Videti jedan post
Star 30.10.2009, 11:00   #2
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Evo da ti ja kazem,posto imas jos i gw8 sto bi ti dobro doslo kao rezerva,ja bih isao na pa800,ne zato sto ga sviram,nego zbog drugih stvari,imas mogucnost da ga napucas sa solo bojama,a i bez uvrede ne moze niko da prica da aranzer bez semplova moze bolje raditi nego dobro usemplovan aranzer,eventualno ako ti ne bude odgovarao preci ces lakse na T2,a najbitnije da nas kolega imas tu koliko hoces i da ces za sredjivanje pa800 uvek moci da racunas na mene,a i verovatno na jos dosta njih,e sad posto sam psr3000 imao u radnji,i sredjivao ga malo da vidim sta moze izrada mu je isto plastikanerska,da ne kazem losa kao i na pa800,tako da si zu na istom.Sto se Korgovog sounda tice cuo si sigurno dosta demo snimaka,pa mozes znati kako radi i sta moze.E sad sto se tice crkavanja ram memorije to ti je lutrija,mozes ubosti babarogu,a mozes naici na primerak koji je los,kao ja sto sam naleteo,ali opet je lakse ga prodati pa kupiti drugi,u svakom slucaju ne gubis nista ako probas tu varijantu,ako ti se ne svidi uvek ces moci promeniti za nesto drugo.
svrakan je offline   Reply With Quote