Videti jedan post
Star 24.11.2009, 20:35   #2
caka012
Ovaj baš voli da kuca
 
caka012's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.12.2006
Mjesto: Pozarevac, Srbija
Godina: 55
Postovi: 383
Downloads: 388
Uploads: 7
Rekao HVALA: 29
Zahvalili mu 30 puta u 26 Postova
Instrumenti: PSR 3000, Triton LE, jedan stari kontrabas i jedna bas gitara
caka012 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
caka012 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja sam vatreni pristalica PSRovih masina, a PSR 1000 sam imao i dugo svirao. Ipak, u ovom duelu mislim da je PA50 u laganoj prednosti. Da je neka druga PSR u pitanju, odgovor bi bio drugaciji, ali u ovoj kombinaciji, PA50 (po meni) dobija. Najveca mana PSR1000 je vrlo ogranicena memorija, tako da ne mozes da natrpas dovoljno user style koliko ti je potrebno za svirku. Jedino da ih cuvas na flopy, pa odatle da ih vuce, ali to je malo sporo i ne bas najsrecnije resenje. Druga mana je 16-toglasna polifonija. Desice se da ti "ukine" left sekciju kad zviras ritam i neke akorde desnom rukom, pa ne moze sve da pokrije sa 16 kanala. Nije tako strasno, ali zna da zasmeta.
PSR1000 je u laganoj prednosti po kvalitetu pratnje (subjektivan stav), i verovatno moze da se nadje malo jeftinije od PA50, koji ipak drzi cenu mnogo duze. Mozda bas zbog toga ne PSR. PA50 ces i mnogo lakse da prodas jednog dana kada budes planirao nesto "jace".
To ti je moj savet. Nemoj samo mene da poslusas, javice se verovatno jos neko na ovu temu.
caka012 je offline   Reply With Quote