Videti jedan post
Star 13.01.2010, 13:48   #1
ружица
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 10.12.2009
Mjesto: u kafani
Postovi: 48
Downloads: 34
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 6 Postova
Instrumenti: šipka
ружица befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard open home IPTV

cao!
jutros mi je stigao oko 4 i po meseca iscekivani open home IPTV Telekoma Srbije.
samom cinu pristizanja sprave prethodilo je mukotrpnih 4 i po meseca cekanja, oko 7-8 odlazaka u njihove prostorije, cekanje u redu, cak i zvanje centrale u beograd gde smo pretili odjavljivanjem njihovog Adsl-a i prelaskom na drugog operatera. tek posle tog cina smo u roku od odmah dobili uredjaj.
znam ljude koji su se za to prijavili jos pre 12-13 meseci pa i dalje cekaju sve pod izgovorom da nemaju na lageru vise risivera. da ne govorim o uveliko isticanju promotivnog perioda od 9-12 meseca 2009god.
toliko o ozbiljnosti ovog programa ove kompanije.
dalje..ima raznih komentara o toj vrsti televizije, poput sjajne digitalne slike pa sve do slike koja se ne razlikuje od kablovske, pa 3 sekunde pri promneni kanala, pa cak se desava da i internet kome je protok c.a. oko 1mbs skoci na 1.7 i vise.dakle i pozitivnih i negativnih.
cena usluge je gotovo kao kablovska tv cak i jeftinija, u zavisnosti od paketa. mislim da osnovni paket sadrzi oko 60 kanala, dok se sa pretplatom na dodatne pakete broj kanala penja na 80ak.
preduslov je da imate telekom-ov adsl i sklapate ugovor na 12 meseci. ima dosta pogodnosti u odnosu na obicnu tv koje cu tek videti da li funkcionisu kao u najavi.
vidim da se i u susednoj Hrvatskoj polako prelazi na digitalnu televiziju, pa bi bilo lepo da cujem i iskustva korisnika i upucenih poznavalaca i iz jedne i druge zemlje, ukoliko ih ima ovde.
cao svima!

Promijenjeno od Sejox (13.01.2010 u 15:30 sati) Razlog: Tema premjestena iz cekaonice.
ружица je offline   Reply With Quote