanima!!

Htio bi cuti vasa misljenja sta bi vi ostavili a sta prodali?

Marco7 28.10.2008 21:16

Extrem na oglas ;)

mykeli 28.10.2008 21:37

Ja bih prodao M3 i uzeo bih G6, da se ukompletiram za narednih 7god.

Alix 28.10.2008 22:00

I sam sam bio ko i ti...
Dakle punih 6 mjeseci sam reazmišljo M3 ili Extreme...
I poslije mnogih sati presjedenih u Korgovoj trgovini i testiranja,ustanovio sam da je EXTREME apsolutno bolji...Za one stvari što meni trebaju,Extreme je vrhunski i JEDINI je na tržištu koji koristi VALVE FORCE koji ti nabudža boje do jaja,samo treba ga znati koristiti...Na kraju me je izašo Extreme sa MOSS čak i više nego nov M3,ali ne žalim ni centa...Ljepši design,jednostavniji za upotrebu,simpatičniji,ima tone materiala za njega,stabilno radi,ma mogo bi nabrajati do sutra...Dakle APSOLUTNO sam poslije 6 mjeseci odlučio Extreme i stojim iza toga...A ko misli da je M3 bolji---stvar ukusa,inače sam kritičan i zahtjevan što se tiče instrumenata ali svakako Extreme ostaje moj favorit...I samo da napomenem da ima Bogovsku tastaturu za solaže---nema dalje...;)

Mico23 28.10.2008 22:14

ja imo m3 prodo i kupio extrema

milanceshow 28.10.2008 23:12

Citat:

Originalno postovano od mykeli (Post 55218)
Ja bih prodao M3 i uzeo bih G6, da se ukompletiram za narednih 7god.

Pametno zboris....;)

josipv 28.10.2008 23:16

PA g6 imam,ali sam u dilemi sta ostavit od ovih dvojice.....

Marco7 28.10.2008 23:20

Moj ti je savet jedan sint pored drugog i udri po obema pa vidi gde su stvari a ja ti rekoh za sta bih se ja odlucio uz to i znam koji zvuci masnije i bolje ;)

gnovako8 28.10.2008 23:23

Pozdrav prijatelju ja bi si ostavio extreme ako je kao nov jos uvijek kao sto je i bio kod tebe , M3 je noviji ali ipak za extreme sve imas i znas ga u dusu. e sad kako ti hoces pozdrav ajd uzivaj

gogspa80 28.10.2008 23:45

Da upitam nesto kad se vec spominje m 3.. Nudi mi jedan covijek tu klavjeturu , kaze da bi je dao ispod 1000 km, a ja ne znam kakva je to klavjetura, i koliko ona realno vrijedi, kaze da je ocuvana, ko nova...

pa da mi neko kaze kakva je to sprava, podrzaval semplove, sta je dobro u nje..??


Trenutno vrijeme na Forumu 00:24

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org