![]() |
Ritmovi za Roland EXR 7
Da li neko zna gde mogu da nadjem ritmove za ovu klavijaturu?
|
Teško ćeš naći.Ja sam slušao kod momka iz Breze(BiH),i ritmovi i boje zvučali su opasno.Ima i na Youtube snimak ovog momka-ukucaj na Youtube pretraživaču Roland EXR 7,pa pretraži sve ponuđene snimke(mislim da se momak preziva Suljić).Inače možeš sebi sam prekonvertovati ritmove u Style Worksu XT.Jesi li probao upisati ritmove od EXR 2 E ili EXR 5,mislim da sam vidio nešto od toga na downloadu,a koliko sam obavješten da može čitati ritmove od Rolandove G serije(600,800,1000)Mislim da sam ti bar malo pomogao.Pozdrav i sretan rad.
|
On moze da ocita ritmove,ali mapiranje boja nije isto.Neki ritmovi ce raditi,a neki nece...
Probaj ritmove od VA serije! |
Hvala vam Probacu...
|
Treba mi ceo set za EXR7,ako neko ima,molio bih ga da sto pre okaci,jer je hitno!Hvala unapred!!
|
goran 88:
Sa Style Works XT univerzal sigurno mozes konvertovati i sa G serije i VA serija,i mogu ti reci da se da dobro uraditi,a takodje paX1 ritmovi kada se konvertuju znaju dobro da zvuce.Samo malo volje i truda i sigurno mozes uraditi da budes zadovoljan.Pozdrav |
Ja imam ritmove za exr 5 i to gomile,pa ako hocete mogu da okacim,mislim da ce oni sigurno raditi i na exr7.
|
Okaci na download ako nije problem!;)
Hvala! |
Evo okaceno u downloadu,ima svakakvih ritmova,takodje ako neko ima neke ritmove za exr ali recimo za ove nase pesme i narodne i zabavne neka mi se javi,kao sto sam rekao u downloadu sa ovim ritmovima se moze dosta toga odsvirati ali ako neko ima nekog drugog materijala nije na odmet da se i nadje jos koji ritam.
|
Trenutno vrijeme na Forumu 02:55 |
Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
.
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org