YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Pa80 ne vidi ritmove na HD (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=23055)

max93 25.06.2012 22:26

Pa80 ne vidi ritmove na HD
 
Drugovi, danas upalim klavijaturu, udjem u ritmove koji su bili poslagani na HD, kad ono nema nista! Sve prazno! Odem na DISC otvorim foldere, sve uredno poslagano u folderima 123, 456 i 789....A klavijatura ih ne vidi kada ih pozivam. Instalirao sam novi OS i opet nista. Pojeo sam se zbog ritmova koje sam imao uradjene na HD-u. Postoji li sansa da se povrate, zbog cega ih ne vidi klavijatura kada ih pozivam?? Pozdrav!

Izvinjavam se ako je tema ponovljena, nasao sam slicnu, ali je u njoj pisalo da se instaliranjem novog OS-a moze srediti kvar, meni nije uspelo... :(

eldin 25.06.2012 22:37

Bas na pa800 ne radi ponekad
 
Pomoc desava mi se vec nekoliko puta da mi prestane bas da radi u ritmu ..i na fabrickim ritmovima semplovima...pokuso sam sve (nad formatiranje..mjenjo sam global itd..) dali moze neko da mi pomogne i zna mozda sta bi to moglo da bude???

ELKO 25.06.2012 22:41

To je uobičajena boljka kod Pa80, pretpostavljam da kad upališ klavijaturu piše, no style. Moraš pregledati sve fabričke ritmove i boje(bank 1, 2, 3,...), nesmije ti nigdje biti prazno(empty), popuni sva prazna mjesta bilo kakvim ritmovima ili bojama.

max93 25.06.2012 22:55

Tacno tako, pise NO STYLE kada je upalim.... Sto se tice fabrickih, sve je uredno i lepo popunjeno.. Ne vidim nigde problem sa tim. Nzm sta da radim. Menjao sam set pre neki dan i od tada pise NO STYLE, juce sam ponovo vratio svoj, ali sve je super funkcionisalo. Danas je upalim, kad ono nema ritmova na hardu...
Dodato:
Resio sam kvar...nije bilo dovoljno samo ucitavanje novog OS-a. Morao sam da je kompletno formatiram, posle toga je sve bilo ok, vidi ritmove na HD-u. :)

ELKO 26.06.2012 15:24

Dobro je da si to završio.Sad ti predlažem da napraviš bekap cijele klavijature.Dok sam imao Pa80 znao mi se više puta desiti taj problem (pošto sam mnogo svakakvih stvari učitavao u klavijaturu), onda sam napravio bekap i posle toga bi samo učitao bekap i riješio problem.;)

max93 26.06.2012 16:05

Ma imao sam ja backup jos pre nego sto se sve pobrisalo, sad sam samo ucitao sve to i radi besprekorno :) Samo se nisu videli ritmovi dok nisam celu SSD memoriju obrisao.....i ponovo ubacio backup.


Trenutno vrijeme na Forumu 17:37

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org