YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Sampleri (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Juzisound sa ili bez Triton Extrema (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=29206)

Malimuzicar 22.02.2016 15:00

Juzisound sa ili bez Triton Extrema
 
Veliki pozdrav
hocu da kupim Juzisound , posto imam Extrem sa Mossom dali je pametno zadrzati Extrema ili samo Juzisound da koristim mislim njegove Semplove

Pozz.

radisadv1205 22.02.2016 18:58

Probaj i uporedi razliku. Ako cesto koristis moss boje mislim da je pametnije da zadrzis extrem zato sto se na moss-u boje prave i svasta moze da se uradi sa njima ko poznaje takav tip editovanja i to uvek mozes da semplujes i ubacis u bilo koju klav. Na razglasu izlazi odlicno, bolje od bilo kog sempla (govorim o moss-u). To su za mene dobri razlozi zasto sam zadrzao svoj extrem. Mislim da juzi bolje reprodukuje ostale semplove, s obzirom da je svaki ton semplovan. Izbor je na tebi. Ja bih zadrzao extrem neko vreme.

mikimiki 22.02.2016 20:01

Sto ce ti Juzi ako vec imas Extreme? Pogotovo sa moss board.

Yikwo 22.02.2016 22:19

Takodje se slazem sa kolegama.
Prvo sto kada bi radio tezge, uvek bi radio sa 2 klavijature, jer bi mi bilo cim samo sa aranzerom ...sa solo klavijaturom je lakse, "dole" stavis neki strings ili brass za pratnju koji ce uvek biti spreman, a "gore" menjas boje po potrebi i to je to.

A pored Extreme, ne bi uzimao Juzi Sound ...

nikolatr 23.02.2016 00:44

sta ce ti juzi sound ..kad imas extrema ...sredis mu semplove i jedes zivu decu posle :D

nikadvisekorg 23.02.2016 00:59

Ti izgleda još ne znaš šta imaš druže, moss board ti je bolje nego juzi varijanta, a i kad staviš to čudo na klavijaturu izgleda ko fiskalna kasa. Ne kažem da ne radi lepo, imao sam ga, veruj mi da x3m i moss može mnogo bolje da se sredi.

Malimuzicar 23.02.2016 01:44

Drug znam sta imam sto se tice Extrema i zato pitam dali bi trebao zadrzati Extrema
Dodato:
Drug znam sta imam sto se tice Extrema i zato pitam dali bi trebao zadrzati Extrema
Ponekad imam manje svirke pa zbog toga mi je isto da neneosim Extrem bez potrebe ako je Juzisound adekvatna zamjena

Otpisani-EA7 23.02.2016 12:00

koristim juzi godinama, moje misljenje
uz extreme i moss, juzi ti je nepotreban,ono drugo sto si naglasio manje svirke i da ne nosis extreme, e onda je i ok da poneses samo juzi, ako ti 400-450 evra nije problem za juzi, neznam tacno koliko je juzi sada cena, onda uzmes i juzi pa biras sta ces poneti [emoji4], ja sam davno prodao g6 i godinama vucem samo pa2x i juzi, pozdrav


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Malimuzicar 23.02.2016 13:29

Sigurno da je Extrem sa Mossom jedna od najbolji solo klavijatura ja ga vec godinama koristim i zato sam se odlucio da ga zadrzim . Sada juzi kosta 498€ + postarina ja sam i breath controller narucio sve ukupno 598€

ella 85 24.02.2016 17:56

Citat:

Originalno postovano od Malimuzicar (Post 287469)
Sigurno da je Extrem sa Mossom jedna od najbolji solo klavijatura ja ga vec godinama koristim i zato sam se odlucio da ga zadrzim . Sada juzi kosta 498€ + postarina ja sam i breath controller narucio sve ukupno 598€

Da smo znali mogao sam ti prodati svoj juzi + breath controler.......za puno manje para.......juzi ne moze ni da prica sa extremom + moss


Trenutno vrijeme na Forumu 04:16

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org