![]() |
Multisempl u User DK
Evo da postavim jedno pitanje-tražio sam po forumu ko blesav ali nijedan post nisam našo što bi opisalo ovaj problem...
Treba mi pod hitno na brzo upustvo kako se prebacivaju MultiSemplovi u USER DK banku i memorišu...Dakle sve željene multisemplove imam već eksportovane u folderu na HDD samo kad odem u Sound/Record ne znam kako da ga sačuvam u User1,2 ili DK banku...Molim za brzi odgovor jer je hitno ko za boga...Punio hvala bilo kome za odgovor,Pozdrav! |
Evo poslije dugog igranja igrica na Yu-Midi proradio mi mozak :lol: ...I uz pomoć kolege Nedima provalio sam ....E sad ako može drugo pitanje :lol: ...Naime sad sam skonto kako da drum kit kao Sound memorišem u User1 ili 2...Stavio sam sam ga na 2 OSCILATRA (2 puta glasnije i bolje zvuči) pa me zanima kako da drum Kit memorišem u USER DK...Jednom sam to znao kad poredam PAD_ove ali nikako da dođem do tog Menija...Hajde jarani javite se...Pozdrav!
|
Na pa80 je bilo kad udjes u meni gde loudas semplove u prvom redu je bilo BASIC a u drugom SAMPLES ides na basic i otvoris njegov meni i tu ti stoji editovanje za drum kit da ga ucitas i sredjujes .Verovatno je i na 1x slicno .
|
Hvala fićo već sam provalio...kod Pa1X je malo drugačije al sad mi se pojavio novi problem...Naime imam u User DK nekoliko drum Kitova na kojimma su vezani pojedini ritmovi....To seu većinom Perc Kitovi ali su preimoenovani,npr. tarabuke,bongosi,itd... E sad kako da ja te đavolčiće povadim i prekopiram u svoj set----Ti varagovi nisu semplovani već su napravljeni iz original soundova (nema ih nigdje među semplovima),preimenovani i prekopirani u User Banke...Molim za pomoć :o ---Pozdrav!
|
E sad vidis zasto je kod mene bila pepeljara uvek puna dok sam ja doso do toga kako i sta i gde se sta sreduje tobacna je zaradjivala na meni.Ni to nije problem sta hoces da uradis a postupak je sledeci .Olovka i papir i sekretaricu pored i nek pise .Otvoris tu tarbuku i sve si zapises na papir sta se zapisati da.Sledeci je bongos i tako po redu i kasnije uzmes jedan prazan DK i u njemu u svom setu upises te iste podatke dok to sredis al ce tobacna da uziva.
|
Citat:
Da ne pisem ponovo,vidim da je bila tema,ali sa mrsavim odgovorima,treba mi odgovor na ovo pitanje? Znaci kako multisempl na user? |
LOADiras bubnjeve MultiSample kao i normalno onda odaberes neki DRUM KIT prazan il
ona sto ne koristis, ides na MENU i onda na BASIC, dole na drugu stranicu ides gde su Samplove, unutra isto menjas od ROM na RAM samo sto ovde moras za svaku dirku to raditi...kako diras dirke tako se parametri menjaju e sad kad promenis na RAM onda ispod toga motas na samplovima dok stignes do onog sampla koga zelis. |
Kratko i jasno...Hvala ti Nedime.;)
|
Trenutno vrijeme na Forumu 14:21 |
Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
.
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org