Videti jedan post
Star 13.02.2007, 12:20   #30
opusdei
Drugar foruma
 
opusdei's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.01.2005
Mjesto: MKD
Postovi: 99
Downloads: 1473
Uploads: 4
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: PA5X-61
Interesi: Music and Computers
opusdei befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
opusdei pošalji poruku preko MSN messengera opusdei pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nemojte se uzbudjivati oko tog Amze koga i licno znam i zato mogu i da napisem koji red. Svojevremeno dolazio po boje kod mene za CZ101, tada je imao i jos X3 i znam licno da nije mogao nista srpsko da otsviri sa tri prsta. Da napomnem da nemam nista protiv njega.Hteo sam reci da se pravi razlika od prljave svirke i one prave kao sto je da uzmem za primer Sasko Velkov (ima i drugih na balkanu).
Sasko Velkov svira klasiku sa levom rukom.Strasno zvuci kad svira nesto u drustvu na suvom i mogu reci mnogo bolje od sto snima te njegove kasete. Takodje poznaje sve stilove na balkanu pa i orientalne na klavijaturu.
Ne zelim da budem pogresno razumjen. To je moje misljenje, ali eto ne mogu dokazati jer nema on tih video snimaka.
Neka Amza svira i dalje i pravi pare od nejgove muzike u albaniju, romima na balkanu. Ogranicen vam je on svirac. Zna Amza (ako procita) sto sam hteo da kazem, da sa jednim kolom koje je dugo spremao zbog njegov prstomet ne moze se svirati u srbiju itd.
opusdei je offline