YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   evo i ja da napisem nesto pametno>>> (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5115)

makikorg 03.07.2008 01:55

evo i ja da napisem nesto pametno>>>
 
Napisite kad ste prvi put J......(ili bili J.......)...
ko laze da mu umre majka=))
=))

No.1 03.07.2008 01:58

=))=))=))

Jos sam nevin kunem se u svoje 2 dece.

blatusan 03.07.2008 01:58

Hehehehe nemoj tako druzee....ja sam djevica cuvam se za brak:D

Vaxter 03.07.2008 02:27

A ti to, Alene, samo kao Lesi, a? :))

Ja sam juche prvi put negde oko 3 posle podneva...

LOPOVSKA-POSLA 03.07.2008 03:02

e ovako da i ja nesto nasvrljam ovde
jasam jeben od moje 18 god

skola nejde od ruke

te ti ja zapicim iz bosne u beograd ili ti zvornika za beograd i tad nastaju moje muke

zaposlim se u gradjevinsku firmu da radim mlad zelen nemam pojma ni o cemu tu ti ja budem jeben sve teske poslove ja ti radim
i tako jedno 5 god al trpi suti i radi poslovodza samo je... ili ti zajebava
dodje prokleti rat u bosni e ti ja ostanem u bg reko dok se ovi mlate jacu uzivat jes patka ovi dole se rokaju a ja u BG imam mnogo problema
do bi ja otkaz iz firme opet ja je.... snalazi se opet ponovo iz pocetka
bogami jati se udruzim sa svercerima na slaviji i pocnem prodavat cigare
stase desava onda ja presta biti je... sad doso red da i ja malo je....
al netraja dugo samo neki 3 god te ti ja upozna ovu moju nesrecu sto zivim i sad snjom ja reko sacu ja da je je... jes patka ona mene rastura ko
al haj staces izabrosi pa zivi
dojadi meni da zivim u BG pati ja predam papire za kanadu gle cuda primeme a ja u dzepu nemam ni 10 maraka tek kad ja dobi pismo da idem na razgovor u ambasadu tad me zenin brat poco da je... djeces ti u kanadu ti nemas jel prebijene pare a ja jadan stas trpi nek je.... kad ima koga
ja reko tu je kraj mojim belajima jes paprika ja ti sjeo u naj avion onse dize a meni se spusta mislim na pritisak jase okrenu umene ti gospoja se izgubila ko ' HRUSTINA KRAVA NA LIVADI" haj nekako i to prodje dodjosmo mi u toronto ja belaja svi nesto mrmljaju ja ih nista ne razumjem ali mi zapalo odma u oci ;crnkinja pici nas jezik bojle nego ja; prodje ito smjestimo se mi u torontu zvoni meni tel u sobi u 6 ujutro i zena sa recepcije nesto mrmlja a ja ni pet ni ses ono po naski >alo ba jedi govna same budis vako rano; kad ona na nasem izvinite gos vrijeme za dorucak
al da neduzim pricu i danas dan me je... u kanadi jer neznam ovaj njihov stranjski jezik a davam kazem i netrudim se jer sto oni ne pricaju bosanski ,srpski hrvaski da ih cio narod razumje a ne ovako niko ih ne razume

ognjen-ogy 03.07.2008 03:54

......
 
Eto ti ga de .....

svirko 03.07.2008 11:30

Ja sam heben svaki dan
A kad sam JA zadnji put????
AAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!

Pilence81 03.07.2008 12:11

Izmedju 17-18god i ne kajem se:D

Lepi Cane 03.07.2008 12:13

Citat:

Originalno postovano od Pilence81 (Post 42724)
Izmedju 17-18god i ne kajem se:D

Pa i da se kajes nemas nista od toga=))

Igorčina 03.07.2008 12:20

Davno je to bilo ,početkom '90. dok sam skidao đane po kućama!=))=))=)):p
Al' k.nj.m!:lol:


Trenutno vrijeme na Forumu 07:57

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org